Virtuves izlietnes

(958)

Virtuvē mēs ikdienā pavadam ļoti daudz laika - gatavojam ēdienu, mazgājam pārtikas produktus, dzeram tēju, baudam maltīti un tāpēc visām ierīcēm ir jābūt funkcionālām un ērtām lietošanā. Katrs virtuves elements var kļūt par interesantu interjera detaļu, kas izcels Jūsu gaumi. Lai trauku mazgāšanas process būtu pēc iespējas patīkamāks un vieglāks, ir jāizvēlas piemērota izlietne virtuvei, kuras pielietojums ir ļoti plašs - roku mazgāšana, dārzeņu tīrīšana un daudzi citi darbi. Pateicoties tehnoloģiju attīstībai un kvalitatīvām izejvielām, tirgū ir pieejams ļoti daudzveidīgs klāsts. Jūsu izvēlei piedāvājam modernas un praktiskas virtuves izlietnes dažādās formās, izmēros un krāsās no populārākajiem zīmoliem Eiropā. Materiālu klāsts pārsteigs ikvienu, ir pieejami modeļi no keramikas, granīta, nerūrēsojošā tērauda, akmens masas un rūdīta stikla par lieliskām cenām. Sekojiet līdzi pēdējām aktuālajām tendencēm, bet neaizmirstiet par komfortu. Mūsu sortimentā Jūs gaida izstrādājumi ar maisītāju vai bez, ar trauku paliktni vai bez, ar vienu vai diviem nodalījumiem, izvēlieties vispiemērotāko modeli, atbilstoši savām vēlmēm un vajadzībām. 

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Kā izvēlēties izlietni?

Izlietne ir pašsaprotams un vienlaikus neatņemams elements ikvienā virtuvē. Ne velti izlietne ir iekļauta arī darba “trijstūrī”, kas jāievēro, ergonomiski iekārtojot virtuvi. Ja šobrīd meklējat jaunu virtuves izlietni, tad esat nonākuši īstajā vietā, jo interneta veikalā 220.lv pieejami vairāki simti izlietņu modeļu dažādos izmēros, dizainos un cenās. Pie mums ikviens atradīs sev piemērotu preci! Turpinājumā lasiet, kā gudri izvēlēties kvalitatīvu Jūsu vajadzībām atbilstošu izlietni virtuvei.

Uzstādīšanas veids

Interneta veikalā 220.lv varat iegādāties virtuves izlietnes ar trim dažādiem montāžas veidiem:

 • No augšas liekamās izlietnes – to priekšrocība ir salīdzinoši vienkāršā iestrādāšana virtuves virsmā, kurā izgriezts atbilstoša izmēra caurums. Taču jāņem vērā, ka uzliekamām izlietnēm virspusē būs paaugstināta maliņa, kas nedaudz apgrūtina tīrīšanu.
 • Pabūvējamās izlietnes – kopšanas ziņā labākais variants, jo izlietne ar darba virsmu atrodas vienā līmenī, tādēļ drupačas var viegli ieslaucīt izlietnē. Šo virtuves izlietni stiprina pie virsmas apakšas.
 • Vienā līmenī montējamās izlietnes – šīm izlietnēm montāžas veids ir tāds pats, kā no augšas liekamajām, taču atšķirība ir tā, ka pēc uzstādīšanas izlietnes malas ar virsmu ir vienā līmenī.

Izmērs un forma

Pirms iegādājaties izlietni virtuvei, noskaidrojiet, kur tā atradīsies, kā arī nosakiet pieejamo platību. Ja telpas lielums atļauj, gudrāk ir izvēlēties lielāka izmēra izlietni, jo tā atvieglos ēdienu gatavošanu un darbošanos virtuvē. Izlietņu platumi ir dažādi, taču galvenais, kas jāņem vērā, ir to pielāgošana virtuves iekārtas skapītim/virsmai, kurā tā tiks iebūvēta. Arī izlietņu dziļums mēdz atšķirties, taču standarta modeļiem tas variē no 17 cm līdz 20 cm. Lai būtu vieglāk mazgāt katlus un pannas, ieteicams izvēlēties dziļāku izlietni. 

Svarīga ir arī izlietnes forma un dizains. Interneta veikalā 220.lv pieejamas gan taisnstūrveida, gan apaļas izlietnes ar vienu vai diviem nodalījumiem. Šie nodalījumi var būt vienādos vai atšķirīgos izmēros, piemēram, viens lielāks, otrs – mazāks. Papildu vanniņa ir noderīga, ja nepieciešams skalot augļus un dārzeņus, atkausēt produktus, nokāst vārītus produktus. Pieejamas arī izlietnes ar vienotu papildu plauktiņu, uz kura parasti novieto tīros traukus, lai uz darba virsmas nenokļūtu ūdens. Iebūvējot izlietnes, jāpārliecinās, ka salaiduma vieta ar virtuves virsmu ir hermētiski noslēgta, uz tajā nevar iekļūt ūdens. 

Materiāls

Virtuves izlietnes var būt izgatavotas no dažādiem materiāliem:

 • Nerūsējošais tērauds – ērts risinājums jebkurai virtuvei. Lai šis materiāls saglabātu savu pievilcību arī pēc ilgāka laika, izvēlieties izlietni, kuras biezums ir vismaz 0,6 mm. Jārēķinās ar to, ka šīs izlietnes ir “skaļas”.
 • Akmens masa – šim materiālam ir vairākas priekšrocības. Daudzus piesaista unikālais dizains un krāsa. Tāpat jāizceļ arī izturība, “klusais” materiāls un virsma, uz kurus nevar redzēt pilienu traipus. 
 • Keramika – šī ir klasiska izvēle tiem, kas novērtē eleganci. Keramika ir ne tikai izturīga, bet arī pievilcīgi izskatās dažādu stilu iekārtojumos.
 • Polistirols – izturīgs plastmasas materiāls, no kura izgatavo izlietnes, kas piemērotas lietošanai ne tikai mājoklī, bet arī garāžā, veļas telpā, slimnīcā, auto mazgātavā un citur. 
 • Rūdīts stikls – šis materiāls ir īpaši apstrādāts, lai uzturētu triecienus, augstu temperatūru, ķīmisku līdzekļu iedarbību un būtu izturīgs pret skrāpējumiem. Rūdīta stikla izlietnes izskatās pievilcīgi dažādos interjeros.

Funkcionalitāte

Tas, kāda izlietne Jums nepieciešama, jāizvērtē, vadoties pēc maltīšu gatavošanas biežuma. Jo vairāk laika Jūs pavadāt virtuvē, jo noderīgāka būs funkcionāla un tieši Jūsu vajadzībām piemērota izlietne. 

Virtuves izlietnes izmanto dažādām funkcijām, tai skaitā, trauku un roku mazgāšanai, augļu un dārzeņu skalošanai, pārtikas nokāšanai un citiem mērķiem. Tiem, kas ikdienā daudz gatavo, noderēs pietiekoši liela izlietne ar diviem nodalījumiem. Tāpat padomājiet arī par to, vai Jums var būt nepieciešams ēdiena atlieku smalcinātājs. Ne mazāk svarīgi ir arī ņemt vērā to, kāds jaucējkrāns tiks izmantots, un kā tas saskanēs ar izlietni.

Krāsa

Mūsdienās virtuves izlietnes pieejamas dažādās krāsās, tai skaitā, nerūsējošā tērauda, baltā, brūnā, bēšā, melnā, pelēkā un pat zelta. Melna izlietne izskatīsies moderni un lieliski saskanēs ar keramisku plīts virsmu. Savukārt pelēkā un bēšā toņa izlietnes būs neitrāla izvēle, kas piestāvēs dažādu stilu iekārtojumiem.

Kādēļ iegādāties no 220.lv?

 • Tas ir ērti. Iepērcieties jebkurā laikā un vietā, izmantojot mūsu mājaslapu vai aplikāciju. Ja nepieciešams, izmantojiet klientu apkalpošanas servisa palīdzību visu diennakti.
 • Tas ir izdevīgi. Saņemiet preces ar Jums izdevīgāko piegādes veidu, arī līdz mājokļa durvīm.
 • Tas ir droši. Mēs aizsargājam Jūsu datus.