Dušas trapi

(46)

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Dušas trapi

Remontdarbus vannas istabā mēs veicam diezgan reti, tāpēc ļoti svarīgi ir atbildīgi izvēlēties ikvienu detaļu. Viena no tām - efektīva ūdens noteka, ko var nodrošināt kvalitatīvi dušas kanāli. Tie ļauj saglabāt estētisku istabas izskatu un tai pašā laikā pilda savu galveno funkciju, bet plašais sortiments bieži liek aizdomāties, kādi dušas kanāli vislabāk atbildīs Jūsu vēlmēm.

Kanāli vai trapi?

Dušas kanālus, trapus izvēlas biežāk, tāpēc, ja Jums mājās ir iespēja tos ierīkot, nāksies vēl padomāt, kādu tipu no tiem izvēlēties. Izmantojot trapu, ūdens aiztek tikai vienā caurumā, bet dušas kanāla slīpums ir lielāks, un šī ierīce darbojas efektīvāk. Iepriecina arī vienkāršāka to kopšana, bet skaists dušas kanāla režģis piešķir vannas istabai papildu burvību.

Dušas kanālu montāža ir diezgan vienkāršs process, bet, runājot par to trūkumiem, bieži tiek apgalvots, ka trapi maksā nedaudz mazāk. Bet tomēr, ja Jums interesē kvalitatīvi, bet visai lēti dušas kanāli, akcija un atlaides nodrošinās iespēju šo izstrādājumus iegādāties ar labvēlīgiem nosacījumiem. Gan viens, gan otrs izstrādājums ir ļoti izturīgs, efektīvi novada ūdeni, tāpēc izvēle būs atkarīga tikai no Jūsu personīgajām vēlmēm.

Kam jāpievērš uzmanība izvēloties?

Izvēloties vajadzētu ņemt vērā, ka dušas kabīnes kanāli atšķiras ar saviem izmēriem, tāpēc iepriekš jāzina, kāds izmērs Jums vajadzīgs. Ir vērts painteresēties arī par komplektāciju un papildu iespējām, kas norādītas preces aprakstā – noņemams filtrs vai īpaša smaržas nomācoša starpsiena – tie ir tikai daži iespējamie varianti, jūs atradīsiet daudz vairāk. Neaizmirstiet arī par režģa dizainu – arī tie mēdz būt dažādi.

Jūs meklējat, kur pārdod dušas kanālus lētāk? Iepazīstieties ar mūsu sortimentu – dušas kanāli internetveikalā 220.lv tiek piedāvāti ar ļoti izdevīgiem nosacījumiem. Šeit dušas kanālu cenas piesaista uzmanību, bet, ja Jūs pamanīsiet, ka dušas kanāls tiek pārdots akcijā, Jūs to varēsiet nopirkt daudz lētāk. Mūsu sortimentā - REA, Ravak, TECE dušas kanāli, kā arī citu ražotāju preces, kuras tagad var iegādāties internetā, tāpēc Jūs varēsiet ļoti ātri un efektīvi parūpēties par vajadzīgo aprīkojumu vannas istabai.