Kumodes

(1401)

Mājoklis ir mūsu miera osta. Tā ir vieta, kuru gribās paturēt tikai savai ģimenei un sev, kur izpaust savu kreativitāti, savas dizaina ieceres un idejas. Pareizās kumodes izvēle būs noderīgs dizaina un interjera risinājums, neatkarīgi vai tā būtu bērnu istaba vai viesistaba. Pastāv arī brīnišķīgas kumodes guļamistabai. Dažādie to veidi un krāsas sniedz iespēju atrast īsto, kas vislabāk iederēsies Jūsu skatījumā. Iegūstiet lieko vietu saviem piederumiem un aksesuāriem, salieciet bērnu drēbes vai vienkārši priecājieties par to. Izmantojiet visas praktiskuma iespējas. Ļaujiet lai viesi ierauga šo krāšņumu un Jūs apbrīno. Nekas nespēs tā izrotāt Jūsu viesistabu. Kumodes viesistabai ir lieliska izvēle, jo tām lielākoties ir liels skaits nodalījumu. Protams, lielās būs ne tikai noderīgas praktiskuma ziņā, bet vislabāk izcels telpas unikalitāti. Pieskaņojiet savam istabas interjeram vai ejiet pilnīgi pretējā virzienā - ar kumodi izceliet gan istabas, gan kumodes neatkārtojamību. Īstenojiet savas ieceres! Nebaidieties!

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Kādu kumodi vai naktsskapīti izvēlēties?

Ja naktsskapītis tradicionāli ir pazīstams kā guļamistabas elements, tad kumode ir universāla mēbele, kuru izmanto gan guļamistabas, gan dzīvojamās istabas un pat priekšnama iekārtošanai. Katram no šiem mēbeļu veidiem ir savas raksturīgās īpašības, funkcijas un pielietošana, tādēļ pirms izvēlies savam mājoklim piemērotāko modeli, iesakām izlasīt šo kompakto ceļvedi, kurā apkopots svarīgākais, kas Tev būtu jāzina.

Telpa

  • Naktsskapītis ir praktiska un kompakta guļamistabas mēbele novietošanai pie gultas. Uz tā var novietot lampu, lasāmvielu, ūdens glāzi, telefonu, brilles un citas lietas, kuras vēlies turēt rokas stiepiena attālumā.

  • Kumode izceļas ar praktiskumu, tādēļ nav pārsteigums, ka cilvēki šāda tipa mēbeli izvēlas dažādu telpu iekārtošanai. Guļamistabā ietilpīga kumode var kalpot kā papildinājums skapim, lai uzglabātu apģērbu, apakšveļu, gultas veļu, aksesuārus un citas mantas. Savukārt uz kumodes var novietot rotaslietas, kosmētiku, sveces, grāmatas un žurnālus, foto rāmīšus, vāzi ar ziediem un citus elementus.

Viesistabā kumode var pildīt līdzīgu funkciju, un tajā iespējams uzglabāt dažādus priekšmetus, tai skaitā traukus, galda piederumus un daudz ko citu, savukārt uz tās var salikt dekorus, ziedus vai veidot sezonai atbilstošas kompozīcijas.

Priekšnamā kumodi var izmantot ne tikai dažādu aksesuāru, piemēram, cimdu un šaļļu, somiņu, bet arī apavu un čību uzglabāšanai, lai tās vienmēr būtu pa rokai. Savukārt atvilktnēs var salikt atslēgas un citus priekšmetus, kas vajadzīgi, dodoties ārpus mājas.

Izmērs

Naktsskapīti pircēji izvēlas lielākoties viena iemesla dēļ – lai gultai blakus nebūtu nepieciešams likt lielu un masīvu plauktu, kas aizņem daudz vietas. Naktsskapītis ir neliela mēbele, kas veiksmīgi pilda savu funkciju, nodrošinot pietiekami lielu platību svarīgāko priekšmetu uzglabāšanai. Lai šo mēbeli būtu ērti lietot, izvēloties tās izmēru, vēlams dot priekšroku tādam modelim, kurš ir zemāks par gultu vai atrodas tādā pašā augstumā. Pirms izvēlies naktsskapīti, izmēri, cik liela platība pieejama blakus gultai, kā arī, kāds ir gultas augstums.

Kumodes pieejamas dažādos izmēros – augstākas un šaurākas, zemākas un platākas. Pirms iegādājies mēbeli savam mājoklim, pārdomā, kur to novietosi un nosaki pieejamo platību. Svarīgs ir ne tikai kumodes augstums un platums, bet arī dziļums, tādēļ raugies, lai mēbele netraucētu ikdienā pārvietoties pa telpu.

Krāsa un dizains

Interneta veikals 220.lv piedāvā naktsskapīšus un kumodes ļoti plašā krāsu, formu un dizainu klāstā, lai katrs pircējs varētu atrast tieši tādu modeli, kas atbilst viņa gaumei, vajadzībām un budžetam. Lai parūpētos par drošību mājās, kur ir mazi bērni, vēlams pārliecināties, ka izvēlies mēbeles, kurām nav asu stūru.

Izvēloties mēbeles dizainu, vērts padomāt par to, vai vēlies, lai tā veiksmīgi iekļautos kopējā interjerā, vai arī izceltos un pievērstu uzmanību? Iespējams, Tu gribi, lai kumode būtu Tavas viesistabas centrālais elements savukārt naktsskapīti būtu saskaņots ar gultas un skapja dizainu? To ir iespējams realizēt, jo mūsdienās ražotāji piedāvā dažādas mēbeļu variācijas.

Pie mums atradīsi gan klasiskā stila mēbeles, gan arī modernus modeļus, kuros apvienoti oriģināli dizaina risinājumi, materiāli un formas. Īpaši iecienīts ir skandināvu stils, kura mēbelēs dominē vieglums, funkcionalitāte, vienkāršība, dabiskums, minimālisms, kā arī tīras, taisnas līnijas.

Tips

Naktsskapīši var būt veidoti dažādos dizainos – ar pilnībā atvērtiem vai pilnībā slēgtiem plauktiem, ar vienām vai vairākām durtiņām, ar atvilktnēm, kā arī kombinētā veidā, piemēram, apvienojot gan atvilktni, gan plauktiņu ar durvīm.

Tas, kuru no tipiem izvēlēties, atkarīgs no Tavām vēlmēm un vajadzībām. Atvērtie plauktiņi ir pārskatāmi un praktiski, taču tie biežāk jātīra no putekļiem. Savukārt atvilktne nodrošinās iespēju uzglabāt priekšmetus, kurus nevēlies rādīt visiem, kas atrodas mājoklī. Līdzīgu funkciju nodrošinās arī plaukti ar durtiņām, ļaujot salikt naktsskapītī dažādus noderīgus priekšmetus, dokumentus un citas mantas.

Kumodes klasiskais dizains saistās ar mēbeli, kura veidota no vairākām atvilktnēm. To izvietojums var būt dažāds – gan vienā, gan divās rindās, platākas un šaurākas. Taču ir iespējams iegādāties arī tādas kumodes, kas papildinātas ar atvērtajiem plauktiņiem, skapīšiem ar durvīm un citiem elementiem.

Materiāls

Interneta veikals 220.lv piedāvā iegādāties kumodes un naktsskapīšus, kas darināti no dažādiem materiāliem, tai skaitā, kokskaidu (MDP) plātnēm, finiera, kokšķiedru (MDF) plātnēm, masīvkoka, metāla, plastmasas un vairāku materiālu apvienojuma. Masīvkoka kumodes ir dabiskas un skaistas, taču jārēķinās, ka to cena būs augstāka. Savukārt MDP un MDF plātņu mēbeles mūsdienās ir ļoti pieprasītas, jo nodrošina dabiskumu, izturību un koksnei līdzīgu dizainu par zemu cenu. Ja vēlies, lai mēbeles ilgāk kalpotu un saglabātu pievilcību, ir vērts ieguldīt kvalitatīvāka materiāla modeļos, kas priecēs ilgi un pildīs savu funkciju.

Kādas kumodes ir vispopulārākās 2020. gadā?

Visaugstāk novērtētās kumodes