Ventilatori

(127)

Kas ir pirmā lieta par kuru domājat karstā vasarā? Auksts dzēriens? Saldējums? Brīžos, kad vairs nekas nespēj palīdzēt cīnīties pret karstumu, palīgā nāk ventilatori. Vairs necietieties! Mierīgi uzelpojiet!

Tie ir ļoti praktiski un ērti. Neaizņem telpā daudz vietas. Liels un svarīgs pluss - patērē maz enerģijas. Šobrīd populāri ir gaisa ventilatori, kas ir viegli pārnēsājami. Noteikti nevar arī sūdzēties par jaudu, jo dažādiem modeļiem mēdz būt arī liels skaits ātrumu, kas sniedz veldzējošu sajūtu pat visneizturamākajos apstākļos.

Liela to priekšrocība - iespēja pārvietot sev nepieciešamajā vietā. Mūsdienu ventilatori pat prot attīrīt gaisu, to jonizējot un padarot gaisa kvalitāti tuvu perfektai. Ja izdomājāt konkrētu laiku, kurā izmantosiet ierīci, tad lietojiet ventilatoru, kuram ir uzstādīts taimeris.

Ja svelmē negribas vairs neko darīt, kur nu vēl pakustēties, izmantojiet tālvadības pulti - tādā veidā iegūstot maksimālo rezultātu. Atpūtieties, izbaudiet vēsumu un komfortu!


 

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Kādu ventilatoru izvēlēties?

Lai arī daudzi no mums priecājas par vasaras iestāšanos, brīžos, kad ārā gaisa temperatūra tuvojas +30 grādiem un pat pārsniedz tos, kļūst arvien grūtāk nodrošināt patīkamu vidi gan mājoklī, gan darbavietā un citās telpās, jo ar logu atvēršanu vien var nepietikt. Par laimi, interneta veikals 220.lv piedāvā plašu un daudzveidīgu ventilatoru sortimentu, kas noderēs, lai salīdzinoši lētā un ērtā veidā uzlabotu gaisa cirkulāciju un temperatūru telpā.

Tips

Interneta veikalā 220.lv iespējams iegādāties trīs populārāko veidu ventilatorus:

  • Grīdas ventilators – šāda veida modeli parasti veido statīvs jeb kāja, uz kura balstās “galva”. Taču šajā kategorijā ietilpst arī citu dizainu auksta gaisa ventilatori, piemēram, “galva” ar pamatni, bez “kājas”. Tāpat uz grīdas liekami ir arī tā saucamie torņveida ventilatori, kas aizņem maz vietas.
  • Galda ventilators – šie modeļi parasti pieejami mazākā izmērā, un tos var ērti novietot uz galda vai plaukta. Ērti lietojami ir USB ventilatori, kuri darbojas saņemot enerģiju no datora, ar ko tie savienoti caur USB vadu. Laba alternatīva karstam ofisam vai istabai, ja ilgstoši jāstrādā pie datora.
  • Sienas ventilators – retāk sastopami modeļi, kurus montē pie sienas.

Izmērs

Dažkārt pircēji maldās, domājot, ka lielāks modelis nodrošinās labāku efektu. Taču patiesībā uzmanību vajadzētu pievērst jaudai, dizainam un maksimālajai gaisa plūsmai (kubikmetri/sekundē, m3/s).

Ja telpā atrodas vairāki cilvēki, vari izvēlēties, piemēram, grīdas ventilatoru ar rotējošu galvu, kas novirzīs gaisa plūsmu uz vairākām pusēm. Izvēloties grīdas ventilatoru, noteikti vajadzētu pievērst uzmanību telpas platībai. Nav vērts iegādāties pārāk lielu modeli mazai telpai un otrādi. Ja brīvas platības ir maz, labāka izvēle būs torņveida ventilators. Galda ventilatori, piemēram, USB, galvenokārt derēs vienam līdz diviem cilvēkiem.

Jauda

Ventilatoru jauda atšķiras, ņemot vērā ne tikai to lielumu, bet arī barošanas tipu, jo ir modeļi, kas darbojas ar elektrību, baterijām un arī, pieslēdzot pie datora ar USB vadu. Tomēr jāņem vērā, ka jauda nav vienīgais rādītājs, pēc kura iespējams noteikt, cik efektīvi tas spēs pildīt savu funkciju. Liela jauda ne vienmēr nozīmē augstu efektivitāti, tādēļ vērā jāņem arī ierīces nodrošinātā gaisa plūsma, ko minējām iepriekš. Ventilators ar taimeri ir noderīgs, ja vēlaties vairāk kontrolēt gaisa temperatūru.

Interneta veikalā 220.lv pieejami modeļi ar jaudu no 2,5 W līdz pat 330 W. Grīdas ventilatori parasti ir jaudīgāki nekā uz galda liekamie modeļi.

Galvas daļas rotēšana

Daļa grīdas un galda tipa ventilatoru, kas novietoti uz statīva, ir aprīkoti ar rotējošu galvu. Tā ļauj vieglāk izkliedēt gaisu telpā, to atvēsinot, kā arī panāk, ka vēsais gaiss ātrāk nonāk dažādās telpas zonās, kas ir svarīgi, ja istabā atrodas vairāki cilvēki.

Regulējama gaisa plūsma

Izvēlies gaisa ventilatoru, kas ļauj pielāgot gaisa plūsmas intensitāti Tavām vajadzībām. Lielākā daļa modeļu ir aprīkota ar vismaz diviem vai trim ātrumiem, tādēļ pirms iegādājies preci, rūpīgi izlasi tās aprakstu, lai pārliecinātos, ka arī šim modelim var regulēt gaisa plūsmu.

Augstuma regulēšana

Ja vēlies iegādāties ventilatoru uz statīva, vērts pirkt tādu modeli, kuram ir iespējams regulēt augstumu. Tas nodrošinās vienkāršāku ierīces pielāgošanu tieši Tavam komfortam, piemēram, lai gaiss tiktu pūsts nevis uz kājām, bet uz citu ķermeņa daļu vai telpas zonu. Tāpat atceries, ka, izvēloties grīdas ventilatoru bez statīva, vērts dot priekšroku modelim, kuram var mainīt galvas pozīciju un gaisa plūsmu uz augšu un leju.

Taimeris

Šis ir noderīgs papildinājums gaisa ventilatoriem, kas atvieglo to izmantošanu gan mājās, gan ofisā un citur. Piemēram, ja vēlies, lai, dodoties gulēt, ventilators vēl būtu ieslēgts, taču negribi darbināt visu nakti, taimeris būs īstā izvēle, nodrošinot, ka ierīce pēc laika izslēgsies.

Dizains un krāsa

Mūsu piedāvājumā ir plašs ventilatoru dizainu klāsts, sākot no klasiskām krāsām – baltas un pelēkas, beidzot ar košākiem toņiem – sarkanu, zilu, dzeltenu un citiem.

Pievērs uzmanību tam, vai, piemēram, ventilatoram ir aizsargrežģis, kas noderēs, ja mājās ir bērni vai dzīvnieki. Tāpat padomā, vai Tev vajadzīgs modelis, kuru var vadīt ar pulti.

Kādēļ iegādāties 220.lv?

Interneta veikals 220.lv vairāku gadu garumā ir pierādījis sevi kā uzticamu un iecienītu iepirkšanās vietni tiešsaistē. Ja vēl neesi pie mums iepircies, to vērts izdarīt, jo:

  • Tas ir ērti. Iegādājies preces no rīta, vakarā vai pat nakts vidū – kad vien gribi, veic apmaksu un izvēlies sev piemērotāko piegādes veidu. Tāpat iesakām arī izmēģināt mūsu lielisko mobilo aplikāciju, lai iepirkšanos varētu veikt jebkur!
  • Tas ir droši. Iepērcies 220.lv bez raizēm, jo Tavi dati pie mums ir drošībā.
  • Tas ir izdevīgi. Ja vēlies, vari veikt preces apmaksu saņemšanas brīdī, skaidrā naudā. Un atceries, ka pie mums regulāri ir dažādas akcijas un atlaides ne tikai precēm, bet arī to piegādei!

Kādi ventilatori ir vispopulārākie 2020. gadā?

Rekomendējamie ventilatori

Visaugstāk novērtētie ventilatori