Vairāk kategoriju

Sienu apdare

Ir īstais laiks, lai atjaunotu mājokļa izskatu un to atsvaidzinātu. Kāpēc nesākt ar kaut ko ievērojamu? Sienu apdare atgriezīs mājām jaunu elpu, kas liks pašiem priecāties par to, cik brīnišķīgā vietā dzīvojat. Paši pārsteidziet sevi.

Kā to izdarīt? Pastāv sienu apdares materiāli, kas palīdzēs sasniegt vēlamo rezultātu. Viens no tiem ir līmplēve, ar to ātri varēsiet akcentēt sienas, vai kādu konkrētu tās daļu. Ļaujieties izdomai un kreativitātei. Variantu ir ļoti daudz.

Ja iztēlojaties kaut ko citādāku, tad palīgā var nākt fototapetes. Dažādi dabas skati, raksti, dzīvnieki, kartes. Robežu nav. Arī ziedu motīvu netrūkst. Izvēlieties augstumu, platumu un sāciet darbu. Pārveidojiet istabu par mākslas darbu.

Dekoratīva sienu apdare - veids, kā padarīt redzamāku jau esošo. Ne vienmēr viss jāveido no jauna. Izmantojiet griestu, sienu dekorus, lai pārveidotu esošos dizaina risinājumus.

Ļaujieties jaunām iedvesmām un radiet to, ko vēlaties! Ja vēlaties kaut ko mainīt - tad dariet!


 

Fototapetes un tapetes internetā

Ieskaties un atrodi savam mājoklim piemērotākās tapetes viesistabai! Lai padarītu mājokli omulīgāku, bieži vien izvēlamies sienas aplīmēt ar tapetēm, un tad sākas pats interesantākais process, jo ir jāatrod tapetes, kas ne tikai saskan ar kopējo interjeru, bet arī mājokļa iemītnieku raksturu un vēlmēm.

Ja meklējat tapetes guļamistabai, iesakām arī padomāt par alternatīvām. Piemēram, 220.lv interneta veikalā var apskatīt un iegādāties līmplēves, kas ienesīs jaunas vēsmas interjerā. Tiem, kuri vēlas pārveidot interjeru, tai skaitā arī novecojušas mēbeles un citus elementus, var noderēt līmplēves ar dažādiem elementiem – fotogrāfijām, koka motīviem, rakstiem, daudzveidīgiem krāsu salikumiem un formām.

Pirms iegādājaties līmplēvi, rūpīgi pārdomājiet un pārbaudiet, kāda ir virsmas platība, kuru vēlaties noklāt. 220.lv pieejamās līmplēves ir dažādos izmēros, tādēļ ikviens varēs atrast to, ko meklē. Dažkārt nemaz nav nepieciešams ieguldīt lielu naudas summu, lai atsvaidzinātu sava mājokļa izskatu. Pietiek ar skaistu un gaumīgu līmplēvi, lai istaba, koridors, virtuve vai kāda cita telpa iegūtu citu raksturu. Izvēlies arī Tu kādu no 220.lv pieejamajām līmplēvēm jau šodien!