Vairāk kategoriju
christmas

Virtuves trauki, piederumi

Virtuves trauki un piederumi internetā

Virtuve ir mājas sirds – tur notiek maltīšu gatavošana, ēdiena baudīšana, ģimeniskas sarunas, tiek uzņemti viesi. Virtuvē tiek pavadīts gana daudz laika, un, lai tur varētu darboties ar prieku, svarīgs ir parocīgs virtuves iekārtojums, kā arī vajadzībām atbilstoši trauki un virtuves piederumi.

Izvēle ir daudzveidīga, tādēļ, lai saprastu,  kādi virtuves piederumi būs noderīgi, jāizvērtē savi ēst gatavošanas paradumi un dzīvesveids kopumā. 

Piedāvājums 

Virtuves trauki un citi piederumi nopērkami dažādās tirdzniecības vietās, tostarp internetā. Tieši iepirkšanos internetā ir iecienījuši daudzi, jo tā ir iespēja visu nepieciešamo iegādāties ātri un vienkārši – jebkurā sev ērtā laikā. Arī interneta veikals 220.lv piedāvā plašu virtuves trauku un piederumu klāstu. 

Katli

Viena no nepieciešamajām lietām ikvienā virtuvē ir katli. Tos var izvēlēties atkarībā no:

 • Tipa – nopērkami, piemēram, augstspiediena katli, sautējamie katli, katli ar īpaši garu rokturi un citi;
 • Materiāla – populārākie materiāli ir alumīnijs, čuguns, emaljēts tērauds;
 • Tilpuma – katli nopērkami visdažādākajos tilpumos – gan mazām, gan lielām ģimenēm

Izvēloties katlu, noteikti jāņem vērā arī tas, kādām plītīm tas paredzēts. 

Pannas

Virtuvi grūti iedomāties bez pannas. Arī tās nopērkamas plašā izvēlē. Svarīgākie faktori, kas jāņem vērā, izvēloties pannu, ir:

 • Materiāls – populārākie ir alumīnijs ar granīta vai keramikas pārklājumu;
 • Diametrs – nopērkamas dažādu izmēru pannas visām prasībām;
 • Saderīgie pannas veidi – uzmanība jāpievērš tam, kādai plītij izvēlētā panna paredzēta

Būtisks faktors var būt arī pannas svars un komplektācija, piemēram, dažas pannas pieejamas komplektā ar vāku un citām detaļām. 

Termosi, tējkannas un kafijas kannas

Tējkannas un kafijas kannas arī ir vajadzīgo virtuves lietu sarakstā. Dažkārt noderīgi arī termosi – īpaši, ja patīk pikniki un pārgājieni. Izvēloties tējkannu, kafijas kannu vai termosu, jāizvērtē tilpums un materiāls. Svarīgs aspekts ir arī dizains. 

Trauki, šķīvji, pusdienu servīzes 

Un, protams, trauki – gan ikdienai, gan svinību reizēm. Piedāvājums ir tik daudzveidīgs, ka ikviens atradīs savām vajadzībām un gaumei atbilstošākos risinājumus. Izvēloties traukus savai virtuvei, vērts pievērst uzmanību tādiem faktoriem kā: 

 • Tips – piemēram, bļodas, šķīvji, krūzes, servīzes;
 • Materiāls – piemēram, keramika, stikls, alumīnijs;
 • Diametrs – lai saprastu, vai izvēlētais trauks atbilst prasībām, svarīgi iepazīties ar informāciju par tā izmēriem.

Ja plānots iegādāties servīzi vai trauku komplektu, jāpārliecinās, cik vienības tajā ietilpst. 

Galda piederumi

Jāsarūpē arī galda piederumi -  naži, dakšiņas, karotes. Nopērkami arī galda piederumi komplekti, kas veido saskaņotu ansambli – īpaši noderīgi tas var būt svinību reizēs, kad ir vēlme veidot īpašu galda klājumu. Izvēlieties galda piederumus, ņemot vērā to veidu, dizainu un citus parametrus. 

Naži un to piederumi

Atsevišķa kategorija ir naži un to piederumi. Iespējams izvēlēties gan dažādu veidu un izmēru nažus, gan to komplektus. Tāpat piedāvājumā arī nažu turētāji, statīvi un asināmie. 

Glāzes, krūzes un karafes

Neviena virtuve nav iedomājama bez glāzēm un krūzēm. Arī tās var piemeklēt atbilstoši katra gaumei un prasībām – gaumīgas stikla krūzes, stilīgs japāņu tējas bļodiņu komplekts, tējas krūzes ar sietiņu, dažādi glāžu komplekti ir tikai dažas no iespējām, ar ko papildināt savus trauku plauktus. 

Trauki pārtikas uzglabāšanai 

Jāpadomā ne vien par ēdiena pasniegšanu, bet arī pareizu uzglabāšanu. Te noderīgi ir tam piemēroti trauki – dažādu veidu un izmēru trauki un konteineri. Tie nopērkami gan komplektos, gan atsevišķi, tādēļ atbildīs visām prasībām. Lielā izvēlē pieejami plastmasas trauki, taču nopērkami arī uzglabāšanas trauki no stikla. 

Trauki un piederumi konservēšanai

Tiem, kuriem tuva konservēšana, aktuāla būs arī konservēšanai piemērotu trauku un piederumu iegāde. Arī šajā kategorijā izvēle ir daudzveidīga, piemēram, trauki kāpostu un gurķu konservēšanai, keramikas trauki ar knaiblēm, dažāda veida un tilpuma burkas, to vāciņi. 

Garšvielu piederumu komplekti

Neiztikt arī bez garšvielu piederumu komplektiem. Piedāvājumā dažādu veidu, izmēru, krāsu, dizaina garšvielu trauciņi un garšvielu piesti. Izvērtējiet savas vajadzības un vēlmes, lai izvēlētos savām prasībām atbilstošāko garšvielu piederumu komplektu. 

Cepamais papīrs, trauki un formas

Mājsaimniecībā noderīgas arī tādas lietas kā cepamais papīrs, trauki un formas. Tiešsaistē iespējams iegādāties visu nepieciešamo apetelīgiem kulinārijas meistardarbiem – cepamo papīru, cepšanas formas, silikona formiņas, cepšanas paklājiņus un daudz ko citu. 

Galdauti, virtuves dvieļi

Gan ikdienā, gan svētkos nepieciešami arī galdauti un virtuves dvieļi. Arī tos ērti pasūtīt internetā. Izvēloties vajadzīgo risinājumu, uzmanība jāpievērš izmēriem, materiālam, krāsām un dizainam. Jāpatur prātā, ka galdauti un dvieļi nepilda tikai praktiskas funkcijas – tie ir arī lielisks interjera papildinājums. 

Griešanas dēlīši

Ja runājam par noderīgākajiem virtuves piederumiem, noteikti jāpiemin griešanas dēlīši. Tie nopērkami gan pa vienam, gan komplektos. Svarīgākie aspekti, izvēloties griešanas dēlīti, ir materiāls (piemēram, plastmasa, bambuss, koks, stikls) un izmērs. Papildus ērtības nodrošina divpusēji griešanas dēļi, kā arī, piemēram, griešanas – servēšanas dēlītis. 

Vienreizlietojamie trauki un svētku dekori

Dzīve nesastāv tikai no ikdienas – tajā ir arī svētki. Un, lai svētki būtu īpaši, to rīkošanai nepieciešami gan piemēroti trauki, gan svētku dekori. Lai atrastu visu vajadzīgo, jāpieiet tikai pie datora, kur pāris klikšķu attālumā ir gan vienreizlietojamie trauki, gan skaisti svētku dekori visām gaumēm. 

Kādēļ iegādāties no 220.lv?

Interneta veikals 220.lv -  kvalitatīvi virtuves piederumi un trauki visām gaumēm. Te atradīsiet ne vien visu augstāk minēto, bet arī daudz ko citu ikdienā un svētkos vajadzīgo, turklāt gūsiet arī lielisku iepirkšanās pieredzi. Lūk, kāpēc:

 • Pircējiem tiek piedāvāts daudzveidīgs preču klāsts;
 • Iepirkties var jebkurā sev ērtā laikā un vietā ar interneta palīdzību;
 • Iespējams izvēlēties sev parocīgāko pasūtījuma piegādes veidu

Virtuves trauki un piederumi – praktisks un skaists virtuves papildinājums. Izvēlieties labākos risinājumus ikdienai un svētkiem pie mums – 220.lv!