Instrumenti

(2081)

Gandrīz ikvienam no mums ir gadījies kaut ko pieskrūvēt, atskrūvēt, mērīt, zāģēt. Darba instrumenti var noderēt pat visnegaidītākajās situācijās. Protams, visnoderīgākie tie ir tad, kad ir veicams kāds remonts vai ir jaunajā dzīvoklī jāsaliek mēbeles, taču nereti gadās, ka brīdī, kad instrumenti nepieciešami - to nav, vai citos gadījumos nemaz nekad nav bijis. Lai negadītos pārsteigumi darba laikā, ik pa laikam ir nepieciešams tos pārskatīt. Parastos apstākļos vajdzības bieži vien nav lielas un var iztikt ar pašiem vienkāršākajiem instrumentiem kā skrūvgriezis, mērlente un pāris atslēgas, taču ne vienmēr. Ne velti saka, ka profesionālis ir ikviens, tikai nepieciešami pareizie instrumenti. Vairums no rīkiem - daudzfunkcionāli - kas ļauj tos lietot atšķirīgos apstākļos; neapšaubāmā to priekšrocība - labi instrumenti ir ilgam laikam. Labs un praktisks ieguldījums, kas ilgtermiņā atmaksājas katram, kas tos izmanto. Katram saimnieciskam cilvēkam mājās ir jābūt kvalitatīviem darba rīkiem!


 

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Instrumenti

Mājās vienmēr atradīsies nelieli darbi. Pat tādā gadījumā, ja Jūs neplānojat remontu vai jaunu telpu iekārtošanu, vienmēr atradīsies vietas, kuras nepieciešams kaut kādā ziņā pilnveidot. Iepriecina tas, ka lielāko daļu tādu darbu var veikt patstāvīgi – tam būs nepieciešamas nelielas zināšanas un atbilstoši rokas instrumenti. Tādā gadījumā noderēs ierīces, kuras savā mājā lieto gandrīz katrs.

Izurbt sienā caurumu, kaut ko nogriezt vai pieskrūvēt – mehāniskie instrumenti noderēs gan šiem, gan arī citiem līdzīgiem darbiem. Tāpēc tos vienmēr izmanto gan amatieri, gan arī profesionāļi. Tiem, kas to dara bieži, patiks komplekti. Tajos Jūs atradīsiet visu, kas var būt vajadzīgs dažādu darbu izpildei. Bet šo izstrādājumu drošums un izturība nodrošinās augstu izpildāmo darbu kvalitāti un vienkāršu, ērtu lietošanu.

Tos, kam patīk patstāvīgi izpildīt vienkāršus darbus mājās vai dārzā, kā arī tos, kuri meklē piemērotus rīkus profesionālam darbam, mēs aicinām ienākt internetveikalā 220.lv, kur Jūs atradīsiet ļoti plašu mehānisko instrumentu klāstu. Atkarībā no izpildāmo darbu veida un vajadzībām, šeit var atrast darbarīkus, kas pārsteidz ar savu zemo cenu un augsto izturību. Bet pazīstamu ražotāju produkcija nodrošinās izvēlēto izstrādājumu drošumu un ilgizturību. 

Kad darbu daudz, reizēm nav laika sev un savām vajadzībām. Tāpēc arvien biežāk mēs izvēlamies efektīvus, laiku un enerģiju taupošus risinājumus. Pat gadījumos, kad jāizpilda vairāki vienkārši darbi un tam pietrūkst instrumentu, par to iegādi var parūpēties, neizejot no mājām. Mehāniskos instrumentus var iegādāties internetā ar tikai pāris klikšķiem. Jums būs tikai jāizvēlas, kādiem darbarīkiem jāpapildina Jūsu instrumentu kaste, bet mēs parūpēsimies, lai tie visīsākā laikā būtu piegādāti uz Jūsu norādīto adresi. Pirkuma process aizņems tikai dažas minūtes, bet izvēlētie rokas instrumenti kalpos ilgus gadus. Tāpēc Jums atliks laiks gan remontdarbiem, gan citiem ikdienas darbiem.

Pievērsiet uzmanību arī zīmolu klāstam, sortimentā ir pārstāvēti uzticami, kvalitatīvi un droši zīmoli. Bosch instrumenti ir pazīstami visā pasaulē un tos izvēlas īsti profesionāļi. Arī Dewalt instrumenti ir pieejami plašā klāstā.