Piekaramās lampas

(3266)

Modernas un funkcionālas piekaramās griestu lampas Jūsu mājai 220.lv interneta veikala piedāvājumā. Plaša modeļu izvēle ikvienai gaumei par lieliskām cenām. Apgaismojuma klāsts mūsdienās pārsteigs pat visprasīgāko klientu, ir pieejamas piekaramās lampas dažādos izmēros, krāsās un atradīsiet kā klasiskās formas, tā arī unikālus risinājumus jebkurai telpai. Arī materiāls var piešķirt vēlamās notis - metāls lieliski iederēsies skandināvu stila interjerā, savukārt, lampas no plastmasas iepatiksies praktiskā stila cienītājiem, koksne neatstās vienaldzīgus klasisko vērtību cienītājus. Nebaidieties eksperimentēt, jo šis elements var lieliski izcelt Jūsu raksturu, individiualitāti un telpas noskaņojumu. Lielākoties, to izmanto centrālā gaismas ķermeņa lomā, bet var arī akcentēt atsevišķus interjera priekšmetus. Iepazīstieties ar mūsu sortimentu un izvēlieties apgaismojumu, kas atspoguļo ne tikai dizainu, bet arī Jūsu vērtības.

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 079 vērtējumi. Apskatīt visu

Piekaramās lampas

Piekaramie gaismas ķermeņi – tas ir klasiski optimāls risinājums pareizam telpu apgaismojumam. Tie ir universāli gaismekļi, kas ir piemēroti jebkādām telpām, īpaši viesistabām, guļamistabām un bērnistabām. Griestu lampa pilda divas galvenās funkcijas: nodrošina apgaismojumu un ir eleganta interjera detaļa. Modernai mājai lieliski piestāvēs vienkāršas, neuzkrītošas piekaramās lampas. Mēs iesakām tādas piekaramo griestu lampas uzstādīt arī birojos, kuros mēbeles un aksesuāri ieturēti neitrālā stilā.

Tiem, kuri dod priekšroku antikvāram, klasiskajam vai Provansas stilam, mēs iesakām kristāla lustras un lustras ar auduma un dekoratīvā stikla apdari, šādas lustras cena atbilst tās kvalitātei. Turklāt mēs iesakām gaismas diožu gaismekļus ar tālvadības funkciju, kā arī gaismekļus ar regulēšanas funkciju: tas ļaus jums palielināt vai samazināt gaismas plūsmas intensitāti. Gaismas ķermeņa izstarotās gaismas spilgtumu palīdzēs regulēt arī kupols (plafons): vieni gaismekļi paredzēti tam, lai izstarotu spilgtu, intensīvu gaismu, bet citi tostarp tiek veidoti kā interjera detaļa un akcents. Viesistabas noformēšanai mēs iesakām izvēlēties lustras viesistabai ar regulējamu apgaismojuma intensitāti, ēdamistabas noformēšanai – vairākas virs galda izvietotas lustras virtuvei, kas palīdzēs radīt komfortu un mājīgumu. Lustra ļauj eksperimentēt ar apgaismojumu. Kombinējiet tās vienu ar otru vai citu veidu gaismas ķermeņiem.

Patlaban ļoti populāri ir gaismas diožu gaismas ķermeņi, tie veido ievērojamu tirgus daļu. Pārsteidzošā šī veida gaismekļu daudzveidība ļauj radīt sapņu interjerus, turklāt ietaupot elektroenerģiju. LED spuldzes tiek uzskatītas par vienām no ekoloģiskākajām un efektīvākajām, un tās kalpo ilgāk par parastajām spuldzēm.