Iebūvējamie gaismekļi, LED paneļi

(286)

220.lv interneta veikalā ir pieejami kvalitatīvi un inovatīvi led paneļi un iebūvējamās lampas. Dažādas formas, izmēri, krāsas un jauda visām telpām Jūsu mājā. Apaļās, taisnstūra vai kvadrāta formas modeļi ar plastmasas, spīdīgu hromētu vai matētu metāla apdari simbolizē modernu stilu. Iebūvējamās griestu lampas izcili apgaismos pat lielas platības telpas, tās var izmantot atsevišķu zonu vai dekoru akcentēšanai. Neuzkritoši balti led griestu paneļi izskatīsies eleganti un izsmalcināti arī sabiedriskajās vietās un birojos, tāpēc to popularitāte pieaug ļoti straujos tempos. Iebūvējamie gaismekļi var nodrošināt aukstu vai siltu apgaismojumu atkarībā no nepieciešamības. Izpētiet mūsu sortimentu un izvēlieties energoefektīvus gaismekļus viesistabai, virtuvei, priekšnamam un citām telpām. 

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Iebūvējamie gaismekļi, LED paneļi

Uzstādot, remontējot vai nomainot gaismas ķermeņus, jūs varat pārsteidzoši apzināties, cik viegli mūsdienās var apmaldīties lielajā apgaismojuma ierīču un to alternatīvu daudzumā. Tomēr iebūvējamie gaismekļi daudziem turpina būt pati universālākā un optimālākā izvēle. Šāda veida iebūvējamais apgaismojums ne tikai palīdz radīt pareizu apgaismojumu un ietaupīt elektroenerģiju, bet arī izrotā telpu. Pirmajā acumirklī redzams, ka led iebūvējamie gaismekļi ir lētāki, universālāki un mazāk pamanāmi. Turklāt led apgaismojums ir mazāk saistošs un palīdz radīt minimālisma interjeru, tāpēc ir vieglāk adaptējams.

Viena no lielākajām tādu iebūvējamo griestu gaismekļu priekšrocībām ir tā, ka uz tiem nesakrājas putekļi, un tie praktiski nav jākopj. Šī tipa gaismas ķermeņi būs lieliski piemēroti nelielām zonām, tādām, kā nišas vai zonas virs virtuves skapīšiem. Tādos gadījumos led paneļi ir vienkārši neaizstājami, jo tie ļauj viegli noregulēt apgaismojuma leņķi. Tas jums palīdz realizēt interesantas idejas, veidojot interjeru. Iebūvējamie gaismekļi būs lieliski piemēroti koridoriem, trepju apgaismojumam un citām vietām, kur stāvlampas var apgrūtināt pārvietošanos, bet led trepju pakāpieniem būs lieliska alternatīva. Vēl viena iebūvējamo gaismekļu priekšrocība ir to noturība pret mitruma un augstu temperatūru iedarbību, tāpēc tos var uzstādīt katlumājās, vannas istabās un pat saunās. Parasti šāda veida gaismekļi tiek uzstādīti 1,2 metru attālumā viens no otra. Gaismekļu pēdējai rindai jāatrodas aptuveni 0,6 metru attālumā no sienas. Tomēr attālums visvairāk ir atkarīgs no telpas: vietās, kur cilvēki lieto datorus, lasa vai gatavo ēdienu (proti, dzīvojamās zonās, kas tiek izmantotas visaktīvāk, tādās, kā virtuves vai viesistaba), jums var būt vajadzīgs lielāks skaits gaismekļu.

Kādi iebūvējamie gaismekļi, led paneļi ir vispopulārākie 2020. gadā?

Visaugstāk novērtētie iebūvējamie gaismekļi, led paneļi