Ūdens sildītāji

(201)

No krāna tekošs karstai ūdens šķiet pati par sevi saprotama parādība. Bet tad, ja par to jāparūpējas pašam, jums palīdzēs ūdens sildīšanas ierīces. Ar to palīdzību var nodrošināt normālu ūdens piegādi dažādām telpām un drīz vien priecāties par siltā ūdens pieejamību tajās. Izvēloties piemērotāko ierīci ūdens sildīšanai, pievērsiet uzmanību tās jaudai, kapacitātei un montāžas tipam. Šo iekārtu dažādos modeļus jūs atradīsiet mūsu sortimentā. 

Preču atspoguļojums

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Kādu boileri jeb ūdens sildītāju izvēlēties?

Ikviens vēlas, lai mājās būtu pieejams karstais ūdens, taču ne vienmēr to kāds nodrošina. Dažkārt par to ir jāparūpējas pašiem, piemēram, ja dzīvojat privātmājā. Un šādās reizēs palīgā nāk ūdens sildītāji (boileri), Plašais sortiments ļauj katram atrast piemērotu un atbilstošu ierīci vajadzībām un vēlmēm. Tilpums, sasildīšanas veids, montāžas tips – tās ir dažas galvenās īpašības, kuras jāņem vērā.

Tilpums

Ierīču tilpums, protams, ir atšķirīgs. Internetveikala 220.lv piedāvājumā ir boileri ar tilpumu sākot no 5 līdz pat 300 litriem ūdens. Tas, cik ietilpīgu ūdens sildītāju izvēlēties, atkarīgs no Jūsu vajadzībām. Ja ģimenē esat 5 cilvēki, noteikti būs nepieciešams ietilpīgāks boileris, jo vairāk karstā ūdens tiks patērēts. Taču, ja dzīvojat viens, vai karstais ūdens pastāvīgi nav vajadzīgs, tad piemērots būs momentānais ūdens sildītājs.

Tips

Tirgū pieejami gan elektriskie ūdens sildītāji, gan gāzes, tāpēc sev piemērotu variantu noteikti izdosies atrast ikvienam. Gadījumā, ja Jūs pirksiet elektrisko ūdens sildītāju (boileri), palielināsies patērētās elektroenerģijas daudzums. Ja tomēr domājat par citu, lētāku alternatīvu, vērs apdomāt ūdens sildītāju ar cieto kurināmo, piemēram malku, taču tas savukārt prasīs vairāk sava darba.

Montāžas tips

Svarīgi ir arī pievērst uzmanību montāžas tipam, piemēram, Itālijas ūdens sildītājam zem izlietnes vai sildītājam uz ūdens krāna. Jāizlemj, kāds variants šķiet pievilcīgāks.

Iegādājieties no 220.lv!

Vai Jūs interesē ūdens sildītāji siltumtīkliem, saules sistēmām vai gaisa ūdens sildītāji? Bet varbūt meklējat, kur lētāk tiek pārdoti Dražice virtuves ūdens sildītāji? Tad esat īstajā vietā – internetveikalā 220.lv tiek piedāvātas preces par ļoti pievilcīgām cenām. Mūsu e-veikalā kombinētā ūdens sildītāja (boilera) cena atbilst kvalitātei, tāpēc varat būt pārliecināts, ka iegādāsieties labu un drošu preci.

Ērtības sagādā arī tas, ka nevajadzēs domāt par to, kā atvest preci mājās, jo Jūsu izvēlētās preces tiks piegādātas uz norādīto adresi. Universālie ūdens sildītāji internetā – iespēja ļoti ātri un ērti nodrošināt karstā ūdens pieejamību savās mājās. Jums tikai jāizvēlas, kāds ūdens sildītājs (kombinētais, horizontālais, vertikālais un jebkura cita prece) vajadzīgs, un mēs parūpēsimies, lai tuvākajā laikā tas tiktu piegādāta Jums uz mājām.

Zīmoli

Sortimentā ir Etalon, Regent, Thermex, Tatramat, Isea, DelimanoInstant, Okc, Atlantic, Ariston, Dražice, Gorenje, Galmet, Like, Celsis, Vagner, Baxi, Nibe-Biawar ūdens sildītāji (boileri) un citu ražotāju produkti, tāpēc ātri un viegli atradīsiet to, ko meklējat.