Metināšanas iekārtas, lodāmuri

(48)

Katram praktiskam cilvēkam interesē metināšanas iekārtas. Tās ir atšķirīgas savā starpā, taču izcili paveic sev atvēlēto darbu. Izvēlieties MIG, MMA vai kādu citu veidu, kas atbilst darbam un vēlmēm. Varat būt mierīgi, ir plašas iespējas, tāpēc varat izvēlēties no liela klāsta, lai piemeklētu īsto - pusautomātu, gāzes, vai kādu citu. Metināšanas iekārtas - praktisks ieguldījums, kas var palīdzēt ikdienā, kā mājas apstākļos, tā darbā. Uzstādiet savas darba prasības. Ne vienmēr ir nepieciešamas metināšanas iekārtas, lai paveiktu nepieciešamo. Lodāmuri ir lieliski mazo darbu veikšanai. Īpaši elektronikai, taču tie neaprobežojas tikai ar to. Pastāv dažādi veidi - viss atkarīgs no apstrādājamā materiāla. Nav iespējams nenovērtēt atšķirīgās jaudas, kas palīdz iegūt maksimālo rezultātu. Modernie lodāmuri ir ar regulējamu lodēšanas temperatūru, tādā veidā Jūs varat strādāt ar gandrīz jebkuru materiālu pēc izvēles. Vairs nav nepieciešams iegādāties atsevišķas ierīces. Pastāv "pistoles" veida lodāmuri, momentānie, pat stacijas tipa, lai katrs no mums spētu atrast sev nepieciešamo! Atradīsiet!

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Lodēšanas un metināšanas iekārtas no 220.lv – kvalitatīvi aparāti par izdevīgām cenām

Dažādu metālu vai sakausējumu (tērauds, alumīnijs, misiņš, nerūsējošais tērauds, plastmasa utt.) savienošana kļūst par viegli risināmu jautājumu, ja Jums pa rokai ir piemērots metināmais aparāts vai lodāmurs. To darbības ietekmē materiāls kūst un vienmērīgi saplūst, veidojot vienu veselu virsmu. Kādreiz metināmie aparāti bija pārsvarā tikai profesionāļu lietošanā. Pašlaik tie ir tik funkcionāli, ērti un vienkārši vadāmi, ka metināšana un lodēšana var padoties pat amatieriem mājas apstākļos. Kāpēc lai maksātu meistaram, ja varat iegādāties kompaktu aparātu sīku sadzīves darbu patstāvīgai veikšanai. Piemēram, sametināt vārtus vai metāla detaļas, kaut ko salabot, nostiprināt. Jūs varēsiet lietot aparātu mājās, garāžā, vasarnīcā utt. Ja esat piemērotas metināšanas vai lodēšanas iekārtas meklējumos, interneta veikalā Jūs spēsiet atrast kvalitatīvu aparātu par izdevīgu cenu!

Metināmo aparātu veidi

220.lv tiek piedāvāti dažāda darbības principa metināšanas aparāti.

  • Aparāti MMA (rokas lokmetināšana). Darbības pamatā – stikla elektrodi. Izcili piemēroti biezākiem metāliem vai sakausējumiem, piemēram, čugunam. Vienkāršs lietošanā, lēts aparāts, ar kuru var strādāt arī ārpus telpām.
  • TIG metināšanas iekārtas. Darbības pamatā – nekūstoši elektrodi aizsarggāzes vidē. Šādus aparātus izvēlas precīzākai, akurātai metināšanai. Būs piemērots arī īpaši plāniem metāliem. Cenas ziņā iekārta ir dārgāka, taču ilgmūžība un kvalitatīvs rezultāts attaisno ieguldījumu.
  • MIG jeb pusautomāts. Darbības pamatā – kūstoši elektrodi inertas gāzes vidē. Metināšanas pusautomāti izceļas ar plašu pielietojumu (tērauds, krāsainie metāli, arī plāni), tostarp arī rūpniecībā. Metināšanas pusautomāts ir kompakts, viegls, ar vienkāršu vadību (daudziem modeļiem tā ir automātiska).

Piedāvājumā arī metināšanas instrumenti plastmasas caurulēm. Salīdzinoši lēts instruments, kas palīdzēs tikt galā ar nopietnu jautājumu – cauruļu sakausēšanu. Komplektācijā ietilpst uzgaļi dažāda diametra caurulēm.

Mūsu interneta veikalā Jūs varēsiet iegādāties dažādas jaudas, svara un komplektācijas aparātus metināšanas darbiem. Ja neplānojat strādāt konstanti vienā vieta, piemērotākais būs kompakts un viegls metināšanas inventors ar kādu konkrētu vai vairākiem metināšanas veidiem (piemēram, MMA+TIG). Pašlaik tā tiešām ir populāra pircēju izvēle, jo metināšanas inventori ir ne tikai kompakti, bet arī vienkārši lietošanā (būs pa spēkam arī iesācējiem). Tie iepriecina ar augstu produktivitāti, precīzu metināšanu, vieglu vadāmību. Teicama izvēle kvalitatīvam rezultātam mājas apstākļos. Tikai jāatceras, ka izmēros mazākas iekārtas visbiežāk ir arī ar mazāku jaudu. Amatieriem ar to pietiks, bet profesionāliem darbiem mēs piedāvājam arī jaudīgākus modeļus.

Tāpat 220.lv pieejami visi nepieciešamie metināšanas piederumi – metināšanas maskas, brilles, metināšanas elektrodi (dažāda apjoma iepakojumos), stieple, elektrodu turētājs utt. Metināšanas maska ir absolūta nepieciešamība drošam darbam. Netaupiet uz savas veselības rēķina! Maskas 220.lv pieejamas par ļoti labām cenām.

Smalkākiem sakausēšanas darbiem (vadiem, mikroshēmām, metāla tilpņu remontam utt.) 220.lv var iegādāties dažādas jaudas lodāmurus. Ar šādu kvalitatīvu iekārtu lodēšana būs vienkārša, precīza un ātra! Ja Jums nepieciešama atsevišķa lodāmuru stacija, to arī varēsiet atrast mūsu mājaslapā.

220.lv piedāvājumā lodēšanas un metināmie aparāti, tostarp arī metināmie pusautomāti, tikai no uzticamiem ražotājiem – Dedra, Hecht, Most, Bester, Inwera utt. Ja Jūs uztrauc metināšanas iekārtas cena, 220.lv tās pieejamas plašā cenu diapazonā. Katrs varēs izvēlēties variantu pēc sava budžeta. Pasūtiet internetā un saņemiet preci mūsu veikalā Rīgā vai piesakiet piegādi uz jebkuru vietu Latvijā. Un baudiet ilgstošu komfortablu lietošanu un izcilu darba rezultātu!