Žogi un piederumi

(107)

Cik bieži Jūs aizdomājaties par savas mājas izdaiļošanu, skaistumu, drošību? Vai nav tā, ka tam īsti nav laika? Mājokļi izskatās krietni vien skaistāki, kad tos aptver skaisti, lieli un plaši žogi. Ja Jums šķiet, ka nav no kā izvēlēties, tad ļoti kļūdaties. Dažādi materiāli - koks, metāls, plastmasa, tērauds. Atšķirīgi ir arī to izmantošanas veidi, jo mazie plastmas žodziņi lieliski izskatīsies puķu dobē vai piemājas zālienā. Žogs dārzam būs noderīga izvēle, jo tiks izcelta konkrētā zona un, tā tādā veidā padarīta citiem labi pamanāma. Lielie palīdzēs Jūs pasargāt no nepatīkamiem brīžiem, jo tagad droši varēsiet savu mīļo sunīti laist paskraidīties pa savu teritoriju. Koka žogus var izmantot kā dekorāciju, jo tie ir piemēroti vīteņaugiem, kas padara Jūsu mājas skaistākas un izceļ uz citu fona. Žogu cenas nav varbūt pat tik svarīgas, kā to pareizi izvēlētais pielietojums. Veidi, krāsas - tik daudz variantu. Atrodiet savējo!

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Izvēlieties piemērotāko žogu teritorijas ierobežošanai

Dzīvojot privātmājās, bieži vien pagalmā iemaldās kāds kaķis vai suns, vai arī, ja mājās pašiem ir suns, tad vislabākais variants ir ap savu teritoriju apbūvēt žogu. Tas ne tikai pasargās no nevēlamiem ciemiņiem pagalmā, bet arī dos iespēju savu mājdzīvnieku nevis piesiet, bet gan ļaut tam brīvi dzīvot pa pagalmu, neuztraucoties, ka tas varētu aizskriet.

Žogs noder ne tikai kā drošības un aizsardzības līdzeklis, bet tas labi iekļaujas arī kopējā dārza un pagalma veidošanā. Interneta veikalā 220.lv tu atradīsi jau gatavus modeļus. Viens no tiem ir Jarditor Briko. Tas tiek pārdots satīts rullī. Augstums ir 1.2 metri un garums 25 metri. Dažādiem žogiem atšķiras to acu jeb rūtiņu lielums. Šim modelim tas ir 10x5 centimetri. Īpaši aktuāli ir metāla žogi.

Tāpat, iežogojot teritoriju arī jāatceras par pieskaņotu vārtiņu izvēli. Interneta veikalā pieejami gan vārtiņi ar vienām, gan divām durvīm. Izvēloties vārtiņus ar vienām durvīm var iegādāties vārtu komplektu. Tas sastāv no diviem vārtu stabiem, pašiem vārtiem, slēdža un diviem rokturiem. Tas nozīmē, ka iegādājoties šādu vārtu komplektu Jums nebūs jāuztraucas par nepieciešamo detaļu meklēšanu, jo viss jau ir iekļauts komplektācijā.

Kvalitāte

Izvēloties žogus jāņem vērā arī to kvalitāte, lai tie kalpotu pēc iespējas ilgāk. Galvenie nosacījumi izvēlē ir to izturība pret rūsēšanu un krāsas noturība. Izvēloties labas kvalitātes žogu tas neprasīs daudz rūpju. Tāpat, interneta veikalā atsevišķi varēsi iegādāties arī dzeloņstiepli vai sešstūra sietu, lai to varētu izveidot pašu spēkiem. Tad noteikti nepieciešami būs arī stabi. Interneta veikalā pieejami kvadrātveida stabi, kas nokrāsoti ar pulverkrāsu, kuras galvenā priekšrocība ir tāda, ka tā ir ūdenī nešķīstoša, turklāt tā arī ir izturīga pret koroziju un apkārtējās vides ietekmi. Stabu garums ir 1.8 metri. Interneta veikalā 220.lv atradīsi arī lodētu stieples žogu ar PVC pārklājumu, kas nodrošinās stiepes izturību un dos tai neuzkrītoši zaļu nokrāsu. Šāds žogs pieejams četros dažādos izmēros, kas ļaus tev pašam kombinēt tā garumu.