Vairāk kategoriju

Mājai un remontam

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Mājai un remontam

Ja Jūs esat nolēmis būtiski atjaunot māju vai iekārtojot jaunas dzīvojamās telpas Jums jāveic daudzi sarežģīti uzdevumi, starp kuriem arī santehnika, remonts, ventilācija, ar tiem izdosies tikt galā tikai tādā gadījumā, ja Jūs iepriekš parūpēsieties par svarīgākajām ierīcēm un citiem remontdarbiem paredzētiem atribūtiem – to sortiments ir ļoti plašs, tāpēc atliks tikai atrast piemērotākos.

Santehnikas preces

Tiem, kas atjauno vannas istabu, bez šaubām vajadzēs arī iekārtas vannas istabai, sākot ar ērta izmēra dušas kabīni un beidzot ar sīkākiem aksesuāriem, kas piešķir interjeram burvīgumu. Jums noderēs arī ūdens filtri un palīgierīces ūdens attīrīšanai, kas ļauj baudīt mīkstu un tīru ūdeni bez piemaisījumiem. Santehnikas preces vajadzēs arī virtuvei – izlietnes un citas virtuves iekārtas, tās nodrošinās, lai Jūs gatavotu ēdienu ērti un efektīvi. Vēlamies, lai šīs izvēlētās ierīces kalpotu daudzus gadus, bet neiztukšotu maku.

Izstrādājum remontam

Ja Jūs esat nolēmis patstāvīgi veikt remontdarbus, Jums vispirms jau vajadzēs instrumentus, darba apģērbu, krāsas, līmi, grunti un citas tamlīdzīgas preces, kuras var iegādāties atkarībā no gaidāmo darbu rakstura. Kardinālam remontam jums vajadzēs apkures iekārtu, gaismas un elektroierīces, bet tiem, kas mājās vēlas izveidot komforta zonu, noderēs iekārta saunai, pirtij – tad jebkurā laikā varēs atslābināt ne tikai ķermeni, bet arī domas. Dārzā un pagalmā vajadzēs ūdens sūkņus – tie mēdz būt dažādu veidu, un Jūs atradīsiet vajadzīgo tieši Jums pat tad, ja nebūs centrālās ūdens apgādes sistēmas, un gadījumos, kad vajadzēs parūpēties par zāles vai augu mitrināšanu.

Interjers un eksterjers

Beigu beigās paliek pati patīkamākā daļa – izlemt, kā Jūsu māja izskatīsies iekšpusē un ārpusē. No grīdas seguma atkarīga ne tikai iešanas kvalitāte, bet arī istabas izskats, un ar to jāsaskan arī sienu apdarei. Ne mazāk noderīgi būs arī seifi – lai gan tie nekad nekļūs par interjera akcentu, bet, izvēloties kvalitatīvu izstrādājumu, jūs varēsiet neuzraukties par svarīgu lietu saglabāšanu. Privātmājās dzīvojošajiem var būt nepieciešami žogi, vārtu automātika, pastkastītes, māju numuri un lietus ūdens novadīšanas sistēmas, un gan ārpusē, gan iekšpusē vajadzīgas durvis, bēniņu logi, to papildinājumi – reizēm pat grūti noticēt, cik labi mūs var pasargāt pareizi izraudzīti izstrādājumi.

Interesē iekārtas gaisa regulēšanai, kāpnes, vai Jūs meklējat, kur ventilācijas ierīces un āra santehnikas preces pārdod lētāk? Jūs atrodaties vajadzīgajā vietā – ventilācijas iekārtas, santehnikas preces un preces remontam par labu cenu piedāvā internetveikalā 220.lv. Šeit piedāvājumus atradīs arī tie, kam interesē kvalitatīvas, bet lētas santehnikas preces.