Bērnu gultas

(1183)
Preču atspoguļojums

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Kādu bērnu gultu izvēlēties?

Kad mazuļa gultiņa mazajam ķiparam sāk kļūt par mazu, laiks domāt par nopietnākas bērnu gultas iegādi, un tad noteikti ir vērts ielūkoties plašajā 220.lv piedāvājumā. Esam izveidojuši daudzveidīgu sortimentu ar gultām bērniem, sākot no dažu gadu vecuma, līdz pat skolas vecumam ieskaitot. Atliek tikai izpētīt mūsu ceļvedi un doties piemērotākās bērnu gultas “medībās”. Lai veicas!

Izmērs

Pērkot bērnu gultas, viens no svarīgiem izvēles faktoriem noteikti ir mēbeles izmērs. Šeit vērā jāņem ne tikai telpā pieejamā platība, bet arī bērna augums. Vecāki nereti mēdz nopirkt lielāku gultu pāris gadus vecam bērnam, ar nodomu, ka tā kalpos ilgāk, kamēr mazais paaugsies. Interneta veikalā 220.lv pieejamas bērnu gultas izmēros, sākot no 70 x 140 cm, līdz pat 140 x 200 cm, kas būs piemērota jau lielākiem bērniem un pusaudžiem.

Cietība

Mūsdienās iespējams iegādāties cietus, vidēji cietus, vidēji mīkstus un mīkstus matračus, un katra no šīm cietības pakāpēm piemērota atšķirīgām vajadzībām. Izvēloties bērnu gultas matraci, vēlams dot priekšroku stingrākam modelim. Mazuļiem matrači ir īpaši veidoti ar augstāku cietības pakāpi, jo tad viņa mugurkauls vēl tikai attīstās. Savukārt dažus gadus veciem bērniem var sākt izvēlēties kādu no klasiskajiem matračiem, kuram katra puse ir ar atšķirīgu cietību.

Materiāls

Viens no svarīgākajiem faktoriem, kas nosaka bērnu gultas kvalitāti, ir materiāls, no kāda tā izgatavota. Gultu ražošanai izmanto:

  • Masīvkoku (priedi un cita veida koksni);
  • Kokšķiedru plātnes (MDF);
  • Kokskaidu plātnes (MDP);
  • Vairākus materiālus, piemēram, plastmasu un MDF vai metālu un MDF.

Gultas apdarei jābūt ne tikai izturīgai, bet arī pietiekoši dabīgai un apstrādātai ar lakām un krāsām, kas nekaitē bērnam.

Komplektācija

Viens no svarīgiem aspektiem, kam jāpievērš uzmanība, pērkot bērnu gultu interneta veikalā 220.lv, ir tā komplektācija, proti, vai cenā ietilpst tikai gultas karkass, vai arī gulta ar matraci. Lielākajā daļā mūsu piedāvājuma ir bērnu gultas ar matraci, taču, ja Tevi ieinteresējis kāds no modeļiem bez matrača, neraizējies, jo matračus atsevišķi vari iegādāties arī pie mums, šajā sadaļā.

Transformēšanas iespējas

Mazākiem bērniem var noderēt gultiņas ar noņemamu maliņu, kas pasargā no traumām. Kad Tava atvase paaugsies, maliņu varēsi noņemt. Ir arī atsevišķi gultu modeļi, kurus var transformēt no kumodes par gultu. Šī būs laba ideja nelielām istabām, lai ietaupītu vietu. Tāpat piedāvājam arī sienas gultas, kuras dienas laikā paceļ, pārveidojot par mēbeli, kas no ārpuses izskatās pēc eleganta skapja.

Mantu novietošana

Vēl viens veids, kā ietaupīt vietu istabā un palīdzēt bērnam vieglāk sakārtot savas rotaļlietas un citas mantas, ir, izvēloties bērnu gultu ar papildu nodalījumiem. Tā var būt ne tikai veļas kaste, bet arī vairākas atvilktnes, kurās ērti salikt grāmatas, mantiņas un apģērbu. Tāpat piedāvājam iegādāties arī gultas ar iebūvētu galdu, skapīšiem un plauktiņiem, kur mazais ķipars varētu ne tikai salikt mantas, bet arī radoši izpausties.

Dizains

Gultas dizaina izvēlē noteikti vajadzētu konsultēties arī ar bērnu, jo viņš būs tas, kurš mēbeli ikdienā izmantos. 220.lv piedāvā dažādas bērnu gultas ar krāšņiem dizainiem, sākot ar dzīvniekiem un animācijas filmu varoņiem, beidzot ar mašīnām, dabas motīviem un, protams, klasiskiem minimālisma stilā ieturētiem gultu modeļiem, kas derēs gan maziem bērniem, gan pusaudžiem. Nelielās telpās, kurās mitinās divi bērni, labs variants būs droša un ērta divstāvīgā gulta.

Cena

Interneta veikalā 220.lv pieejami vairāk nekā 1150 dažādi bērnu gultu modeļi, un to cenas variē no 51 eiro līdz pat 1503 eiro. Bērnu gultas cenu ietekmē tās izmērs, materiāls, dizains, komplektācija, kvalitāte un papildu funkcijas, piemēram, veļas kastes pieejamība vai transformēšanas iespējas. Ja vēlies, lai gulta kalpotu ilgāk un nodrošinātu komfortu Tavam bērnam, ir vērts ieguldīt tās iegādē lielāku summu.

Kādēļ iegādāties no 220.lv?

Mēs esam izveidojuši šo interneta veikalu, lai atvieglotu Tavu ikdienu, tādēļ, ja vēl neesi pie mums iepircies, iesakām izmēģināt, jo:

  • Tas ir izdevīgi. Katru dienu pie mums pieejamas lieliskas cenas tūkstošiem preču, turklāt regulāri piedāvājam dažādas akcijas un atlaides.
  • Tas ir ērti. Aizmirsti par stāvēšanu rindās un drūzmu, iepērcies 220.lv jebkurā laikā un vietā, izmantojot mūsu mājaslapu vai mobilo aplikāciju.
  • Tas ir droši. Kamēr Tu izbaudīsi iepirkšanos, mēs parūpēsimies par Tavu datu aizsardzību.