Bērnu rakstāmgaldi

(120)

Dažāda tipa un izmēru bērnu rakstāmgaldi 220.lv interneta veikala piedāvājumā izdevīgāk. Plaša krāsu un materiālu izvēle par lieliskām cenām. Jūs bez grūtībām varēsiet piemeklēt vispiemērotāko modeli atbilstoši Jūsu gaumei un vajadzībām. Vecākiem īpaša uzmanība ir jāpievērš skolas piederumu iegādei, jo tām ir jābūt ne tikai skaistām, bet arī praktiskām, funkcionālām un ergonomiskām, lai lietošana būtu maksimāli patīkama un neizraisītu negatīvu ietekmi uz veselību. Jūsu izvēlei ir pieejami gan vienkārši modeļi bez plauktiem un atvilktnēm, gan arī ļoti ietilpīgi rakstāmgaldi bērniem. Skolnieks varēs pildīt mājasdarbus, zīmēt, lasīt un darīt citas interesantas lietas. Īpašu uzmanību pievērsiet tieši augstumam, lai bērnam būtu ērti. Iepazīstieties ar mūsu sortimentu un izvēlieties labāko rakstāmgaldu.

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Bērnu rakstāmgaldi – lietderība savienojumā ar stilu un komfortu

Bērnistaba nav iedomājama bez rakstāmgalda, neatkarīgi no tā, cik jauns ir Jūsu bērns. Pat pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem ir nepieciešama personīgā vietiņa, kur apgūt jaunas zināšanas, radoši darboties vai izklaidēties. Rakstāmgalds un tā izvēle ir jautājums, kas noteiktā brīdī nodarbina katra vecāka prātu. Mūsdienu rakstāmgaldi tiek ražoti no dažādiem materiāliem, tiem atšķiras izmēri, forma un dizains. Ja sākotnēji rakstāmgaldi bija domāti tiešām rakstīšanai, tagad to funkcionalitāte mēdz pārsteigt, bet, ņemot vērā to, ka pie galda bērns pavadīs samērā daudz laika, tam jābūt arī drošam un jāļauj bērnam darboties ar maksimālu komfortu un minimālu slodzi uz ķermeņa. 220.lv mājaslapā ir pieejami rakstāmgaldi skolniekiem plašā izvēlē un par lētāku cenu, tādēļ pie mums Jūs viennozīmīgi varēsiet atrast piemērotāko preci.

Svarīgi parametri, izvēloties rakstāmgaldu

- izmērs un forma. Maksimālam komfortam ieteicams izvēlēties galdu ar darba virsmas zonu ne mazāku par 1 m, lai paliek arī brīva vietu ērtai roku novietošanai, bet galda dziļumu – ne mazāku par 0,5-0,6 m. Tas nodrošinās pareizu roku balstu, stāju, nepieciešamo attālumu no acīm līdz grāmatai vai monitoram, kas tieši ietekmē kopējo veselības stāvokli. Galda izmērs būs atkarīgs arī no tā, kādām nodarbēm tas tiks lietots. Ja uz tā atradīsies tikai dators, nav vērts izvēlēties ļoti lielu darba virsmu. Savukārt, ja Jūsu bērns ikdienā pildīs te mājasdarbus, zīmēs vai rasēs, būs nepieciešama vieta dažādu darba materiālu, rakstāmpiederumu, uzglabāšanas kastīšu, papildus plauktiņu izvietošanai, - ir vērts aizdomāties par plašāku variantu. Izmēri un forma ir cieši saistīti arī ar paredzamo galda izvietojumu. Mazākās telpās ieteicams lietot nelielus stūra galdus, savukārt plašākās – solīdus taisnstūra rakstāmgaldus.

- augstums. Galda augstumu piemeklē individuāli, atkarībā no cilvēka auguma. Mājaslapā pieejamie galdi un to augstumi ir piemēroti dažāda vecuma bērniem, tāpēc ieteicams pirms iegādes apsēdināt bērnu uz krēsla un paskatīties, kādā augstumā elkonī saliektās rokas ir novietotas 90 grādu leņķī, - tāds arī būs atbilstošs galda augstums. Ilgtermiņa ieguldījums ir galds ar regulējamu augstumu.

- funkcionalitāte. Atkarībā no paredzamā pielietojuma, izvēlieties galdu tikai ar darba virsmu vai arī variantus ar vairākiem plauktiem. Tie ļauj ērti un kompakti uzglabāt darba piederumus, Jums nevajadzēs iegādāties papildus plauktus. Atsevišķiem modeļiem atvilktnes iespējams uzstādīt Jums vēlamajā pusē. Pieejami speciāli stacionārajam datoram domāti varianti, - ar atsevišķu plauktu sistēmas blokam, tastatūras plauktu utt.

- dizains. 220.lv pieejamā rakstāmgaldu krāsu gamma atbilst dažāda vecuma un dzimuma bērniem, Jums tikai jāpieskaņo tā Jūsu interjeram, papildinot to un piedodot „rozīnīti”. Galdi ir pieejami arī komplektā ar citām mēbelēm, tādējādi Jūs varat veidot bērnistabā vienotu stilu. Bērnu drošībai ieteicams izvēlēties variantus ar noapaļotām malām.

- materiāls. Populārāki un cenas ziņā pieejamāki ir galdi no kokskaidu un kokšķiedru plāksnēm, kas ir diezgan izturīgs materiāls. Protams, masīvkoka izstrādājumi maksā dārgāk, bet ir ilgmūžīgi.

Mūsu mājaslapā Jūs atradīsiet galdu, kas noteikti iepatiksies Jūsu bērnam un mudinās pavadīt pie mājasdarbiem vai radošajām nodarbēm ilgāku laiku. Turklāt 220.lv cenas Jūs iepriecinās! Nopērciet galdu, neizejot no mājām, un tuvākajā laikā varēsiet izvietot šo ikdienā tik nepieciešamo mēbeli Jūsu bērna istabā! 

Kādi bērnu rakstāmgaldi ir vispopulārākie 2020. gadā?

Rekomendējamie bērnu rakstāmgaldi

Visaugstāk novērtētie bērnu rakstāmgaldi