Revīzijas lūkas, piederumi

(7)

Revīzijas lūkas ir universāls risinājums, kas galvenokārt piemērots uzstādīšanai zem flīzēm, telpās ar vidēju vai paaugstinātu mitruma līmeni, piemēram, vannas istabās. To uzdevums ir nodrošināt ērtu un neapgrūtinātu piekļuvi konkrētajā telpā esošajām komunikācijām to skaitā caurulēm, skaitītājiem un citiem būtiskiem sakaru elementiem, maksimāli saglabājot izvēlētā flīžu izkārtojuma vizuālās īpašības. Interneta veikalā 220.lv apskatāmās alumīnija revīzijas durvis ir ugunsdrošas, viegli uzstādāmas, ērti lietojamas, kā arī apstrādātas ar īpašu pārklājumu, kas nodrošina gan ūdens, gan dažādu nepatīkamu aromātu simtprocentīgu necaurlaidību. Turklāt tās ir piemērotas ierīkošanai zem jebkura tipa flīzēm, mozaīkām, kā arī dekoratīvajiem akmens apdares materiāliem; lieliska opcijai ikvienas vannas istabas interjeram!

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 4.8/5
1 577 vērtējumi. Apskatīt visu

Mitrumizturīgas alumīnija profila revīzijas lūkas Jūsu vannas istabai

Augsta mitrumizturība, lieliska slodzes nestspēja un īpaši praktiska lietošana – tās ir tikai dažas no galvenajām īpašībām, kas raksturo 220.lv tiešsaistes sortimentā pieejamās revīzijas lūkas. Šo lūku durvis ir izgatavotas no mitrumizturīga ģipškartona, kas paredzēts ekspluatācijai telpās ar īpaši augstu relatīvo mitruma līmeni, savukārt durvju rāmis – no augstas klases alumīnija profila.

Papildu rūpīgi izmeklētajam materiālu klāstam, noteikti jāuzsver arī šo iekārtu dažādās uzstādīšanas opcijas. Proti, konkrēto revīzijas lūku durvis ir uzstādāmas gan lūkas labajā, gan kreisajā pusē; iespējams regulēt arī durvju atvēruma pozīciju (augšup vai lejup). Toties tās ir arī īpaši viegli atveramas un aizveramas, pateicoties speciāli pielāgotajai magnēta tipa aizdarei.

Nepieciešams iegādāties konkrēta izmēra revīzijas durvis gaidāmajam vannas istabas remontam? Mūsu klāstā Jūs varat iegādāties lūkas ar sekojošajiem raksturlielumiem:

  • 200 x 200 x 12.5 mm;
  • 300 x 300 x 12.5 mm;
  • 400 x 400 x 12.5 mm;
  • 600 x 600 x 12.5 mm.

Revīzijas lūku uzstādīšana paša rokām – Lietas, kas noteikti jāņem vērā

Mūsu internetveikalā iegādājamās revīzijas lūkas flīzēm ir salīdzinoši viegli uzstādāmas arī pašrocīgi – ievērojot noteiktus montāžas pamatprincipus. Ja arī Jūs esat stingri nolēmis šo darbiņu paveikt paša spēkiem, ņemiet vērā sekojošās revīzijas durvju uzstādīšanas īpatnības:

  • Uzstādot revīzijas lūku, tās durvīm jābūt nedaudz izvirzītām attiecībā pret sienas priekšējo daļu (no 2 līdz 3 mm), lai nodrošinātu sekmīgu durvju atslēgas mehānisma darbību;
  • Lai uzstādītās iekārtas durvis nenokarātos, obligāti jāveic lūkas rāmja un atstarpes (starp durvīm) koriģēšana, neaizmirstot par atbilstoša durvju slīpuma noregulēšanu;
  • Lūkas durvju noklāšanai ar flīzēm būtiski izmantot flīžu līmi vai tā dēvētās ‘’šķidrās naglas’’; nekādā gadījumā necentieties piestirpināt flīzes pie uz uz durvīm uzklātā silikona hermētiķa!

Pieejamas cenas, uzticami materiāli un augsta slodzes izturība – Revīzijas lūkas 220.lv

Neatlieciet ilgi plānoto mājas remontu uz vēlāku laiku un iegādājieties kvalitatīvas, un mitrumizturīgas revīzijas lūkas, kas veidotas pēc augstākajiem Eiropas standartiem, interneta veikalā 220.lv. Mūsu sortimentā pieejamās revīzijas durvis ir izgatavotas no uzticamiem un pret augstu slodzi izturīgiem materiāliem; tās ir lieliski piemērotas drošai ekspluatācijai iekštelpās, turklāt ir iegādājamas par īpaši izdevīgām cenām (revīzijas lūkas cena sākot no 30 eiro).

Iepirkšanās pieredze, kuru Jūs vēlēsieties atkārtot – 220.lv patiesi rūp Jūsu iepirkšanās kvalitāte, tāpēc mūsu klientu serviss Jūsu ērtībai ir pieejams visu cauru diennakti. Nekautrējieties un uzdodied sev interesējošos jautājumus saistībā ar Jūsu pasūtījuma noformēšanu, apmaksas kārtību vai piegādes iespējām, zvanot pa tālruni: +371 25220220 vai rakstot uz e-pastu: palidziba@220.lv (atbilde divu darba dienu laikā).