Vairāk kategoriju

Sienu apdare

Tapetes un fototapetes

Ieskaties 220.lv un atrodi savam mājoklim piemērotākās tapetes! Lai padarītu mājokli omulīgāku, bieži vien izvēlamies sienas aplīmēt ar tapetēm, un tad sākas pats interesantākais process, jo ir jāatrod tapetes, kas ne tikai saskan ar kopējo interjeru, bet arī mājokļa iemītnieku raksturu un vēlmēm. Turklāt fototapetes ir unikālas, jo tās ne tikai rada noteiktu atmosfēru, bet arī ar to palīdzību iespējams noslēpt dažādus defektus, kas redzami uz sienām. Skaistas, gaumīgas un tajā pašā laikā piesaistošas ir tapetes ar ziedu un augu motīviem. Tās parasti ir veidotas no vinila, taču ir arī tādas, kuras uzdrukātas uz papīra. Šīs tapetes ir gaišas, taču ziedu motīvs ir veidots nedaudz košākās krāsās – tumši violetā, sarkanīgi oranžā vai maigi brūnā krāsā. Tās būs pamanāmas, taču neuzbāzīgas, tādēļ lieliski piemērotas dažādiem mājokļiem.

Piemēram, ja vēlaties savu istabu vai virtuvi pārvērst līdz nepazīšanai, ietaupot līdzekļus, fototapete būs lielisks risinājums. Iedomājieties, cik skaisti izskatīsies telpa, uz kuras sienas būs izteiksmīgs tulpju pušķis! Runājot par fototapešu materiāliem, jāņem vērā, ka tās, kuru pamatā ir vinils vai flizelīns, būs izturīgākas, kā arī tās ir iespējams vieglāk notīrīt. Savukārt fototapetes uz papīra nav tik izturīgas, taču krāsu ziņā tās ir pietiekoši košas.

Tāpat interneta veikalā ir pieejamas arī tumšas krāsas tapetes ar ziedu motīvu. Tās radīs nedaudz noslēgtāku sajūtu. Šādas tapetes labi izskatīties kombinācijā ar gaišas krāsas tapetēm un interjera dekoriem maigos toņos. Piemēram, izvēloties fototapeti uz kuras attēlota pilsēta naktī, Jūs telpā radīsit mūsdienīgu atmosfēru. Savukārt attēls, kurā redzama pludmale, saule un oriģinālas celtnes, motivēs Jūs atklāt nezināmo, doties ceļojumos un izpētīt pasauli. Savukārt tiem, kas vēlas interjerā ienest kādu košu akcentu, labs variants ir maigi zaļas krāsas tapetes, kas sniegs dzīvīguma un pavasara sajūtu. Līdzīgu efektu radīs arī košu krāsu salikuma tapetes, kas veidotas no vertikālām svītrām. Tas būs lielisks papildinājums ikvienam interjeram. Īsteniem ceļošanas entuziastiem patiks fototapete – pasaules karte, lai Jūs ik dienu varētu lūkoties uz jauniem braucienu galamērķiem.

Interneta veikalā 220.lv iespējams iegādāties arī tapetes bērnistabai. Tās ir veidotas no papīra, ar multiplikācijas filmas “Tom and Jerry” ainām. Tās būs piemērotas gan puiša, gan meitenes istabai. Tā kā tās ir gaišas, tad istabā tiks ienesta mājīguma sajūta. Savukārt multiplikācijas ainas radīs rotaļīgu atmosfēru, kas īpaši patiks mazākiem bērniem. Meitenēm noteikti prieku sagādās fototapete ar “Sniegbaltītes un septiņu rūķīšu” motīvu. Savukārt puišiem, kas aizraujas ar dažādiem transportlīdzekļiem, patiks tapete, uz kuras attēlots senatnīgs motocikls.

Šāda fototapete būs piemērota ne tikai bērnu, bet arī jauniešu istabai un citām telpām. Iekārtojot mazuļa guļamistabu, varat izvēlēties fototapeti ar “Vinnija Pūka” motīvu. Maigās krāsas un skaistais raksts radīs omulīgu atmosfēru un nekontrastēs ar citiem interjera elementiem. Ja vēlaties iegādāties savam mājoklim kādu oriģinālu akcentu, tad labs variants ir tapetes ar interesantiem rakstiem.

Interneta veikalā 220.lv pieejamas melnbaltas tapetes ar akmeņu rakstu - tās ļoti labi iederētos kāpņu telpā vai koridorā, tāpat arī ir iespējams iegādāties tapetes ar grāmatu plaukta skatu – tās savukārt piešķirs dzīvojamajai istabai vai bibliotēkai plašuma sajūtu. Interneta veikalā var apskatīt un iegādāties ne tikai tapetes, kas paredzētas mājokļa omulības veicināšanai, bet arī fototapetes, kas ienesīs jaunas vēsmas interjerā. Savukārt tiem, kuri vēlas pārveidot interjeru, tai skaitā arī novecojušas mēbeles un citus elementus, var noderēt līmplēves ar dažādiem elementiem – fotogrāfijām, koka motīviem, rakstiem, daudzveidīgiem krāsu salikumiem un formām.

Pirms iegādājaties fototapetes vai līmplēvi, rūpīgi pārdomājiet un pārbaudiet, kāda ir virsmas platība, kuru vēlaties noklāt. 220.lv pieejamās tapetes ir dažādos izmēros, tādēļ ikviens varēs atrast to, ko meklē. Lielākās fototapetes ir vairākās daļās, tādēļ ir jābūt īpaši uzmanīgiem, kad veiciet to uzklāšanu. Dažkārt nemaz nav nepieciešams ieguldīt lielu naudas summu, lai atsvaidzinātu sava mājokļa izskatu. Pietiek ar skaistu un gaumīgu fototapeti, lai istaba, koridors, virtuve vai kāda cita telpa iegūtu citu raksturu. Izvēlies arī Tu kādu no 220.lv pieejamajām fototapetēm vai līmplēvēm jau šodien!

Jūsu pārskatītās preces