Gudrā māja

Gaismas pārvaldīšana ar balsi, vārtu pacelšana ar vienas pogas pieskārienu, istabas temperatūras regulēšana caur telefonu, - šķiet neticami? Ar viedās mājas tehnoloģijām tā ir pilnīga realitāte, par kuru vēl pirms dažiem gadiem varēja tikai pafantazēt. Viedā jeb gudrā māja ir dažādu saimniecības iekārtu automatizācijas sistēma, kas ļauj kontrolēt māju autonomi. Šī sistēma regulē kādu no mājas elementiem - apgaismojumu, kondicionēšanas sistēmu, ventilāciju un apkuri, videonovērošanu, citus drošības elementus ar tālvadības pults, viedtālruņa, sensoru, slēdžu palīdzību. Tā padarīs Jūsu dzīvi īpaši komfortablu, māju – drošu un modernu! Turklāt pašlaik ierīces mājas automatizēšanai ir pieejamākas cenu ziņā, bet 220.lv Jūs varat tās iegādāties par īpaši labām cenām! Jūsu drošībai un komfortam tiek piedāvāts gudrs apgaismojums un rozetes, viedie durvju zvani un domofoni, drošības sistēmas, meteoroloģiskās stacijas utt. Izvēlieties nepieciešamo un pasūtiet to 220.lv uz izdevīgiem nosacījumiem! 

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 4.8/5
1 660 vērtējumi. Apskatīt visu

Gudrā māja – mūsdienīga un racionāla izvēle ērtai ikdienai

Tehnoloģijas iet uz priekšu straujiem soļiem. Pašlaik sadzīves tehnika jau dara mūsu vietā daudzus svarīgus mājsaimniecības darbus. Gandrīz katrā mājā ir veļas automāts, daudziem ir arī veļas žāvētāji, trauku mazgājamās mašīnas, roboti-putekļusūcēji utt. Populāra kļūst arī pašas mājas automatizācija. Tā saucamā gudrā jeb viedā māja. Ko tas nozīmē? Ērtības, par kurām vēl pirms dažiem gadiem varēja tikai sapņot.

Viedā māja ir dažādu saimniecības iekārtu automatizācijas sistēma, kas spēj paveikt noteiktas darbības un risināt konkrētus uzdevumus bez cilvēka palīdzības. Šī sistēma regulē kādu no mājas elementiem – apgaismojumu, kondicionēšanas sistēmu, ventilāciju un apkuri, videonovērošanu, citus drošības elementus. Elementi tiek pārvaldīti attālināti - ar tālvadības pulti, viedtālruni, sensoriem, slēdžiem u.c. Ar klikšķi vai balsi ieslēdziet gaismu, noregulējiet temperatūru istabā, atveriet vārtus. Varat kontrolēt iekārtas arī atrodoties tālu prom no mājām. Šķiet neticami? Tā ir realitāte! Šādas lietas padara mūsu dzīvi vienkāršāku un interesantāku. Pašu māju - mūsdienīgu un komfortablu. Tāpat palīdz palielināt energoefektivitāti un veido drošu vidi ģimenei. Pašlaik gudrās mājas tehnoloģijas paliek arvien pieejamākas cenu ziņā, ļaujot uzstādīt tās savā mājā ne tikai turīgākajiem cilvēkiem. Atrast šīs ierīces par tiešām izdevīgām cenām Jūs varat interneta veikalā 220.lv! Apskatiet sortimentu!

Gudrā māja - ko iegādāties automatizēšanai?

Komfortablai videi:

  • gudrs apgaismojums. Kontrolējiet gaismu dzīvoklī, mājā, piemājas teritorijā. Jūs varat noregulēt gaismas spilgtumu, krāsu temperatūru un intensitāti. Sortimentā LED gaismekļi un lentes, brīvi stāvošas lampas, gaismekļi ar kustības sensoru, iebūvējamās lampas, naktslampiņas, lukturi utt.
  • gudrās rozetes. Attālināta aktivizācija, laika programmēšana, automātiska izslēgšana (ja pārāk augsta temperatūra). Piedāvājumā arī viedie paplašinātāji.
  • bezvadu durvju zvani un domofoni. Fiksē kustību pie durvīm un paziņo par to. Videozvans ar sejas atpazīšanas tehnoloģiju, zvans ar kustības noteikšanas LED apgaismojumu, wi-fi viedais zvans domofons u.c. varianti Jūsu ērtumam un drošībai.
  • meteoroloģiskās stacijas. Gaisa mitruma un kvalitātes uzraudzība, lietus sensors, anemometrs (vēja ātruma mērītājs) u.c.
  • mājas vadības iekārtas. Kontrolieri, skārienjūtīgie sienas slēdži, tālvadības pultis utt.

 Jūsu drošībai:

  • drošības kameras un sistēmas. Videonovērošanas kameru sistēmu komplekti, IP kameras, kustību sensori, video acs durvīm, sirēnas, ūdens sensori utt.
  • dūmu, gāzes noplūdes, karstuma, oglekļa monoksīda detektori.
  • durvju/logu sensori.

Veidojiet savu gudro māju ar 220.lv piedāvātajām ierīcēm! Padariet dzīvesvietu par modernu, drošu un maksimāli komfortablu ģimenei! Cenas mūsu interneta veikalā ļauj ieekonomēt, sortiments - automatizēt visas svarīgākās sistēmas mājsaimniecībā. Pasūtiet 220.lv un izņemiet preci mūsu 220.lv pasūtījumu izsniegšanas punktos Rīgā vai Daugavpilī vai arī piesakiet piegādi uz jebkuru citu vietu Latvijā! Gudrā māja - tā ir mūsu nākotne!