Dārza šūpoles

(104)

Vasarnīcā un privātmājas teritorijā liela uzmanība tiek veltīta labiekārtošanas darbiem, lai atrastos vieta ne tikai puķu dobēm, siltumnīcai un dārzeņiem, bet arī atpūtai. Vasarā ir jāizmanto efektīvi risinājumi, kas pasargās no tiešiem saules stariem un sniegs iespēju pilnvērtīgi relaksēties. Dārza šūpoles ir praktiskas un izturīgas mēbeles dārzam, kas būs piemērotas pat mazam pagalmam. Jūs varēsiet klausīties iemīļoto mūziku, lasīt grāmatas, nosnausties vai vienkārši būt kopā ar savu ģimeni. Šūpošanās funkcija palīdz atslābināties un nesteidzīgi izbaudīt vasaras siltās dienas. Mīksta atzveltne, gobelēna spilveni, jumts, glāžu turētāji, roku balsti, moskītu tīkls un iespēja pārvērst šūpuļdīvānu par gultu nodrošinās maksimālu komfortu. 220.lv interneta veikala piedāvājumā plašā izvēlē ir dažādu krāsu, stilu un izmēru šūpuļdīvāni ar stabilu metāla vai masīvkoka rāmi, tāpēc ikviens spēs atrast vēlamo modeli. Mūsu izdevīgie piedāvājumi ļaus iegādāties kāroto preci Jūsu atpūtai lētāk. Iepazīstieties ar mūsu sortimentu un izvēlieties kvalitatīvas un modernas dārza šūpoles atbilstoši savām vēlmēm un vajadzībām. 

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Dārza šūpoles un šūpuļdīvani

Pasīvai, bet patīkamai atpūtai bieži izvēlas dārza šūpoles, kuras garantē ērtības pieaugušajiem un sagādā daudz prieka pašiem mazākajiem. Tāds risinājums atdzīvina eksterjeru, jo tirgū var atrast dažādu krāsu dārza mēbeles ar dažādiem rakstiem.

Ne mazāk svarīgi ir arī citi izstrādājumu parametri – tiem, kas vēlas vairāk telpas, patiks trīsvietīgas šūpoles pieaugušajiem, bērniem, taču tie, kam nepieciešama papildus aizsardzība pret kukaiņiem vai citiem kaitniekiem, pievērsīs uzmanību dārza šūpolēm ar sietiņu. Bet funkcionalitātes piekritējiem piemēroti būs dārza šūpuļdīvāni. Parteicoties savam izturīgumam un skaistajām formām, ļoti populāras ir metāla dārza šūpoles. Bieži izvēlas arī dārza šupoles ar jumtiņu, jo šajā gadījumā lēmums būs atkarīgs no Jūsu personīgajām vajadzībām.

No baļķiem celtas dārza šūpoles, bet varbūt arī koka, ozola dārza šūpoles vai saliekamas šūpoles… Šo dārza mēbeļu daudzveidība daudziem liek aizdomāties par to, kāds variants pagalmā izskatīsies vislabāk. Tāpēc, ja Jūs šaubāties, kādas dārza mēbeles būs Jums vislabākais variants, tad atsauksmes, šo preču izmēri un apraksti palīdzēs ātrāk noskaidrot šo preču parametrus un novērtēt to priekšrocības.

Jums interesē ne pārāk dārgas koka dārza mēbeles, bet varbūt Jūs meklējat, kur tās vai citas dārza šūpoles un šūpuļdīvānus pārdod par zemāku cenu? Iepazīstieties ar mūsu sortimentu – dārza šūpoles internetveikalā 220.lv iepriecina pircējus ar daudzveidību un daudzajiem īpašajiem piedāvājumiem. Šeit bērnu dārza šūpoļu cenas atbilst to kvalitātei, tāpēc Jūs būsiet pārliecināts, ka varēsiet droši tās lietot tāpat kā jūsu mazie bērni. Papildu līdzekļus palīdzēs ietaupīt bieži rīkotās akcijas dārza šūpolēm. 

Ērti ir tas, ka, nopirkt dārza šūpoles var, neizejot no mājām. Dārza mēbeļu iegāde internetā ļauj ļoti ātri parūpēties par dārza mēbeļu iegādi – izvēlieties Jums visvairāk iepatikušās preces, bet mēs vistuvākajā laikā tās piegādāsim Jums tieši mājās. Mūsu internetveikala sortimentā Jūs sagaida Rimini, Deluxe, Kettler, Venezia, Milano dārza šūpoles un citu ražotāju piedāvātās izturīgās dārza mēbeles – ienāciet un iepazīstieties sīkāk ar mūsu piedāvājumiem.