Dušas durvis un sienas

(1250)

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Dušas durvis, sienas

Dušas kabīne vannas istabā izskatās moderni un tai pašā laikā ļauj ietaupīt telpu, šī iemesla dēļ dušas kabīnes aizvien biežāk aizstāj vannas. Lielāks pieprasījums nosaka arī lielāku piedāvājumu, tāpēc dušas telpu tagad var projektēt arī pats – tam nepieciešamas dušas durvis un sienas. Mūsdienās dušas telpas bez paliktņiem nevienu nepārsteidz, un, ja arī jūs vēlaties radīt elegantu un ērtu vannas istabas gaisotni, tad būs tikai jāizvēlas, kādas dušas durvis jums būs vispiemērotākās.

Svarīgi izvēles kritēriji

Dušas durvju montāža nav sarežģīts process. Bet, lai tas noritētu gludi, svarīgi ir izvēlēties piemērotus izstrādājumus. Šai istabā parasti nav daudz vietas, tāpēc vispirms jāizlemj, kādu platību jūs plānojat iedalīt dušai – no tā atkarīgs, kādas dušas durvis nišā būs piemērotas. Svarīgi ir pievērst uzmanību arī šo izstrādājumu dizainam – matētas dušas durvis nodrošinās konfidencialitāti, bet, ja vēlaties radīt vizuāli lielāku telpu, ideāli piemērotas būs stikla dušas durvis.

Kādu veidu izvēlēties?

Un tomēr pats galvenais ir izvēlēties dušas durvju veidu, jo no tā atkarīga arī šī izstrādājuma izmantošanas kvalitāte. Atveramas dušas durvis aizņems nedaudz vairāk vietas, bet nebūs nepieciešama sarežģīta kopšana, bet, ja vēlaties ietaupīt vietu, ideāli derēs bīdāmās dušas durvis. Arvien populārākas kļūst dušas kabīnes Walk In – tāds izstrādājums ļauj izveidot dušu atkarībā no istabas plānojuma, tāpēc, ja vajadzīgi mūsdienīgi, telpu nenoslogojoši risinājumi, tad bezrāmja dušas durvis bez paliktņa ir viens no labākajiem variantiem. Tas atstāj lielāku brīvību jūsu vajadzību realizēšanai, bet tas, kādas nišas durvis būs labākas, atkarīgs no jūsu individuālajām vajadzībām.

Dušas starpsienas

Ja jūs vēlaties, lai dušas kabīne būtu plašāka, lieliski derēs dušas starpsiena nišā – tāda izvēle bez īpašām pūlēm ļaus palielināt dušas telpu. Laba cena dušas sienai un tās izturība arvien biežāk piesaista pircēju uzmanību, tāpēc daudziem patīk mūsdienu iespēja viegli projektēt dušas kabīni.

Interesē dušas durvis nišā, starpsienas, bet varbūt jūs meklējat, kur dažādu veidu dušas durvis pārdod lētāk? Apmeklējiet internetveikalu 220.lv, kur durvis dušas kabīnēm pārdod ar ļoti pievilcīgiem nosacījumiem. Šeit dušas durvju nišā cena atbilst kvalitātei, bet tiem, kas augstu vērtē efektivitāti, patīk tas, ka dušas durvis, kabīnes internetā var pasūtīt pāris minūtēs. Mūsu sortimentā jūs gaida Rea dušas durvis un citu ražotāju preces – izvēlieties sev piemērotas, un drīz mēs tās piegādāsim tieši jūsu mājās.

Kādas dušas durvis un sienas ir vispopulārākās 2020. gadā?

Rekomendējamās dušas durvis un sienas