Viedierīces

Viedierīces no Xiaomi, Samsung, Polar, Garmin u.c. ražotājiem par izdevīgām cenām 220.lv interneta veikala klāstā. Pie mums atradīsiet plašu izvēli katrai gaumei. Viedpulksteņi, zobu birstes, droni, pildspalvas, meteostacijas u.c. ierīces ļaus uzlabot ikdienas dzīves kvalitāti. Visas jaunākās viedierīces ar aprīkotas ar Bluetooth vai WiFi savienojumu, lai varētu visu informāciju pārskatīt savā mobilajā telefonā. Salīdziniet iegūtos datus ar vecākiem rādījumiem, sekojiet līdzi savam veselības stāvoklim vai vienkārši pavadiet aizraujoši brīvo laiku. Iepirkšanās internetā ietaupīs Jūsu laiku un naudu, jo vairs nav jāstāv garajās veikalu rindās. Iepazīstieties ar mūsu sortimentu, kur Jūs gaida gan jaunākie modeļi, gan preces, kas jau iekaroja plašu atzinību starp patērētajiem.

Viedierīces Jūsu ikdienai un atpūtai

Mūsdienās cilvēki arvien augstāk novērtē piedāvātās jaunāko tehnoloģiju iespējas. Tehniskie risinājumi sniedz neskaitāmas priekšrocības un būtiski paaugstina komforta līmeni. Telefons jau sen netiek izmantots tikai zvanu veikšanai un īsziņu sūrtīšanai. Viedierīces ir aprīkotas ar WiFi vai Bluetooth savienojumu, kas ļauj kontrolēt situāciju no sava telefona. Ražotāji nemitīgi papildina produkcijas klāstu, kas aprīkota ar aktuāliem sensoriem un papildus viedajām funkcijām. Kaut arī cenas uz gudrajiem gadžetiem ir augstākas, nekā standarta modeļiem, tomēr iegūtās priekšrocības noteikti atmaksāsies un sniegs daudz noderīgas informācijas. Iepazīstieties tuvāk ar 220.lv interneta veikala sortimentu un atrodiet tehniku, kas atbilst visām Jūsu vajadzībām.

220.lv interneta veikala piedāvājumi

  • Meteostacijas palīdzēs sekot līdzi temperatūrai telpās, mitruma līmenim un gaisa kvalitātes parametriem (CO2) Jūsu mājā. Sekojiet līdzi rādītāju vēsturei un dinamikai no sava viedtālruņa. Paziņojumi par izmaiņām un brīdinājumi par paaugstinātu piesārņojumu.
  • Viedpulksteņi jau kļuva ļoti populāri ne tikai starp sportistiem, bet arī visiem aktīvā dzīvesveida un tehnoloģiju piekritējiem. Tie pilnvērtīgi aizvieto klasiskos pulksteņus un seko līdzi svarīgiem parametriem: soļi, kalorijas, sirdsdarbības ritms, miega kvalitāte, stresa līmenis u.c. Tirgū pieejami gan vienkāršāki modeļi, gan funcionāli risinājumi ar kuriem var pat maksāt veikalā. Paziņojumi par ienākošajiem zvaniem vai e-pastiem, mūzika, treniņi - tā ir tikai daļa no gudro pulksteņu funkcijām. 
  • Elektriskās zobu birstes sekos līdzi tam, kā Jūs tīrat zobus. Vai netiek izlaistas kādas zonas, cik daudz laika tas aizņem - regulāri saņemsiet atskaites ar aktuālu informāciju. Pateicoties šīm zobu birstēm Jūs varēsiet aizmirst par zobārsta apmeklējumiem. 
  • Droni ar kamerām garantēs neatkārtojamus iespaidus. Ja meklējat jaunu hobiju, iepazīstieties ar sortimentu, lai atrastu dronu, kas atbilst Jūs vēlmēm. Droni atšķiras pēc tehniskiem parametriem: maksimālā ātruma, darbības attāluma, vadības u.c. 
  • Eholotes palīdzēs makšķerniekiem analizēt situāciju zem ūdens. Ar sonāru Jūs noteikti noķersiet daudz vairāk zivju. Nosakiet zivju pulcēšanas vietas, dziļumu u.c. rādītājus.
  • Viedās pildspalvas noderēs kā oriģināla dāvana cilvēkiem, kuriem joprojām patīk pierakstīt visus plānus un idejas.

Viedierīces bērniem un pieaugušajiem garantēs ne tikai aizraujošu pieredzi, bet arī sniegs noderīgu informāciju. 

Viedierīces internetā

Gudrā tehnika no populārākajiem zīmoliem - Xiaomi, Huawei, Samsung, Apple, Acme, Fitbit, Polar, Deeper, Garmin. Ražotāji cenšas pēc iespējas vairāk iekarot patērētāju atzīnību un tas viņiem izdodas, jo viedierīces tiešām pārsteidz ar savām funkcijām. Lai noformētu pasūtījumu, Jūs varat ērti iekārtoties mīļākajā dīvānā un ļauties iepirkšanās priekam. Apmaksāt izvēlētās preces var uzreiz vai saņemšanas brīdī. Nodrošinām piegādi visā Latvijas teritorijā ar Omniva pakomātu, Latvijas Pasta nodaļu, DPD Pickup punktu, Circle K degvielas uzpildes staciju starpniecību. Rīgas un Daugavpils iedzīvotāji bez papildus piegādes maksas var saņemt pasūtījumus mūsu izsniegšanas punktos. Izmantojiet viedierīces, lai izbaudītu savu ikdienu!