Pisuāri

(10)

Kvalitatīvi pisuāri no uzticamiem santehnikas zīmoliem 220.lv e-veikala piedāvājumā par lieliskām cenām. Šis elements ikdienā nodrošinās vīriešiem komfortu. Pateicoties kompaktai konstrukcijai, tas viegli iederēsies vannas istabas interjerā. Jūsu izvēlei ir pieejami piekarināmie sienas vai grīdas modeļi, katram veidam atšķiras montāža. Ja agrāk pisuārus varēja ieraudzīt tikai sabiedriskajās vietās, tad mūsdienās arī privātmāju un dzīvokļu īpašnieki izvēlas šo ierīci. Pievērsiet uzmanību arī komplektācijai un ūdens ieplūdes sistēmai, lai iegādātos papildus nepieciešamos piederumus. Iepazīstieties ar mūsu sortimentu, lai izvēlētos santehniku, kas priecēs Jūs ar savu ārējo izskatu un funkcionalitāti vairākus gadus. Ja Jums ir plaša vannas istaba, noteikti apsveriet ideju par pisuāra uzstādīšanu.

Pisuārs Roca Mini cena un informācija | Pisuāri | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 € € 308 / mēn. € 4899 5/5 1d. 12st. Uz grozu
Pisuārs 3812 cena un informācija | Pisuāri | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 € € 261 / mēn. € 4149 1d. 12st. Uz grozu
Pisuārs Roca Nexo ar lēnām nolaižamu vāku cena un informācija | Pisuāri | 220.lv 9 € ATLAIDE NO 100 € € 1278 / mēn. € 20300 5/5 1d. 12st. Uz grozu
Pisuaras Cersanit President P101 cena un informācija | Pisuāri | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 € € 287 / mēn. € 4549 1d. 12st. Uz grozu
Pisuārs Kolo Felix cena un informācija | Pisuāri | 220.lv € 6359 1d. 12st. Uz grozu

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 4.8/5
1 544 vērtējumi. Apskatīt visu

Pisuāri internetā

Vannas istabā daudzi cilvēki arvien biežāk izmanto jaunus, ērtākus risinājumus, tāpēc neviens nav pārsteigts, ka šajā telpā tiek ievietots universāls pisuārs. Neskatoties uz to, ka biežāk šis ierīces tiek lietotas sabiedriskās vietās, lielākā vīriešu daļa apgalvo, ka pisuāri lieliski piemēroti komfortablai higiēnai, un tāpēc tos ar lielāku prieku izmanto arī mājās. Viegla kopšana  un estētisks dizains patīk arī sievietēm, un ja vannas istabā ir pietiekami daudz vietas šai ierīcei, ir vērts padomāt par šādu izvēli.  

Pisuāri ar vāku vai bez vāka?

Pisuāru dizains ir viegli kombinējams gan ar moderniem, gan klasiskiem vannas istabas stiliem, taču izvēloties šo ierīci būs kārtīgi jāpadomā, vai izvēlēties pisuāru, kurš ir komplektā ar vāku, vai arī bez šī atribūta. Svarīgi zināt, ka šie izstrādājumi patiešām ir higiēniski, un, pat ja Jūs izlemsiet, ka Jums vairāk ir piemērots pisuārs bez vāka, Jūs varēsiet izvairīties no nepatīkamām smakām vai citām līdzīgām problēmām. Un tomēr, ja Jūs vēlaties, lai šī ierīce mazāk piesaisa apkārtesošo uzmanību un labāk saplūst ar vidi, Jums vairāk patiks pisuārs ar vāku. Šī izvēle ir atkārīga tikai no Jūsu personīgām velmēm, bet, jebkurā gadījumā, Jums būs no kā izvēlēties.

Kam pievērst lielāku uzmanību?

Lai pieņemtu pareizu lēmumu, Jums jāņem vērā daži pisuāra pamata parametri – pārbaudiet, vai Jums ir piemērots šīs konkrētas ierīces ūdens pievads, un pievērsiet uzmanību tā izmēram. Šis kritērijs ir īpaši svarīgs tādā gadījumā, kad vannas istaba ir ļoti maz vietas – jo pisuāru būs ērti izmantot tikai tajā gadījumā, kad tas netraucēs citām ierīcēm, kas atrodās telpā, un būs pietiekami daudz vietas, lai brīvi pārvietoties.  

Tiem, kas mēklē, kur pisuāru cenas atbilst to kvalitātei, mēs aicinām apmēklēt internetveikalu 220.lv, kur Jūs vienmēr gaida īpaši piedāvājumi un bieži piedāvātas super cenas. Īpašu piedāvājumu laikā pisuāri tiek piedāvāti par super cenām, un Jūs varēsiet bez lielām investīcijām parūpēties par komfortu, kuru Jums sniegs šī ierīce. Iegādāties tos var pat neizejot no mājām, jo pisuārus internetā var pasūtīt tikai dažu minūšu laikā, un izvēlētas preces ātri tiks piegādātas Jums tieši uz mājām. Mūsu sortimentā – pisuāri Cersanit un citu ražotāju preces – ienāciet mājaslapā un izvēlieties to, kas nepieciešams tieši Jums.