Griestu lampas-ventilatori

(18)

Moderns un funkcionāls griestu ventilators apvienojumā ar lampu ne tikai izgaismos jebkuru telpu mājā, bet arī patīkami atsvaidzinās karstajās vasaras dienās. Mūsu klāstā ir pieejami energoefektīvi modeļi ar trīm, četrām, piecām un sešām lāpstiņām. Gala lēmums ir atkarīgs no telpas platības un griestu augstuma. Lampa ar ventilatoru vasarā pazeminās temperatūru istabā un izvēdinās telpu, bet ziemā sasildīs, pateicoties optimālai gaisa cirkulācijai. Griestu lampa ar ventilatoru var darboties vairākos ātruma režīmos, bet tālvadības pults garantēs ērtu vadību. Tāda veida gaismekļi būs lieliski piemēroti virtuvei, guļamistabai un viesistabai. Elegantas formas un klasiskas krāsas piešķirs interjeram mūsdienīguma nokrāsas. Iepazīstieties ar 220.lv interneta veikala izdevīgiem piedāvājumiem un izvēlieties praktisku gaismekli ar lāpstiņām Jūsu komfortam ziemā un vasarā.

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Griestu lampas - ventilatori

Griestu lampa un ventilators kopā – tā ir ideāla ierīce mājoklim. Daudzi no mums tiecas ieekonomēt gan telpu, gan arī naudu, tādēļ cenšas izvēlēties maksimāli funkcionālas ierīces. Tādējādi, griestu lampa – ventilators ne tikai palīdzēs radīt pareizu apgaismojumu, bet arī palīdzēs atsvaidzināties karsto vasaras dienu laikā. Tostarp, šāda ierīce nepatērē vairāk elektroenerģijas par vienu standarta 40 W spuldzīti. Varbūt kādam šķitīs, ka šī ir jauna ierīce, tomēr tas nebūt tā nav. Šī ierīce ir zināma jau vairākus gadu desmitus. Griestu lampas – ventilatori ir populāri visa gada garumā.

Pareizi piemeklēta un pieskaņota griestu lampa (lustra) pārtaps par interjera elementu un izgreznos telpu. Griestu lampas – ventilatori mēdz būt visdažādākie. Tie var būt izgatavoti no caurspīdīga vai matēta stikla, ziedu, zvaniņu izskatā vai kādā citā neitrālākā izskatā. Ventilatoru lāpstiņas var būt izgatavotas no metāla, koka, plastmasas vai kādiem citiem materiāliem, savukārt, paši ventilatori var būt vientoņa vai daudzkrāsaini, dažādās krāsās – melnā krāsā, zelta krāsā, sudraba krāsā utt. Kā likums, kombinācijā ar griestu lampām esošiem ventilatoriem ir raksturīga klusa darbība un tie ir kompakti, jo ja tos piestiprina pie griestiem, tie nevienam netraucēs. Mēs rekomendējam izvēlēties jaudīgākus un lielāka izmēra griestu lampas – ventilatorus, jo maza izmēra ventilators nesniegs ievērojamu efektu. Dārgākām griestu lampām – ventilatoriem ir vairāki rotēšanas ātrumi, ar kā palīdzību ir iespējams regulēt telpas atmosfēras dzesēšanas intensitāti. Šī funkcija lieti noderēs, ja Jūs dzīvojat mainīga klimata apstākļos. Tādēļ, ja Jūs labiekārtojat vai remontējat savu mājokli, izvērtējiet labvēlīgu apstākļu radīšanu visām sezonām.

Griestu lampa – ventilators – ideāls risinājums tiem, kam patīk svaigs un vēss gaiss, un 220.lv – lieliska vieta, kur ir iespējams iegādāties griestu lampu – ventilatoru.

Kādas griestu lampas-ventilatori ir vispopulārākās 2020. gadā?

Visaugstāk novērtētās griestu lampas-ventilatori