Dušas kabīnes un citas iekārtas

Vannas istabā vēlaties plašumu un komfortu. Tāpēc tādos gadījumos visbiežāk izvēlas dušas kabīni. Tāds variants ļauj ietaupīt papildu līdzekļus, bet kvalitatīvas dušas kabīnes no uzticamiem ražotājiem, kā arī citas iekārtas, garantē to izturību un ilgstošu darbību lietojot. Jūs meklējat vienkāršu dušas kabīni vai jums interesē papildus funkcijas? Mūsu lielais sortiments ļaus jums ātri un ērti izvēlēties vajadzīgo iekārtu.

Kā izvēlēties duškabīni?

Straujais ikdienas ritms ir mainījis dažādas dzīves jomas, pat to, kā mēs rūpējamies par higiēnu. Vanna lielākoties tiek asociēta ar nesteidzīgu relaksāciju, savukārt, lai ātri nomazgātos, bieži vien izmantojam dušu. Un, kas gan vēl labāk spēj papildināt vannas istabu, ja ne kvalitatīva un stilīga duškabīne? Izvēloties to pareizi, ir iespēja pilnībā pārveidot telpas dizainu, palielināt pieejamo platību un padarīt vannas istabu daudz ērtāku. Kā izvēlēties šādu duškabīni interneta veikalā 220.lv? Lasi šī ceļveža turpinājumā.

Duškabīnes ražotājs

Interneta veikalā 220.lv iespējams izvēlēties no vairāk nekā 1400 dažādiem duškabīņu modeļiem no tādiem ražotājiem kā: Aquaform, Baltijos Brasta, Euroliux, Ifo, Imperial, Jika, Kerra, Ravak, Rea, Saniform, Sanipro, Sigma un daudziem citiem. Milzīgajā modeļu klāstā ikviens noteikti varēs atrast savām vajadzībām un iespējām atbilstošāko modeli.

Dušas konstrukcijas tips

Mūsu interneta veikalā iespējams iegādāties ne tikai parastās, bet arī hidromasāžas duškabīnes, dušas durvis un sienas, dušas komplektus un paneļus, dušas paliktņus un trapus.

 • Hidromasāžas duškabīnes – relaksācija un labsajūta parasti saistās ar vannošanos, bet, kādēļ gan Tu šādas un vēl labākas sajūtas nevarētu izbaudīt, ejot dušā? Šim mērķim ir paredzētas multifunkcionālās hidromasāžas duškabīnes, kas ne tikai palīdz cīnīties ar stresu un stimulē asinsriti, bet arī kalpo kā izsmalcināts papildinājums vannasistabai. Lieliska izvēle tiem, kas dod priekšroku SPA cienīgu sajūtu baudīšanai mājas apstākļos.
 • Parastās duškabīnes – šis būs praktisks un ekonomisks risinājums ikvienam, kas meklē ekonomisku duškabīni, kura ietaupītu vietu vannas istabā. Pieejamas dažādas formas, izmēri un dizaini.
 • Dušas durvis un sienas – gadījumos, ja vannasistaba ir plaša un vēlies pats izplānot dušas telpas atrašanās vietu un dizainu, noderēt var dušas durvis un sienas, kas palīdz norobežot noteiktu zonu telpā vai arī sniedz iespēju izveidot dušu, piemēram, nišā, iebūvējot tajā durvis.
 • Dušas komplekti un paneļi – gadījumos, kad vēlies nomainīt esošo dušas komplektu (jaucējkrānu, galvu, augšējo dušu), noteikti ielūkojies plašajā 220.lv piedāvājumā. Šeit atrodami dažādi lieliski modeļi visām gaumēm. Pieejamas gan stacionārās dušas sistēmas, gan bidē dušas komplekti, kā arī iebrūvējamie dušas komplekti, dušas paneļi, atsevišķas dušas galvas un citas daļas.
 • Dušas paliktņi – gadījumos, kad nav iespējams ierīkot duškabīni vai arī vēlies izmantot dušas aizkarus, noderīgi var būt izturīgi dušas paliktņi, kas 220.lv pieejami dažādos izmēros un formās, kā arī ar atšķirīgu dziļumu.
 • Dušas trapi – šī ir svarīga sastāvdaļa, kas nodrošina ūdens novadīšanu prom no grīdas. Izvēloties īpaša dizaina dušas trapu, tas var pildīt ne tikai praktisku, bet arī dekoratīvu funkciju, radot vannasistabā īpašu atmosfēru.

Forma

 

 • Piecstūru dušas kabīne – vairumā gadījumu tiek izmantotas, lai ierīkotu brīvi stāvošu stūra dušu. Šīm duškabīnēm visbiežāk ir veramas durvis, kuru eņģes var uzmontēt pēc vajadzības – lai durvis vērtos no labās vai kreisās puses. Tā kā piecstūra dušas kabīnē durvis ir centrā, šis modelis nodrošina vieglāku iekļūšanu duškabīnē.
 • Taisnstūra un kvadrāta dušas kabīne – taisnstūra formas duškabīne nodrošina plašumu un komfortu mazgāšanās laikā savukārt kvadrātveida duškabīne labi iederēsies nelielā vannasistabā un izcelsies ar skaidrām, vienādām līnijām.
 • Pusapļa dušas kabīne – populāra izvēle pircēju vidū, jo šīs formas duškabīnes lieliski iederas nelielās vannasistabās. Tās paredzētas iebūvēšanai stūrī, nodrošinot pietiekamu plašumu un vienkāršu iekļūšanu duškabīnē.

Izmērs

Izvēloties duškabīni, noteikti jāņem vērā pieejamā platība telpā, kas attiecīgi ietekmēs to, cik lielu modeli vari iegādāties. Interneta veikalā 220.lv ir pieejamas dažādu izmēru dušas kabīnes, taču, ja meklē optimālo variantu jeb “zelta vidusceļu”, tad vari izvēlēties kabīni ar paliktni izmērā 80 x 80 cm. Šāds lielums ne tikai nodrošinās komfortu mazgāšanās laikā, jo būs pietiekami daudz vietas, bet arī iekļausies dažādu dizainu vannasistabās, vienlaikus tās paplašinot.

Protams, interneta veikalā 220.lv ir iespējams iegādāties dažādu citu izmēru dušas kabīnes, sākot no 70 x 70 cm, beidzot pat ar modeļiem izmērā 140 x 90 cm, kas ir īpaši lielas un plašas kabīnes paaugstinātam komfortam.

Materiāls

Ir divas lietas, kurām šajā ziņā jāpievērš uzmanība – no kāda materiāla izgatavots dušas paliktnis (ja tāds ir) un, no kāda materiāla darinātas sienas. Dušas paliktņi visbiežāk tiek ražoti no akrila, tērauda un dažādiem kompozītmateriāliem. Populāra izvēle daudzu pircēju vidū ir duškabīnes ar akrila paliktņiem, jo tas ātri uztver siltumu, tādēļ stāvēšana uz tā ir patīkama. Tāpat akrila priekšrocība ir tā, ka šis materiāls ar laiku nemaina krāsu, nepārklājas ar pleķiem, un tas neuzsūc netīrumus. Taču jāņem vērā, ka akrila elastības dēļ tā apakšā nepieciešams skrūvēt alumīnija rāmi ar kājiņām.

Dušas sienas lielākoties izgatavo no plastmasas, organiskā stikla vai rūdītā stikla. Plastmasas sienas būs salīdzinoši lēts, taču neizturīgs risinājums, turklāt materiāls ātri vien zaudē savu sākotnējo izskatu un arī mēdz deformēties

Stikla duškabīnes sienas ir laba izvēle, taču jārēķinās, ka šādi modeļi parasti maksā vairāk. Rūdītais stikls ir īpaši apstrādāts, lai tas izturētu ne tikai triecienus, bet arī augstu temperatūru. Turklāt arī netīrumi un ūdens atstātās pēdas šādam materiālam tik ļoti nepielīp. Stikla duškabīnes sienas pieejamas dažādos dizainos – pilnīgi caurspīdīgas, matētas, grumbuļainas, rakstainas vai tonētas.

Durvju tips

Mūsdienās duškabīnēm var būt dažādi durvju veidi, lai pircēji varētu izvēlēties savām vajadzībām un iespējām piemērotāko.

 • Veramās durvis – vienkāršs ir izplatīts durvju tips daudzās duškabīnēs. Eņģes iespējams piestiprināt labajā vai kreisajā pusē, pēc izvēles. Šī stila durvis piemērotas duškabīnēm ar taisnām un izliektām sienām. Laba izvēle plašākām vannasistabām, jo parasti veras uz āru un prasa mazliet vairāk vietas ar duškabīni.
 • Pagriežamās durvis – šī mehānisma durvis iespējams uzstādīt ar atvēršanos gan uz ārpusi, gan iekšpusi, atkarībā no vajadzībām. Pagriežamās durvis lieliski iederas vannasistabās, kurās ir salīdzinoši maz vietas. Viegla kopšana.
 • Bīdāmās durvis – populāra izvēle gan četrstūra, gan pusapļa formas duškabīnēs. Ievērojami ietaupa vietu, kas ir svarīgi, ja vannasistaba nav liela. Laba izvēle jebkuram mājoklim, taču jārēķinās, ka iekļūšana šādā duškabīnē var nebūt tik vienkārša kā citos modeļos.
 • Salokāmi bīdāmās durvis – šī tipa durvis ir stilīgs dizaina elements, kas vienlaikus nodrošina duškabīnes funkcionalitāti. Iederēsies mūsdienīgā vannasistabā, piesaistot uzmanību un padarot duškabīni par telpas centrālo objektu.

Hermētiskums

To, cik hermētiska būs duškabīne, nosaka gan tās konstrukcija, gan arī ražotājs, tādēļ labāk izvēlēties zināmu un uzticamu brendu duškabīnes vai pārbaudītas vērtības, par kurām esi pārliecināts. Kvalitatīvas duškabīnes pamats ideāli piekļausies grīdai, nodrošinot hermētiskumu, kā arī tās durvis cieši aizvērsies, pateicoties blīvgumijai, kas nodrošina hermētiskumu un mazina tvaiku un mitruma iekļūšanu vannas istabās telpā.

Papildu funkcionalitāte

Mūsdienās duškabīnes nav tikai vieta, kur ikdienā mazgāties. Ja ir vēlme, vari iegādāties tādu modeli, kas nodrošinās iespēju relaksēties un uzlabot veselību. Piemēram, hidromasāžas paneļi, kas aprīkoti ar vairākām sprauslām, augšējo un rokas dušu, ne tikai uzlabo asinsriti, bet arī palīdz mazināt muskuļu saspringumu.

Ir arī hidromasāžas dušas kabīnes, kas piedāvā tvaika funkciju, kā rezultātā Tu iegūstu ne tikai duškabīni, bet arī nelielu turku pirti savā mājoklī. Tāpat ir arī duškabīnes, kurās ierīkots radio un apgaismojums, kas padara mazgāšanās procesu patīkamāku. Vai arī Tu esi no tiem, kam patīk uzdziedāt dušā?

Duškabīnes cena

Duškabīnes cena ir atkarīga no vairākiem faktoriem:

 • Konstrukcijas tipa – vai dušas kabīne ir parasta, vai arī hidromasāžas. Jo sarežģītāka konstrukcija, jo dārgāks būs modelis;
 • Izmantotajiem materiāliem – īpaši cenu ietekmē tas, no kā izgatavotas duškabīnes sienas, piemēram, plastmasas modeļi noteikti būs lētāki, bet rūdītā stikla dušas kabīnes maksās vairāk, taču būs izturīgākas un kalpos ilgāk.
 • Izmēra – jo lielāka būs duškabīne, jo augstāka būs tās cena;
 • Dizaina – vienkāršākas dušas kabīnes parasti ir lētākas savukārt, ja, piemēram, uz dušas sienas ir īpašs raksts vai cits dizains, šādi modeļi var maksāt vairāk;
 • Papildu funkcijām – radio, LED apgaismojums, hidromasāžas panelis, sēdeklis, plaukti, tvaika funkcija un citas ekstras var palielināt dušas kabīnes cenu.

Interneta veikalā 220.lv pieejamas duškabīnes dažādās cenu kategorijās. Parasto duškabīņu kategorijā atrodami modeļi cenā, sākot no 74 līdz pat 969 eiro. Savukārt hidromasāžas duškabīņu sadaļā redzēsi modeļus par cenām no 195 līdz 4370 eiro.

Viens no aktuālākajiem jautājumiem, kuru daudzi pircēji sev uzdod ir, kuru variantu izvēlēties – duškabīni vai vannu? Esam pārliecināti, ka, aplūkojot plašo interneta veikala 220.lv piedāvājumu, Tu noteikti atradīsi kādu modeli, kas Tev iepatiksies.

Turklāt der zināt, ka mazgāšanās dušā palīdz ietaupīt laiku, naudu par iztērēto ūdeni un arī vietu vannasistabā. Neatkarīgi no tā, vai telpa ir neliela vai plaša, mūsu sortimentā ir atrodami piemēroti dušas kabīņu modeļi, kurus noteikti ir vērts aplūkot!

Jūsu pārskatītās preces

Apkalpojam zvanus visu DIENNAKTI

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt