Siltās grīdas

(22)

Siltās grīdas ir efektīvs apkures veids ar maksimālo komfortu. Kabeļi, paklāji, termostati, temperatūras ierobežotāji 220.lv e-veikalā piedāvājumā izdevīgāk. Vēlaties paši kontrolēt siltumu mājās un tikt vaļā no masīviem radiatoriem? Apsildāmās grīdas ir parezia izvēle. Jūsu izvēlei ir pieejami materiāli dažādiem segumiem - parketam, flīzēm u.c. Vienkārša uzstādīšana dzīvoklī un privātmājā, kā arī ērta lietošana nodrošināja lielu popularitāti starp remonta veicējiem. Iedomājieties cik patīkami ir ieiet vannas istabā, kur ir ierīkotas siltās grīdas caurules, nevis vienkārši aukstas flīzes. Arī mazi bērni novērtēs šo apsildes elementu priekšrocības, jo tagad varēs skraidīt pa māju ar basām kājām. Electrolux, Comfort Heat, Danfoss ražotāju produkcija ir pārstāvēta sortimentā. Izpētiet detalizētus aprakstus un izvēlieties vispiemērotāko modeli atbilstoši savām vajadzībām.

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Silto grīdu un spoguļu apsildes paklāji

Vannas istabā ikvienam no mums nākas pavadīt daudz laika, tāpēc vēlamies, lai šajā telpā mēs vienmēr varētu justies ērti un patīkami. Iespēja stāvēt basām kājām uz aukstām flīzēm un mēģināt saskatīt savu atspulgu aizsvīdušā spogulī patiesībā neizskatās pievilcīgi, bet šai gadījumā ir izeja -– grīdu un spoguļu apsildes paklāji.

Parūpējieties par tiem un no vannas istabas negribēsies iziet – siltums vienmēr patīkami noskaņo, bet silto grīdu apsildes paklāju cena ļauj katram iegādāties šo aprīkojumu un parūpēties par mājīgumu savā mājā. Atkarībā no interjera risinājumiem var būt iebūvēts apsildes paklājs ar termostatu, kuru nepieciešamības gadījumā varēs paslēpt sienā. Tad būs piemērots apsildes paklāja termostats zem apmetuma, kas nesabojās istabas kopējo stilu, bet ļaus baudīt patīkamu siltumu. Elektriskie silto grīdu apsildes paklāji strādā ļoti kvalitatīvi un nepatērē daudz elektroenerģijas, tāpēc, ja Jūs esat nolēmuši veikt remontu vannas istabā, ir vērts padomāt par tāda izstrādājuma iegādi.

Neatrisināta būs tikai aizsvīduša spoguļa problēma, tomēr šajā gadījumā noderēs spoguļu apsildes paklāji. Praktiski nepamanāmi, ļoti plāni un viegli montējami, spoguļu apsildes paklāji nodrošinās spilgtumu, tāpēc visas ikdienas procedūras Jūs varēsiet veikt bez papildus stresa. Tos, kas bieži pēc vannošanās mokas, cenšoties notīrīt aizsvīdušo stiklu, spoguļu apsildes paklāju cena vilina aizmirst par šīm rūpēm un parūpēties par maksimālu savas dzīves kvalitāti.

Tiem, kas vēl joprojām domā, vai apsildes paklājs ir kvalitatīvs un drošs, atsauksmes un tos jau izmēģinājušo pircēju viedoklis palīdzēs ātrāk izlemt, vai tādam izstrādājumam jānonāk arī Jūsu mājā. Tos, kurus jau ir piesaistījis siltās grīdas apsildes paklājs Devi vai citas apkures preces, aicinām ieiet internetveikalā 220.lv un pasūtīt internetā Jums iepatikušos izstrādājumus. Šeit grīdas apsildes paklāji piesaista pircēju skatienus un liek padomāt, vai nav pienācis laiks iegādāties šo ierīci savai mājai. Tagad ir labvēlīgs laiks to izdarīt, jo notiekošās izpārdošanas gaitā preces var iegadāties ar ļoti izdevīgiem nosacījumiem. 

Kādi grīdas un spoguļu apsildes paklāji ir vispopulārākie 2020. gadā?

Visaugstāk novērtētie grīdas un spoguļu apsildes paklāji