Saunas un pirts krāsnis

(5)
Elektriskā pirts krāsns Harvia Moderna, 8 kW cena un informācija | Saunas un pirts krāsnis | 220.lv 25 € ATLAIDE NO 500 € € 3626 / mēn. € 57600 6d. 11st. IZŅEMIET RĪT
Tips: Elektriskās pirts krāsnis Jauda: 8 kW
Uz grozu
Kamīna instrumentu kompl. 3 daļas cena un informācija | Saunas un pirts krāsnis | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 € € 214 / mēn. € 3399 6d. 11st. Uz grozu
Malkas pirts krāsns Harvia 20 SL, 24,1 kW cena un informācija | Saunas un pirts krāsnis | 220.lv 25 € ATLAIDE NO 500 € € 4445 / mēn. € 70600 6d. 11st.
Tips: Malkas pirts krāsnis Jauda: 24,1 kW
Uz grozu
Malkas pirts krāsns Harvia Legend 240, 21 kW cena un informācija | Saunas un pirts krāsnis | 220.lv 100 € ATLAIDE NO 777 € € 7946 / mēn. € 1 26200 6d. 11st.
Tips: Malkas pirts krāsnis Jauda: 21 kW
Uz grozu
Pirts katls Kalvis PR-3S cena un informācija | Saunas un pirts krāsnis | 220.lv 15 € ATLAIDE NO 250 € € 2544 / mēn. € 40400 6d. 11st.
Tips: Malkas pirts krāsnis Jauda: 11 kW
Uz grozu

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 4.8/5
1 538 vērtējumi. Apskatīt visu

Saunas, pirts krāsnis internetā

Daudzi varētu apstiprināt, ka pirtij ir daudz noderīgu funkciju - šeit mēs varam pilnībā atpūsties, aizmirst satraukumu un izbaudīt patīkamu vidi un foršu kompāniju. Ir teikts, ka saunai ir arī ārstnieciskas īpašības, tāpēc saunas un pirts krāsnis arvien biežāk atrodamas mūsu mājās - tiklīdz mēs esam atraduši brīvu minūti, mēs varam viegli atpūtināt domas un ķermeni.

Kuru pirts krāsni izvēlēties?

Pirts krāsns uzstādīšana nav ļoti sarežģīts process, bet, izvēloties labāko variantu, jāņem vērā daudz vairāk. Tiem, kas meklē ļoti pielāgojamus risinājumus, viņiem patīk infrasarkanās saunas - šādas ierīces ir noderīgas arī mūsu ķermenim, un to ērtais dizains ļauj baudīt  relaksēšanos pat lielākos apartamentos. Tomēr malkas un elektriskās pirtis krāsnis joprojām ir ļoti populāras - vairāk piemērotas Jūsu vajadzībām, kad jūs iepazīstaties ar šo ierīču galvenajām iezīmēm.

Malkas krāsns

Pirts entuziasti parasti izvēlas malkas pirts krāsni - tad viņiem jāpievērš lielāka uzmanība pašam procesam, lai pirts kurināšana kļūtu par relaksējošu rituālu. Mūsdienās modernās ierīces ir daudz labākas, un īpaši iecienītas ir pirts krāsnis ar ūdens tvertni, bet jūs atradīsiet arī citas iespējas. Visas no tām iepriecina ar savu izsmalcināto izskatu, un stikla krāsns durvis ļauj Jums vērot degošo uguni, tāpēc Jūs atklāsiet vēl patīkamākas sajūtas, kas piesaistīs gan jūsu draugus, gan mazākos ģimenes locekļus.

Elektriskā saunas krāsns

Elektriskās pirts krāsnis – mūsdienīga alternatīva malkas krāsnij, kuras darbināšanai nepieciešama elektroenerģija. Šis variants būs viegli uzstādāms un ļauj ātri sasniegt vēlamo temperatūru. Šādus modeļus tirgū tagad var atrast dažādos veidos, un labas elektriskās pirts krāsns cena fascinēs ikvienu, kas vēlas izbaudīt pēc iespējas lielāku prieku saunā.

Domājot par to, kuras ir labākās pirts krāsnis, atsauksmes un produktu apraksti palīdzēs Jums izdarīt pareizo lēmumu - visi krāšņu modeļi ir izturīgi un augstas kvalitātes, tāpēc Jums jāpieņem lēmums, pamatojoties uz Jūsu personiskajām vēlmēm. Ne mazāk svarīga būs pirts krāsns jauda, kas būs atkarīga no telpas lieluma, tāpēc Jūs viegli varēsiet atrast piemērotāko atbilstoši šim un citiem kritērijiem.

Vai Jūs interesē pirts krāsns akmeņi, pirts krāsns - kamīns vai varbūt Jūs meklējat, kur tiek pārdotas pirts krāsnis lētāk? Apskatiet mūsu sortimentu - 220.lv interneta veikalā pirts krāsnīm piedāvā ļoti labvēlīgus nosacījumus, un biežas kampaņas pirts krāsnīm ļauj ietaupīt vēl vairāk naudas. Ir iespējams ietaupīt ne tikai naudu, bet arī laiku – pirts krāsnis internetā iespējams pasūtīt tikai ar dažiem klikšķiem un pēc tam tuvākajā laikā tās tiks piegādātas uz Jūsu mājām. Mūsu sortimentā Jūs atradīsiet pirts krāsni Harvia un citu ražotāju piedāvātās iekārtas, pirts krāsns akmeņus un citus svarīgus atribūtus - apstājieties un iepazīties ar visiem piedāvājumiem.