Trauki, šķīvji, pusdienu servīzes

Luminarc trauki, šķīvji, pusdienu servīzes

(222)

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Luminarc šķīvji - moderni trauki Jūsu virtuvei

Ēdiena baudīšana nav iedomājama bez traukiem un ikdienas steigā mēs bieži vien varam nepievērst tiem uzmanību un tieši šķīvjiem ir ļoti liela nozīme, jo pat vienkāršus ēdienus būs ļoti patīkami baudīt no skaistiem traukiem, kuri Jūs priecē. Mūsu interneta veikala piedāvājumā ir plaša izvēle skaistiem un kvalitatīviem Luminarc zīmola šķīvjiem. Luminarc ir viens no līderiem virtuves piederumu ražošanā, šo zīmolu pazīst ikviens, kas ir vēlējies iegādāties jaunus traukus. Luminarc trauki tiek izmantoti gan restorānos, kafejnīcās, gan arī vienkāršas saimnieces izmanto tos savās virtuvēs, jo zīmols izceļas ar interesantu dizainu, augstu kvalitāti un pieejamām cenām. Uzņēmums ir dibināts Francijā gandrīz 200 gadus atpakaļ un iekarojis ļoti plašu atzinību visā pasaulē, tas izmanto visjaunākās tehnoloģijas un iekārtas, reguāri tiek uzlabota kvalitāte un tiek piedāvāti jaunumi saviem klientiem.

Šķīvju izvēle

Parasti izvēloties traukus veikalā, mēs pievēršam uzmanību materiālam, izpildījumam, dizainam un krāsai. 

Sākumā ir jāsaprot kādi šķīvji Jums ir nepieciešami un kādam nolūkam Jūs tās izmantosiet. Luminarc zīmols piedāvā ļoti plašu izvēli ar visdažādākajiem variantiem. Piedāvājumā ir sekojoši veidi:

Gadījumā, ja Jūs vēlaties atjaunot visus šķīvjus savā virtuvē, tad noteikti ir vērts iegādāties pusdienu trauku servīzi, kura sastāv no dažādiem šķīvjiem, servīzēs parasti ir iekļauti šķīvji zupai, pusdienām un desertiem. Ir mazās servīzes, kur komplekts sastāv no 19 daļām un ir lielās, kur jau ir 50 daļas un komplektā būs jau ne tikai šķīvji, bet arī glāzes, krūzes un citi trauki. Ja nezinat, ko uzdāvināt mammai vai krustmātei dzimšanas dienā, tad servīze būs ideāla izvēle.

Luminarc ir padomājis arī par bērniem, lai tiem būtu interesanti baudīt ēdienu, trauki ir dekorēti ar iemīļotiem multfilmu varoņiem. Piemērām, meitenēm var izvēlēties komplektu ar “Ledus sirds” princesēm, un zēniem izvēlēties traukus ar multfilmas “Lidmašīnas” varoņiem.

Kad esat pieņēmuši lēmumu, kādi trauki Jums ir nepieciešami, var izvēlēties krāsu un formu.

Mūsu piedāvājumā ir sekojošu krāsu Luminarc šķīvji: balti, melni, balti ar ziedu rakstiem, oranži, zili, caurspīdīgi. Kaut arī krāsu izvēle ir ļoti plaša, tomēr vispopulārākie tomēr ir baltās krāsas modeļi, jo tie izskatās ļoti eleganti un iederēsies ikvienas virtuves interjerā. Nebaidieties no eksperimentiem un mēģiniet apvienot dažādu krāsu šķīvjus.

Arī forma Luminarc šķīvjiem mēdz būt dažāda un var iegādāties ne tikai klasiskos apaļas formas traukus. Piedāvājumā ir arī kvadrāta formas šķīvji, kas izcelsies uz kopējā galda. Tāpēc, ja Jūs vēlaties iegādāties kaut ko interesantu un neparastu, ir vērts padomāt par kvadrāta formas Luminarc trauku iegādi. Pat visprasīgākā saimniece spēs piemeklēt sev tīkamos variantus, jo izvēle ir patiešām ļoti liela.

Luminarc šķīvju īpašības

Zīmols piedāvā kvalitatīvus produktus par cenu, kura ir pieejama ikvienam un tiem patiešām ir ļoti daudz labu īpašību.

  • Pamatmateriāls , kurš tiek izmantots ražošanā ir rūdītais stikls, kas ir izturīgs pret nelieliem triecieniem. 
  • Luminarc trauku ražošanā netiek izmantotas kaitīgas vielas.
  • Tos var droši sildīt mikroviļņu krāsnīs vai mazgāt trauku mazgājamās mašīnās. Luminarc produkcija izturēs arī pēkšņas temperatūras svārstības.
  • Ja dosiet priekšroku krāsainiem šķīvjiem, tad tie ļoti ilgu laiku saglabās savu krāsu un izskatīsies kā jauni. 
  • Ļoti svarīgi ir arī tas, ka tie ir izturīgi pret skrāpējumiem.
  • Ja ir gadījies sasist šķīvi, tad Jūs neievainosiet pirkstus, jo stikla gabali būs diezgan lieli.
  • Tiem ir absolūti gluda virsma, un tajā nevar iekļūt baktērijas un vairoties mazajās poriņās.
  • Trauki ir izturīgi, bet tajā pašā laikā arī ļoti viegli, tāpēc tos ir ļoti ērti izmantot ikdienā.

Interneta veikalā 220.lv ir plaša izvēle un lieliskas cenas Luminarc šķīvjiem un tās iepriecinās ikvienu. Jūs varat izvēlēties dizainu un krāsu, kura būs piemērota tieši Jūsu virtuves interjeram. Mēs nodrošinam ātru piegādi visā Latvijas teritorijā vai arī Jūs varat saņemt pasūtījumu mūsu veikalos Rīgā. Ja izvēlēsieties kādu no piegādes veidiem, visi trauki tiks nogādāti līdz Jums pilnā drošībā. Atjaunojiet savas virtuves interjeru ar jaunu Luminarc šķīvju palīdzību.