Līmplēves

(40)

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Līmplēves

Interjerā populāras kļūst līmplēves, kuras zināmas arī ar nosaukumu dekoratīvā plēve. Līmplēve – tā ir speciāla plēve, kuras viena puse ir lipīga, noklāta ar līmi, bet otra – dekorēta ar rakstiem vai vienkrāsaina. Var izvēlēties dažādu izmēru līmplēvi. Līmplēvi ērti uzlīmēt uz lielāko daļu virsmu, tostarp apmetumu, flīzēm, spoguļu virsmām, stiklu, akmeni, metālu, koksni utt.

Līmplēves ir ne tikai viegli uzklājamas, bet arī viegli noņemamas, bet pēc noņemšanas neatstāj līmes pēdas vai traipus. Līmplēves ļauj veidot vēlamās kompozīcijas, izrotāt sienu apnikušā nokrāsā bez lielām investīcijām. Tās ir arī lielisks līdzeklis cīņai ar sienu defektiem, kas palīdz noslēpt sīkus iespiedumus, traipiņus, caurumiņus u.c. bez dārga remonta. Ir daudz veidu, kā izmantot līmplēves. Tās var līmēt uz skapjiem, līdz ar to atjaunojot tos. Ja Jums ir apnicis balts ledusskapis, tad tā virsmu arī var atjaunot ar līmplēvi.

Dažas līmplēves var uzlīmēt uz loga daļu vai pat ar tām aizstāt aizkarus vai žalūzijas. Līmplēves ir neaizstājamas birojos ar stikla sienām, kur darbinieki vēlas vairāk privātuma: var uzlīmēt līmplēvi visai stikla sienai vai tās daļai. Var atrast daudzus citus līmplēvju izmantošanas veidus. Piemēram, tās var izmantot dāvanu saiņošanai. Dekoratīvās plēves var būt ar dažādiem rakstiem, dažādās krāsās. Tās var būt spīdīgas vai matētas, kā arī caurspīdīgas, daļēji caurspīdīgas vai necaurspīdīgas. Tādējādi tās var izvēlēties pēc individuālajām vajadzībām un vēlmēm.

Kādas līmplēves ir vispopulārākās 2020. gadā?

Rekomendējamās līmplēves

Visaugstāk novērtētās līmplēves