Saimniecības plaukti

(8556)

Praktiskums un lietderība. Atrast vietu, kur nolikt sev svarīgās mantas ne vienmēr ir tik vienkārši. Noliktavas plaukti ir labākais risinājums; tiem nav obligāti jāatrodas kādā noliktāvā, tie var arī būt Jūsu mājās. Pielietojums ir neierobežots - varat tos pielietot jebkuram mērķim - podiem, atslēgām, kastēm, aprīkojumam. Lietām, kas saistās ar tehniku, lieliski piestāv garāžas plaukti. Lieciet tajos eļļas kārbas, uzgriežņu atslēgas, akumulatorus - visu, kas nepieciešams. Savā starpā plauktu konstrukcijas atšķiras, tāpēc varat izvēlēties tieši tādu, kas vislabāk noderēs Jūsu vajadzībām. Tie atšķiras ar materiāliem, dziļumiem. Izmēri var būt ļoti atšķirīgi. Ja ir daudz lietu, ko uzglabāt, tad droši izvēlieties kādu no lielajiem plauktiem. Ja vajadzības un prasības nav tik lielas, tad noderīgāks un praktiskāks būs mazāks. Neatkarīgi no tā, cik lielas ir telpas vai noliktavas - rūpējieties par to kārtību un pieejamību. Neaizmirstiet - sakopta vieta ir skaista vieta!


 
 

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 079 vērtējumi. Apskatīt visu

Saimniecības plaukti

Ērti, kārtīgi saliktas lietas vai instrumenti – tā ir iespēja izvairīties no haosa un ātri atrast to, kas mums vajadzīgs. To uzglabāšanai var izmantot sastatņu plauktus instrumentiem, kurus var ielikt pagrabā, garāžā, vai plauktus uzglabāšanai tieši mājās.

Ja Jūs vēlaties šos produktus nolikt redzamā vietā, tad piemēroti būs sastatņu plaukti vai stilīgi koka plaukti uzglabāšanai, kurus viegli saskaņot ar mājās dominējošo stilu. Darba vidē labi izskatīsies biroja sastatņu plaukti dokumentiem. Taču, ja Jums pirmajā vietā ir funkcionalitāte, tad noderēs universāli sastatņu plaukti diskiem, riepām, metālam, caurulēm. Metāla plaukti uzglabāšanai iepriecinās ar savu izturību, bet sastatņu plaukti uz ritenīšiem ļaus ērti tos transportēt. Šķiet, ka šīm precēm ir daudz priekšrocību, kas atvieglos dzīvi un ļaus ieviest kārtību jebkurā vidē.

Labas cenas uzglabāšanas plauktiem vienmēr liek aizdomāties par to, vai tiešām katrai lietai Jūsu mājā ir sava vieta, bet plašais to sortiments ļauj viegli atrast piemērotāko preci. Plaukti riepu uzglabāšanai patiks automobiļu īpašniekiem, sastatņu plaukti virtuvei, apģērbam, iekšdarbiem ļauj uzturēt mājās kārtību un ieviest interjerā vairāk mājīguma. Tāpēc Jums tikai jāizvēlas Jums pievilcīgākā prece.

Esat nolēmis, ka Jums vajadzīgi sastatņu plaukti uzglabāšanai? Bet varbūt meklējat, kur pārdod cinkotus, metāla sastatņu plauktus un uzglabāšanas plauktus par zemākām cenām? Sastatņu plauktus var atrast internetveikalā 220.lv – ienāciet un iepazīstieties ar mūsu sortimentu. Šeit cenas garāžas sastatņu plauktiem, uzglabāšanas plauktiem atbilst to kvalitātei, tāpēc daudzus gadus Jūs priecāsieties par ērtu un drošu pirkumu. Iespēja pirkt sadzīves sastatņu plauktus, uzglabāšanas plauktus internet sniedz iespēju ļoti ātri parūpēties par to, lai katrai lietai būtu sava vieta. Jums būs tikai jāpasūta iepatikušās preces, bet mēs savukārt parūpēsimies par to, lai tās cik drīz vien iespējams tiktu piegādātas uz Jūsu norādīto adresi. Sortimentā Jūs atradīsiet Obi, Platin un Eba, Orion, Frostera, Jupiter, Crosser, Metalsistem uzglabāšanas plauktus, sastatņu plauktus sadzīvei, birojam, mājai un citām vajadzībām. Ienāciet un izvēlieties Jums piemērotāko variantu.