Kompresori

(41)
Preču atspoguļojums

Kompresori

Kad nepieciešams augsts gaisa spiediens, ļoti palīdz gaisa kompresori un to piederumi – tie tiek izmantoti gan sadzīvē, gan arī veicot sarežģītus būvdarbus. Lielākā daļa servisu darbinieku arī varētu apstiprināt, ka gaisa kompresori automobiļiem, krāsošanai ir neaizstājami palīgi, un, ja Jums nepieciešams šis ērtais un universālais instruments, Jums nāksies iepazīties ar to daudzveidību, un Jūs noteikti atradīsiet Jums piemērotāko ierīci.

Veiktspēja, spiediens un kapacitāte

Visi šie kompresoru tehniskie parametri ir to galvenās īpašības, kas Jums jāņem vērā izvēloties. Jaudīgāki un apjomīgāki gaisa kompresori, trīsfāžu vai citu veidu ierīces būs funkcionālākas, bet visbiežāk tādi kompresori ar savu cenu atšķiras no vienkāršākiem variantiem, tāpēc Jums iepriekš jāizdomā, kādā nolūkā jūs plānojat šo ierīci izmantot. Sadzīvē pietiek ar vienkāršāku, vieglāku ierīci, bet sarežģītākiem darbiem servisā vai būvlaukumā Jums vajadzēs produktīvu ierīci, kurai Jūsu ērtībai bieži ir ritenīši un ērts rokturis.

Eļļas vai bez eļļas?

Bez eļļas kompresori tiek augstu novērtēti vienkāršākas ekspluatācijas dēļ, jo nav jākontrolē, vai kompresorā nav beigusies eļļa. Šī tipa kompresori ir bez resīvera, tāpēc bieži tie ir mobilāki un vieglāk transportējami. Un tomēr, runājot par ilgizturību, ilgāku darbības laiku un klusāku darbību, biežāk uzvar eļļas kompresori, bet gan šo, gan arī bez eļļas ierīču priekšrocības būs atkarīgas no konkrētā modeļa, tāpēc uzmanīgi jāiepazīstas ar visām tehniskajām specifikācijām.

Tiem, kam interesē šie instrumenti un kas meklē, kur pārdod kompresorus lētāk, mēs piedāvājam iepazīties ar mūsu sortimentu, jo oriģinālie gaisa kompresori internetveikalā 220.lv tiek piedāvāti ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem. Piemērotas ierīces atradīs arī tie, kam interesē lēti gaisa kompresori – Jūs vienmēr varat iegādāties kvalitatīvas un izturīgas ierīces par zemāku cenu.

Ērti arī tas, ka gaisa kompresorus internetā var pasūtīt ātri un vienkārši – Jums tikai jāizvēlas, kādi kompresori krāsošanai vai citām vajadzībām Jums vajadzīgi, bet mēs parūpēsimies par to, lai tie tiktu piegādāti uz Jūsu norādīto adresi tuvākajā laikā. Sortimentā - QUAGMA, Stanley un citu ražotāju gaisa kompresori, tāpēc Jūs noteikti atradīsiet Jums vajadzīgo ierīci.

Jūsu pārskatītās preces