Datorgaldi, rakstāmgaldi

(697)

Neatkarīgi no tā, vai Jūs strādājat birojā vai meklējat praktisku mēbeli savai mājai, ērti un kvalitatīvi datorgaldi, rakstāmgaldi sniegs iespēju viegli veikt visus darbus un tai pašā laikā ļaus radīt mājīgu atmosfēru. Šo mēbeļu dažādie izmēri un stili viegli iederas jebkurā interjerā, tāpēc atkarībā no dominējošām krāsām un istabas izmēriem Jūs viegli atradīsiet galdu, kas ļaus produktīvi izpildīt ikdienas uzdevumus.  

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Kā pareizi izvēlēties datorgaldu?

 Gan stacionārie, gan portatīvie datori tiek lietoti darbam, mācībām un, protams, izklaidei. Lai saudzētu savu veselību, paildzinātu datora mūžu, kā arī nodrošinātu sev komfortu, iekārto zonu darbam, kurā novieto kvalitatīvu un Tev piemērotu datorgaldu. Interneta veikalā 220.lv šo mēbeļu piedāvājums ir ļoti plašs, tāpēc ieskaties šajā ceļvedī, pirms izvēlies īsto datorgaldu vai rakstāmgaldu.

Izmēri

Uz datorgalda nereti novietojam dažādus piederumus, piemēram, grāmatas, dokumentus, lampu, printeri un citas lietas. Lai visam pietiktu vietas, iegādājies galdu, kura virsmas izmēri ir vismaz 80 x 120 cm. Svarīgi ir ne tikai virsmas parametri, bet arī galda augstums un dziļums. Ideālā gadījumā augstumam vajadzētu būt regulējamam, savukārt dziļums ir īpaši svarīgs, ja galda priekšpuse ir slēgta tipa, jo jānodrošina pietiekami daudz vietas kājām. Neaizmirsti, ka vērā jāņem arī telpas platība - ja galdam vietas ir maz, nāksies izvēlēties nelielu modeli.

Materiāls

Interneta veikalā 220.lv pieejami datorgaldi un rakstāmgaldi, kas izgatavoti no masīvkoka, finiera, kokšķiedru plātnes (MDF), kokskaidu plātnes (MDP), metāla, plastmasas un arī stikla. Masīvkoka galds izskatīsies eleganti un grezni, taču tas jāsargā no mitruma un saskrāpēšanas. Stikla galds iederēsies mūsdienīgā telpas iekārtojumā, taču tā virsma būs biežāk jātīra. Savukārt tiem, kas meklē ekonomisku un pievilcīgu risinājumu, iesakām izvēlēties kokšķiedru vai kokskaidu datorgaldu.

Atvilktnes un plauktiņi

Ja vēlies, lai datorgalds kalpotu arī kā rakstāmgalds, izvēlies modeli, kas papildināts ar vairākiem plauktiem, atvilktnēm un skapīšiem. Tie ļaus novietot svarīgākos dokumentus, grāmatas un citas lietas, lai tās būtu ātri un viegli pieejamas. Stacionāro datoru lietotājiem var noderēt datorgalds ar iebūvētu atvilktni klaviatūras novietošanai vai atsevišķa virsma, kur novietot printeri.

Ergonomika

Ergonomikas pamatprincipi iesaka izvēlēties datorgaldu vai rakstāmgaldu, kura augstums ir 73 cm - 75 cm, taču ideālā gadījumā tam vajadzētu būt aprīkotam ar regulēšanas iespējām, lai nepieciešamības gadījumā augstumu var pielāgot. Atrodoties pie galda, pēdām jābūt stabili pie grīdas, bet elkoņiem vajadzētu būt saliektiem 90 grādu leņķī laikā, kad tiek izmantota datora klaviatūra. Pleci nedrīkst būt uzrauti.

Lietojot portatīvo datoru, ir svarīgi nodrošināt to, lai monitors atrastos acu līmenī. Šim mērķim var iegādāties atsevišķu klaviatūru, ko izmantot, kad dators novietots uz paaugstinājuma/statīva.

Dizains

Ja telpas platība ļauj, iesakām izvēlēties kādu no mūsu daudzajiem rakstāmgaldiem un datorgaldiem ar plauktiem, skapīšiem un atvilktnēm. Izmantojot stacionāro datoru, noderēs tastatūras atvilktne. Datorgaldi 220.lv pieejami dažādās krāsās, piemēram, dažādos brūnajos toņos, baltā, melnā, pelēkā, zilā, zaļā un pat rozā krāsā. Tiem, kas vēlas izmantot datoru, sēžot gultā vai dīvānā, noderēs kompaktie datora paliktņi un saliekamie datorgaldi.

Cena

To, cik maksā datorgalds, ietekmē ne tikai materiāls, bet arī mēbeles dizains, izmērs, funkcionalitāte, kvalitāte un ražotājs. Interneta veikalā 220.lv datorgaldi pieejami cenas robežās no 23 eiro līdz 553 eiro. Atlasi sev interesējošos galdu modeļus, izmantojot preču filtrus lapas kreisajā pusē.

Vispārīgās prasības darba vietai

Neatkarīgi, vai Tev nepieciešams iekārtot darba vietu birojā vai mājās, ir vairākas svarīgas lietas, kas jāņem vērā. Lai cilvēks, sēžot pie datora justos ērti un varētu bez grūtībām mainīt strādāšanas pozīciju, darba zonas platībai jābūt vismaz 4,8 m2. Svarīga ir ne tikai ierīču un mēbeļu izvēle, bet arī telpas interjers. Laba izvēle sienai būtu gaiši, matēti toņi.

Gada siltajā sezonā telpās gaisa temperatūrai vajadzētu būt ap +24,5 grādiem (1,5 grāda robežās), savukārt aukstajā sezonā – ap +22 grādiem. Optimālais gaisa mitrums, kuru ieteicams nodrošināt ir 30% - 70%. Apkures sezonā nepieciešamības gadījumā izmanto gaisa mitrinātājus.

Kādēļ iegādāties preces no 220.lv?

Iepērcies mūsdienīgi, ienākot 220.lv, jo:

  • Tas ir ērti. Iegādājies preces jebkurā diennakts laikā, izmantojot mobilo aplikāciju vai mūsu mājaslapu.
  • Tas ir izdevīgi. Pie mums zemas cenas ik dienas ir tūkstošiem preču, turklāt regulāri iepriecinām pircējus ar dažādām akcijām un atlaidēm.
  • Tas ir droši. Iepērcies pie mums bez bažām, jo mēs sargājam Tavus datus.