Vannas, izlietnes, tualetes podi un bidē

Vannas istabas aprīkojums

Vannas istabas iekārtošana un remonts – tie ir diezgan reti, bet diezgan daudz pūļu prasoši darbi. Tos veicot, nepieciešams izdomāt ne tikai plānojumu, bet arī izlemt, kāds vannas istabas aprīkojums maksimālā mērā apmierinās visas vajadzības. Populārākās ierīces – vannas, izlietnes klozetpodi, bet reizēm arī bidē, tomēr, izvēloties gan šos, gan arī citus izstrādājumus, nepieciešams paredzēt daudzus svarīgus aspektus.

Telpas lielums

Tas ir viens no svarīgākajiem kritērijiem, no kura būs atkarīga vannas istabas iekārtu izvēle. Ja jums nav pārāk plaša vannas istaba, tad labāk izvēlēties biežāk lietojamos un svarīgākos izstrādājumus: vannu, nelielu izlietni un tualetes podus. Tādā gadījumā svarīgi ir padomāt par to, kā izmantot katru centimetru, un pacensties vizuāli padarīt istabu plašāku. Tam lieliski derēs vannā iebūvējamas izlietnes un citi risinājumi, kas ietaupa vietu. Ja jūs precīzi aprēķināsiet jums esošo vietu, tad varēsiet daudz ātrāk izvēlēties vannas un citas ierīces.

Ja jums ir plašāka vannas istaba, tad jūs varēsiet veltīt vairāk uzmanības nevis izmēriem, bet personīgajam komfortam un interjera detaļām. Tādā gadījumā var padomāt arī par papildu ierīču iegādi. Vīriešiem īpaši patiks pisuāri, bet, ja jūs vēlaties universālākus variantus, tad padomājiet arī par bidē iegādi. Neskatoties uz to, ka bidē izmantošana joprojām nav pārāk populāra, arvien vairāk cilvēku izlemj iegādāties šo ierīci savai mājai.

Jūsu personīgās vajadzības

Izvēloties šīs ierīces, jāpadomā arī par ģimenes locekļu skaitu un viņu ieradumiem. Piemēram, ja no rītiem jums vannas istabā izveidojas rinda pie izlietnes, tad šo situāciju var risināt dubultās izlietnes, bet, ja jums ir mazi bērni vai mājas mīluļi, tad sadzīvē var būt vajadzīga bidē funkcija. Līdzīga situācija ir ar vannām – pašlaik tirdzniecībā var atrast gan vienkāršus variantus, gan arī variantus, kas papildus piedāvā masāžas funkcijas. Tātad, ņemot vērā jūsu paradumus, jums viegli izdosies atrast tieši jums piemērotu variantu.

Kam vēl ir svarīgi pievērst uzmanību?

Vairumam aktuāla nozīme ir vannas istabas interjeram – šai telpā nākas pavadīt diezgan daudz laika, tāpēc vēlamies, lai šeit mūs sagaidītu patīkama gaisotne. Var atrast daudz dažādus ieteikumus par šo tēmu, tomēr jūs noteikti nekļūdīsieties, ja uzticēsieties savam viedoklim. Ja jūs meklējat interesantākus risinājumus, tad jums patiks melnas krāsas izlietne, interesantāka dizaina klozeti, bidē, tomēr jums tiks piedāvāts arī diezgan plašs klāsts gadījumā, ja jūs dodat priekšroku klasikai.

Runājot par kvalitāti, ir vērts pievērst uzmanību uzticamiem vannas istabu iekārtu ražotājiem – no tā nereti atkarīga izstrādājumu ilgizturība. Lai noskaidrotu, cik izturīgi ir Jika, Cersanit klozetpodi, atsauksmes un preču apskati palīdzēs saprast, ko labāk izvēlēties.

Labāk iepriekš izlemt par budžetu, jo bieži gadās tā, ka mums ļoti patīk bidē lietošanas mērķis, lēni nolaižami klozetpodu vāki, skaistas izlietnes galda virsās vai citas funkcionālas ierīces, tomēr mēs ne vienmēr varam to atļauties. Un tomēr, nav vērts atteikties no saviem plāniem – labāk pameklēt, kur izlietnes, klozetpodus vannas istabai pārdod par zemākām cenām. Pievērsiet uzmanību īpašiem piedāvājumiem: brīvi stāvošas izlietnes, klozetpodus aktuālu piedāvājumu gadījumā var iegadāties ar ļoti labvēlīgiem nosacījumiem, kas ļaus kārtīgi ietaupīt.

Vannas istabas aprīkojums internetā

Jums vajadzīgi santehnikas keramikas aksesuāri, tīrīšanas līdzekļi, sienā montējamas izlietnes, bet varbūt jūs meklējat, kur ar izdevīgiem nosacījumiem var iegādāties vannas istabas iekārtas? Iepazīstieties ar mūsu sortimentu – internetveikalā 220.lv mēbeļu izlietnes, klozetpodus var iegādāties par ļoti labām cenām, pircējus iepriecina arī citu vannas istabas ierīču plašais klāsts. Šeit Jika izlietņu, bidē, klozetpodu cenas atbilst to kvalitātei, kā arī mēs sniedzam iespēju tos iegādāties uz nomaksu, līzingā, bieži pieejami aktuāli piedāvājumi. Tātad, ja jūs redzēsiet izdevīgus piedāvājumus klozetpodiem, tad nepalaidiet garām iespēju ietaupīt!

Ir arī ērti tas, ka, ja jums vajadzīgas izlietnes uz kājas vai citas ierīces, nav jāmeklē tuvākais veikals ar vannas istabas iekārtām Rīgā – visā Latvijā šīs ierīces var iegādāties vien pāris minūtēs. Vannas, izlietnes, klozetpodus var ļoti viegli nopirkt internetā, un pēc tam tie cik ātri vien iespējams tiks piegādāti uz jūsu norādīto adresi.

Sortimentā jūs atradīsiet Ravak, Duravit, Jika, Laufen, Cersanit, Catalano, Roca, Euroliux, Tece, O. Novo, Grohe, Gustavsberg, Cersanit, Villeroy&Boch izlietnes, klozetpodus, bidē un citu ražotāju piedāvātās preces, tādējādi jums noteikti izdosies atrast sev piemērotākos variantus!