Elektrības ģeneratori

(17)

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Elektrības ģeneratori

Mūsdienās ir grūti iedomāties savu dzīvi bez elektrības – tā ir vajadzīga ne tikai mājās, bet arī veicot dažādus būvdarbus. Lai izvairītos no kuriozām un ne vienmēr patīkamām situācijām elektroapgādes pārtraukšanas laikā, ļoti noderīgi ir elektroģeneratori, kas var nodrošināt nepieciešamo enerģiju gan dzīvojamām telpām, gan arī būvdarbu un remontdarbos izmantojamiem instrumentiem. 

Elektroģeneratoru veidi

Šo ierīču sortiments ir ļoti plašs, bet tirgū pašlaik populārākie ir benzīna elektroģeneratori, kas ļauj komfortabli un efektīvi veikt pat sarežģītākos darbus. Svarīgi ir arī ņemt vērā fāžu daudzumu – vienkāršai, sadzīvē izmantojamai iekārtai pietiek ar vienfāzes ierīcēm, bet gadījumos, kad vajadzīga lielāka funkcionalitāte, noderēs trīsfāžu elektroģenerators. Šīs ierīces ir atšķirīgas arī pēc izmēra – mobilie elektroģeneratori ir daudz vieglāki, bet jaudīgākas ierīces ir smagākas, tās labāk izmantot, ja bieži nav jāmaina vieta.

Svarīgākie tehniskie parametri izvēloties

Mājās visbiežāk tiek izmantoti lēngaitas elektroģeneratori, tāpēc, ja jūs meklējat ierīci sadzīves vajadzībām, tad svarīgs parametrs ir trokšņu līmenis. Bet tomēr, ja vajadzīgs efektīvs elektroģenerators, tad jauda ir pats svarīgākais aspekts. Loģiski, ka lieliem būvprojektiem nederēs mazi elektroģeneratori, tāpēc nopietnākiem darbiem ieteicams izvēlēties ierīces, kuru jauda ir ne mazāka par 800 kW – tad vienlaicīgi varēs tam pieslēgt vairākas ierīces, kam nepieciešama elektroenerģija.

Pievērsiet uzmanību, ka elektroģeneratori atšķiras arī cenas ziņā, tāpēc iepriekš vajadzētu noteikt plānoto budžetu. Ja Jums interesē kvalitatīvi, bet lēti elektroģeneratori, akcija ļaus iegādāties drošu ierīci par zemāku cenu, tāpēc tāds kritērijs nav pārāk aktuāls. Tiem, kas nevar izšķirties, kādi elektroģeneratori ir labākie, atsauksmes un tehniskie dati palīdzēs pieņemt galīgo lēmumu.

Ja Jūs meklējat, kur elektroģeneratorus var nopirkt lētāk, mēs aicinām Jūs ienākt internetveikalā 220.lv, kur Jūs gaida plašs šo preču sortiments un daudzi īpaši piedāvājumi. Jūs to varat izdarīt jebkurā laikā, jo elektroģeneratorus mājai un citām vajadzībām pārdod internetā – izvēlieties Jums iepatikušos izstrādājumu un tuvākajā laikā mēs to nogādāsim uz Jūsu norādīto adresi.

Kādi elektrības ģeneratori ir vispopulārākie 2020. gadā?