Grīdas segumi

Moderni un viegli kopjami grīdas segumi dzīvojamajām, biroju un sabiedriskajām telpām plašā krāsu un dizainu klāstā pieejami interneta veikalā 220.lv. Ar gaumīgu un izturīgu grīdas segumu Jūs padarīsiet telpu ne tikai skaistu un patīkamu, bet arī funkcionālu. Izvēlieties seguma materiālu, kas atbilst telpas noslodzei un pielietojumam. Piemeklējiet interjeram atbilstošāko materiālu un dizainu, kā arī izvēlieties tieši tādu segumu, kuru varēsiet ērti uzkopt, neveltot tam daudz laika un pūļu. Interneta veikalā 220.lv pieejami tādi populāri grīdas segumi kā lamināts un parkets, kas piemēroti jebkurām dzīvojamajām un biroju telpām. Arī izturīgie PVC grīdas dēļi, kas lieliski kalpos virtuvē vai gaitenī, nesatraucoties par nodilumu un mitruma ietekmi. Tāpat sortimentā atradīsiet arī izturīgus materiālus balkonu, terašu un citu āra teritoriju grīdu apdarei. Apskatiet daudzveidīgo krāsu, toņu un faktūru klāstu, kurā atradīsiet savai gaumei un telpām piemērotāko grīdas materiālu. Izvēlieties sev tīkamo preci un pērciet par izdevīgu cenu interneta veikalā 220.lv.

Turpināt iepirkšanos

Grīdas segumi ikvienai telpai

Grīdas ir tās telpu virsmas, kas ikdienā saņem vislielāko slodzi, tāpēc šīm zonām jāizvēlas atbilstoši grīdas segumi, kuri nodrošinās gan augstu izturību un funkcionalitāti, gan labu izskatu. Ideālā variantā segumam vajadzētu uzticami un bez raizēm kalpot daudzus gadus. Atkarībā no telpu pielietojuma populārākie grīdu segumi ir lamināts, parkets un arī dažādi grīdas dēļi. Visi šie materiāli ir pieejami ļoti plašā dizainu variācijā, lai ikviens varētu atrast savām vajadzībām un interjeram piemērotāko risinājumu. Arī cenu amplitūda šiem materiāliem ir tik plaša, lai varētu atrast gan labu segumu, kas nemaksā daudz, gan izvēlēties ekskluzīvu grīdas apdari, piešķirot telpai īpaši greznu izskatu. Pateicoties mūsdienīgiem izejmateriāliem, to apdarei un uzlabotām montāžas sistēmām, modernie grīdas segumi ir ērti un ātri ieklājami arī pašu spēkiem. Interneta veikalā 220.lv Jūs varat apskatīt dažādus grīdas segumus, kas piemēroti dzīvojamajām telpām, virtuvei, balkonam, kā arī birojiem un citām telpām. Plašā krāsu un faktūru gamma ļaus izvēlēties interjeram piemērotāko variantu. Iepazīstieties ar plašo sortimentu mūsu e-veikalā un pērciet izvēlēto preci par izdevīgu cenu!

Kādu grīdas segumu izvēlēties?

Interneta veikalā 220.lv Jūsu izvēlei pieejami mūsdienīgi grīdas seguma materiāli tiešām plašā klāstā. Neatkarīgi no tā, vai Jūs interesē grīdas segumi virtuvei, guļamistabai vai citai telpai, koka grīdas segumi vai grīdas segums siltajām grīdām, Jūs bez grūtībām varēsiet atrast savam budžetam un gaumei piemērotu risinājumu. Apskatiet sortimentā pieejamos segumus, pievēršot uzmanību to materiālam, izmēriem, stiprināšanas veidam, izturībai, kopšanas ieteikumiem un citiem parametriem.

  • Lamināts. Tas ir estētisks, viegli kopjams un ne pārāk dārgs materiāls, kuru visbiežāk izvēlas dzīvojamajām telpām, pielāgojot to izturības klasi. Laminātam ir laba izturība pret nodilumu, ērta ieklāšana ar “click” vai citu sistēmu, kā arī ļoti plašs toņu un faktūru klāsts. Tāpat, ja ir nepieciešami lēti grīdas segumi, kas uzticami kalpo vairākus gadus, tad lamināts ir tas, kura virzienā skatīties.
  • Parkets. Tas ir silts, patīkams, dabisks un ekoloģiski tīrs grīdas segums, kas piešķir mājoklim elegantu izskatu. Parkets ir ilgmūžīgs, viegli kopjams un atjaunojams materiāls, kurā ir vērts ieguldīt līdzekļus. Tas arī pieejams daudzos gaumīgos toņos un rakstos, kas ataino koka dabīgās līnijas un krāsas.
  • Terases un balkona grīdas segumi. Jūsu izvēlei pieejami arī universāli koka, plastmasas, gumijas un citu materiālu segumi, kas piemēroti terašu, āra laukumu un balkona grīdu noklāšanai, lai piešķirtu tām modernu izskatu, izturību un plašu funkcionalitāti. Materiāli ir izturīgi pret laika apstākļiem, nodilumu un triecieniem.
  • PVC grīdas dēļi. Lieliski piemēroti dzīvojamajām telpām ar lielu noslodzi, viegli kopjami. PVC dēļi un plāksnes ir izturīgas pret pelējumu, putekļiem, arī ūdensizturīgas un neslīdošas. Vairums modeļu ir pašlīmējoši, tāpēc īpaši viegli un ērti ieklājami. Pieejama tiešām plaša krāsu un rakstu gamma. Segums var vizuāli imitēt koku, betonu, flīzes un citus materiālus.
  • Savienojuma profili. Sortimentā pieejami arī dažāda veida grīdas savienojuma profili, kurus var izmantot pēc nepieciešamības sliekšņu zonās, telpas malās, dažādu materiālu salaides vietās, lai nostiprinātu segumus un novērstu nejaušu aizķeršanos, netīrumu uzkrāšanos un atvieglotu uzkopšanu.

Grīdas segumi internetā

Esam parūpējušies, lai interneta veikalā 220.lv Jums būtu pieejami skaisti un ilgmūžīgi grīdas segumi plašā izvēle. Piedāvājumā atradīsiet gan funkcionālus un izturīgus segumus virtuvei un dzīvojamajai istabai, gan gaumīgus un dabīgus segumus bērnistabai vai guļamistabai, kā arī praktiskus un izturīgus materiālus terases un balokona grīdas apdarei. Ja Jums ir kādi jautājumi, vienmēr priecāsimies palīdzēt – pa tālruni esam sazvanāmi visu DIENNAKTI. Jūsu ērtībām nodrošinām sūtījumu BEZMAKSAS saņemšanu preču izsniegšanas punktos Rīgā, Liepājā un Daugavpilī.