Hidrofori

(26)

Nav tāda cilvēka, kas var iztikt bez ūdens lietošanas. Tā ir pamatvajadzība. Bet ūdens nepieciešams ne tikai lietošanai uzturā, bet arī sadzīves darbos tas noder, kā viens no galvenajiem palīgiem. Hidrofori var palīdzēt. Diemžēl, laukos ne vienmēr ir pieejams tīrs ūdens, jo vienkārši nepastāv savienojums ar centrālo padevi.

Reizēm mēdz būt kaitinošas situācijas, kad mājās nav ūdens spiediena un, nav iespējams paveikt vairs neko, ko darīt šādās situācijās? Pastāv lieliski risinājumi, kas šo jautājumu liks Jums aizmirst visnotaļ ātri.

Viens no glābiņiem ir hidrofors ar sūkni. Reāls iemesls, kāpēc neizvēlēties vienu pašu sūkni vien ir tāds, ka hidrofori palīdz radīt vienmērīgu spiedienu, neatkarīgi no tā, cik, piemēram, ir mājoklī vienlaicīgi atgrieztie krāni. Pastāvīga plūsma būs pieejama visu laiku.

Hidrofors ar sūkni spēs nogādāt Jums lielu litru skaitu, un ar to pilnībā pietiks ikdienas patēriņam. Izvēlieties to pēc sev nepieciešamajiem kritērijiem, lai iegūtu labāko rezultātu!

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Ūdens sūkņi internetā

Tīrs ūdens no zināmām ūdens ņemšanas vietām. Diemžēl, bet ne vienmēr tas ir iespējams. Arī laukos ne vienmēr ūdens jau ir ievilkts mājās, tādēļ nākas rakt aku, vai izmantot koplietojamos ūdens torņus, un tādā gadījumā lieti noder ūdens sūkņi. Interneta veikala 220.lv piedāvājumā atradīsi ūdens sūkņus ar spiedkatliem. Šāda sūkņa maksimālais dziļums ir 7 metri, un stundas laikā tas var izsūknēt pat vairāk kā 3000 litru! Šie sūkņi paredzēti ūdens sūknēšanai no akas.

Tāpat, pieejami arī dārza sūkņi ar hidroforu. Viens no sūkņiem ir firmas „HECHT” produkts. Šī firma piedāvā uzticamu dārza aprīkojumu par optimālu cenu. Piedāvājumā atradīsi arī ekonomisku un jaudīgu pašiesūcošu ūdens apgādes automātu, kas paredzēts ūdens padevei mājsaimniecībā un dārzā. Tas ir ideāli piemērots spiediena paaugstināšanai esošajā ūdens sistēmā un ūdens sūknēšanai no akām un cisternām.

Dārza sūknim no firmas „AL-KO” sūkņa galva jeb motors ir izgatavota no nerūsējoša tērauda, kas nodrošina ilgu kalpošanu. Sūknis paredzēts dobju un zālāju apūdeņošanai kā arī ūdens nosūknēšanai un pārsūknēšanai. Sūknim ir bezapkopes motors ar termiskās pārslodzes aizsardzības elementu, tas nozīmē, ka pārslodzes gadījumā sūknis automātiski atslēgsies, lai neradītu bojājumus. Lai sūknis būtu stabils, tam ir lielas balsta kājas. Tā kā sūknim jāatrodas ūdenī, ilgu darbmūžu garantē pret oksidāciju un koroziju noturīgie materiāli, no kā veidots sūknis. Interneta veikala 220.lv piedāvājumā pieejama arī sūcējšļūtene. Tā ir 4 metrus gara, turklāt, tā ir ar sūcējsietiņu, kas nodrošina sīku netīrumu neiekļūšanu ūdenī kā arī ventili.

Viens no jaudīgākajiem sūkņiem interneta veikala piedāvājumā ir „AL-KO” firmas sūknis „Premium”. Ūdeni no akas vai kāda cita urbuma tas spēj uzsūkt pat 8 metru augstumā, turklāt, stundas laikā sūknis var pārsūknēt pat 4500 litrus ūdens! Tā kā sūkņa korpuss ir veidots no nerūsējoša tērauda, tev nebūs jāuztraucas par tā izturību.