Zīdaiņu gultas

(182)

Kvalitatīvas un drošas zīdaiņu gultas par lieliskām cenām 220.lv interneta veikala piedāvājumā. Ērta piegāde visā Latvijas teritorijā. Gatavojoties mazuļa ienākšanai ģimenē, vecākiem ir jāsagatavo viss nepieciešamais bērna aprūpei. Jaundzimušo gultiņas ir viens no svarīgākajiem pirkumiem, jo pirmajos dzīves mēnešos mazulis tajā pavadīs ļoti daudz laika. Mūsu sortimentā Jūs atradīsiet funkcionālus dažādu krāsu un izmēru modeļus no masīvkoka un kokspaidu vai kokšķiedru plātnes. Papildus komfortu un funkcionalitāti var nodrošināt atvilktnes mantu glabāšanai, ietilpīga veļas kaste, regulējams augstums, ritenīši, šūpošanas mehānisms, noņemamas sānu redeles vai arī pārtināmā virsma. Lai atvieglotu izvēles procesu, ir iespējams iegādāties gultiņu uzreiz komplektā ar matraci. Iepazīstieties ar piedāvājumu un izvēlieties vispiemērotāko modeli savam jaundzumušajam bērnam.

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Kā izvēlēties zīdaiņu gultiņu?

Iekārtojot bērnu istabu, liela uzmanība ir jāpievērš mēbelēm, mazulis savā pirmajā dzīves gadā ļoti daudz laika pavadīs tieši savā gultā, tāpēc ir svarīgi, lai tā būtu kavalitatīva un droša. Veikalos ir pieejams ļoti plašs klāsts ar dažādām bērnu gultām un bieži vien vecākiem ir grūti pieņemt lēmumu un izvēlēties atbilstošāko variantu. Ir jāpievērš uzmanība ne tikai tās krāsai un materiālam, bet arī izmēram un veidam.

Zīdaiņu gultiņu veidi

Klasiskās gultas jaundzimušajiem

Šis bērnu gultiņas veids ir vispopulārākais, tā derēs bērnam no dzimšanas līdz 3 gadu vecumam. Ir modeļi, kuri ir aprīkoti ar maziem riteņiem un Jūs varēsiet nepieciešamības gadījumā ātri un viegli pārvietot to uz citu istabu, vai arī piemēram, piestumt to klāt savai gultai, jo visbiežāk zīdaiņu gultiņa sākumā tiek novietota vecāku guļamistabā. Ir iespēja regulēt augstumu, kad bērns apgūs jaunās iemaņas, gultiņas apakšdaļu varēs nolaist zemāk, lai bērns nevarētu izkrist.

Var iegādāties klasisko modeli arī ar atvilktnēm apakšā. Atvilktnēs var uzglabāt dažādas bērna mantas, piemēram autiņbiksītes, segu vai arī rotraļlietas.

Zīdaiņu gultiņas ar kumodi

Gadījumā, ja Jums istabā nav pietiekoši daudz vietas, tad šīs modelis būs piemērots tieši Jums, jo kopā ar gultiņu ir arī kumode un pārtināmā virsma. Šis modelis ir ļoti ērts lietošanā, jo viss atrodas vienā vietā un nevajag atstāt mazuli vienu bez uzraudzības, lai paņemtu tīru apģērbu vai autiņbiksītes.

Bērnu redeļu gultiņas ar šūpošanas funkciju

Šis modelis ir līdzīgs klasiskajam modelim, tikai papildus ir aprīkots ar speciālo mehānismu, lai varētu bērnu šūpot. Ja bērns pamodīsies, Jūs varat pašūpot viņu neizņemot no gultiņas, un Jums nevajadzēs uztraukties vai viņš nepamodīsies, kad Jūs mēģināsiet pašūpot bērnu uz rokām un pārlikt atpakaļ uz gultiņu. Tās ir aprīkotas ar fiksatoriem, līdz ar to šo funkciju Jūs varēsiet izmantot tikai tad, kad tas ir nepieciešams.

Materiāls 

Lielākā daļa no gultiņām tiek ražota no koksnes, materiāls ir drošs un nevar radīt nekādu kaitējumu bērna veselībai. Visbiežāk izmanto buka, bērza un priedes koksni. Modeļi no koksnes ir ļoti izturīgi un kalpos ilgu laiku. Tiek izmantotas arī drošas krāsas uz ūdens bāzes, lai piešķirtu vēlamo toni, tās ir drošas un nekaitē bērna veselībai. 

Matracis

Kad gultiņa ir izvēlēta ir jāpievērš uzmanība vai komplektā nāk arī matracis, jo visbiežāk tas ir jāiegādājas atsevišķi. 220.lv veikalā ir pieejama plaša izvēle bērnu matračiem. Jaundzimušo gultas standarta izmērs ir 120 x 60 cm, līdz ar to Jums jāmeklē arī tāda izmēra matracis.

Izvēloties matraci, pievērsiet uzmanību, lai tas ir pietiekami stingrs un ir izgatavots no elpojošiem materiāliem.

Matrača pārvalkam ir jābūt noņemamam, lai varētu to viegli izmazgāt. Populāri ir matrači, kuru pildījumā ir kokosriekstu šķiedras, jo tās paaugstina matrača cietības līmeni.

Izvēloties gultu jaundzimušajam pievērsiet uzmanību, kāds ir attālums starp redelītēm, ja tas būs pārāk mazs, tad mazuļa rociņas vai kājiņas varēs iestrēgt. Rekomendējamais attālums starp redelēm ir no 6 līdz 8 cm.

Kā arī izpētiet vai izvēlētajam modelim ir izņemamas 2-3 redelītes, kad mazulis paaugsies viņš patstāvīgi varēs iekāpt un izkāpt no gultiņas.

Izvēloties zīdaiņu gultiņu ir ļoti svarīgi pievērst uzmanību tās drošībai. Pie mums interneta veikalā 220.lv Jūs varat iegādāties tikai drošas un kvalitatīvas zīdaiņu gultiņas plašā izvēlē. Mūsu piedāvājumā ir zīdaiņu gultiņas dažādos izmēros un krāsās, var izvēlēties klasisko balto vai arī modeli, kurš nav krāsots, ir pieejami modeļi ar skaistiem un krāsainiem dzīvniekiem. Pie mums Jūs varēsiet atrast gultiņu par pieejamu cenu, kura atbilst visām Jūsu prasībām. 
 

Kādas jaundzimušo gultas ir vispopulārākās 2020. gadā?

Visaugstāk novērtētās jaundzimušo gultas