christmas

Iekšdurvis

(107)

Stipras iekšējās durvis, kas iederas mājas interjerā, nodrošinās jums dzīves kvalitāti un vienlaicīgi būs svarīga stilistiska detaļa. Tāpēc tās jāizvēlas īpaši atbildīgi. Pievērsiet uzmanību šo izstrādājumu izmēriem un saskaņojiet tās ar citām detaļām. Tad jums izdosies radīt komfortablu un harmonisku mājas interjeru. Iekšējo durvju plašā izvēle ļaus atrast vajadzīgo preci gan klasiskā stila cienītājiem, gan arī nestandarta risinājumu cienītājiem.

Preču atspoguļojums

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Kā izvēlēties iekšdurvis?

Telpu iekšdurvis ir viena no interjera sastāvdaļām, kura dažkārt nepelnīti tiek atstāta novārtā, aizmirstot, cik ļoti tās ietekmē ne tikai mājokļa izskatu, bet arī mūsu privātumu un pat drošību. Pirms iegādājieties iekšdurvis interneta veikalā 220.lv, iesakām izlasīt šo ceļvedi, kurā esam apkopojuši svarīgāko, kas jāzina par iekšdurvīm, to materiāliem, veidiem, dizainu un citiem aspektiem. 

Konstrukcijas tips un apdares veids

Iekšdurvīm var būt viegla vai smaga konstrukcija. Vieglākās konstrukcijas modeļi noderēs tiem pircējiem, kas meklē ātru un ekonomisku risinājumu mājokļa uzlabošanai. Savukārt tiem, kuri dod priekšroku ilgtermiņa ieguldījumam, kas pieskaņots mājokļa stilam, ieteicams dot priekšroku masīvās konstrukcijas iekšdurvīm. Tās būs izturīgas un pievilcīgas.

Iekšdurvis bieži vien var būt papildinātas ar mazākas vai lielākas platības stiklojumu. Šādas durvis derēs telpām, kur nepieciešams efektīvi izmantot dabisko apgaismojumu, piemēram, dzīvojamā istabā, bērnistabā vai virtuvē. Savukārt tādās vietās kā tualete, guļamistaba vai vannas istaba labāk izvēlēties nestiklotas durvis, lai cienītu mājokļa iemītnieku privātumu.

Atšķiras arī iekšdurvju apdares. Mūsdienās tās var būt dažādas – lakotas, gruntētas, krāsotas, finierētas, laminētas, profilētas, ar PVC un cita veida apdari. Katram no šiem veidiem ir savas raksturīgās īpašības, kuras pirms iegādes ieteicams izpētīt tuvāk. Tāpat arī vajadzētu padomāt par to, kā izvēlētā apdare iekļausies kopējā interjerā.

Telpa

Atkarībā no telpas, kurā iekšdurvis tiks izmantotas, tās var būt specializētas konkrētam mērķim, piemēram, vannas istabai ieteicams izvēlēties mitrumizturīgas iekšdurvis, virtuvei vai kurtuves telpai var izvēlēties ugunsizturīgas durvis, istabai, guļamistabai vai dzīvojamai istabai – durvis ar skaņas izolāciju un tamlīdzīgi. 

Izvērtējiet savas un citu mājokļa iemītnieku vajadzības un ikdienu, lai precīzāk tām pielāgotu telpu durvis. Piemēram, ja Jūsu partnerim vakaros patīk ilgāk paskatīties filmas viesistabā, taču Jūs vēlaties agrāk doties pie miera, durvīm, kas nošķir abas telpas, vajadzētu būt ar skaņas izolāciju. Privātuma un komforta nodrošināšanai šādu aspektu var pārdomāt arī, domājot par tualetes durvju nomaiņu. 

Veids

Ir vairāki durvju veidi, par kuriem der zināt, pirms veicat pirkumu:

 • Veramās durvis – populārākais durvju veids. Ir modeļi gan ar vienu, gan divām vērtnēm. Jāņem vērā vēršanās virziens;
 • Svārstveida durvis – biežāk sastopamas sabiedriskās vietās, jo šādas durvis nav hermētiskas;
 • Divdaļīgās durvis – elegants papildinājums mājoklim;
 • Salokāmās durvis – der istabām, kurās ir maz vietas, taču durvīm ir zemāka izturība;
 • Bīdāmās durvis – piemērotas vietās, kur ir ierobežota platība, vēlams iegādāties durvis, kurām ir divas vadotnes.

Materiāls

Iekšdurvis izgatavo no dažādu veidu materiāliem, tai skaitā:

 • Koka – dabisks materiāls, kas patiks klasiskā stila piekritējiem, kā arī tiem, kuri vēlas mājoklī radīt omulīgu noskaņu. Pieejamas gan lētākas, gan dārgākas koka durvis, piemēram, no finiera vai masīvkoka. Modeļi apstrādāti ar līdzekļiem, kas pasargā durvis no dažādu apstākļu ietekmes, piemēram, mitruma, temperatūras maiņām un tamlīdzīgi. 
 • Stikls – pievilcīgas, higiēniskas durvis. Ieteicams iegādāties izturīga stikla durvis, lai tās ilgāk kalpotu un triecienu rezultātā nevarētu viegli tikt sabojātas.
 • Alumīnijs – šādas durvis patiks tiem, kuri mājokli iekārto mūsdienīgā, modernā un funkcionālā stilā. Izturīgs materiāls, kas laika gaitā nezaudē savu izskatu.

Izmērs

Pirms iegādājaties durvis 220.lv, noskaidrojiet, kāda izmēra iekšdurvis Jums nepieciešamas. Ja nezināt, kā precīzi tās nomērīt, iesakām lūgt meistara palīdzību. Tāpat noteikti izpētiet, kas iekļauts iekšdurvju komplektācijā (piemēram, durvju kārba, rokturi un citas sastāvdaļas). Ja kāda no svarīgām detaļām tajā nav iekļauta, apskatiet interneta veikala 220.lv piedāvājumu, ļoti iespējams, ka to varat atsevišķi iegādāties pie mums!

Dizains

Iegādājoties iekšdurvis, padomājiet, kā tās iekļausies kopējā mājokļa interjerā. Šeit vērā jāņem ne tikai durvju krāsa, bet arī dizains, piemēram, vai durvīm ir stiklojums, cik tas ir liels. Tāpat padomājiet, vai vēlaties klasiskas, līdzenas virsmas durvis, vai arī modeli ar dekoratīviem paneļiem un iegriezumiem. Ne mazāk svarīgs ir arī durvju rokturis un tā dizains.

Cena

Interneta veikalā 220.lv iespējams iegādāties dažādas iekšdurvis visām gaumēm un iespējām. Neatkarīgi no tā, vai meklējat ekonomisku un vienkāršu risinājumu savam mājoklim, vai arī esat prasīgāks pircējs ar specifiskām vajadzībām un gaumi, mūsu plašajā piedāvājumā noteikti varēsiet atrast ko sev piemērotu. 

Kādēļ iegādāties 220.lv?

Padariet savu ikdienu mūsdienīgāku, vienkāršāku un patīkamāku, veicot pirkumus interneta veikalā 220.lv, jo:

 • Tas ir droši. Mēs vienmēr rūpējamies par Jūsu datu aizsardzību.
 • Tas ir ērti. Ienāciet mūsu interneta veikalā jebkurā diennakts laikā, izmantojot mājaslapu vai aplikāciju, un noformējiet pirkumu. Ja rodas jautājumi, 24/7 ir pieejams 220.lv klientu apkalpošanas centra tālrunis +371 25220220.
 • Tas ir izdevīgi. Saņemiet preces ar sev ērtāko piegādes veidu, tai skaitā, varat bez maksas sūtījumu izņemt kādā no mūsu veikaliem Rīgā, Ģertrūdes ielā 94a vai Daugavgrīvas ielā 114.