Dārza mēbeļu komplekti

(602)

Dārza plānošanā vienmēr tiek atstāta vieta atpūtai, kur visa ģimene varēs pavadīt garus vasaras vakarus un brīvdienās aicināt ciemiņus, lai jautri pavadītu laiku. Arī dzīvokļu īpašnieki uz balkona var ierīkot nelielu atpūtas stūrīti, kur var bez steigas relaksēties pēc darba. Brokastis svaigā gaisā būs daudz garšīgākas nekā virtuvē, turklāt pozitīvās emocijas nodrošinās labu noskaņojumu visas dienas garumā. Dārza mēbeļu komplekti sastāv no galda un krēsliem, tie radīs mājīgu vidi un lieliski papildinās āra teritorijas dizainu. Mūsu piedāvājumā Jūs atradīsiet modernus un praktiskus komplektus no rotanga, metāla, plastmasas, stikla un masīvkoka. Plaša izmēru, formu, krāsu un komplektācijas izvēle ļaus piemeklēt atbilstošas mēbeles gan privātmāju, gan dzīvokļu īpašniekiem. Gobelēna spilveni garantēs papildus ērtības un komfrotu. Atkarībā no ģimenes lieluma vai plānoto ciemiņu skaita Jūs varat izvēlēties komplektu ar diviem krēsliem, dīvānu, pufiem vai to kombinācijas. Klasiskā, moderna un skandināvu stila dārza mēbeles var iegādāties 220.lv interneta veikalā izdevīgāk!

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Dārza mēbeļu komplekti

Vasarā vēlamies vairāk laika pavadīt svaigā gaisā, tāpēc dārza mēbeles neizbēgami nonāk pirkumu sarakstā. Un nav nemaz tik svarīgi, kur Jūs patīkami pavadīsiet laiku – balkonā, terasē, lapenē vai vienkārši mājas pagalmā – Jums būs vajadzīgas kvalitatīvas, modernas un Jūsu mājas stilu papildinošas dārza mēbeles. Internetveikalā 220.lv ir diezgan plaša izvēle, tāpēc mēs vēlamies dot dažus padomus par to, kam jāpievērš uzmanība, izvēloties dārza mēbeļu komplektu, tostarp pītu dārza mēbeļu komplektu. Ir dažādi dārza mēbeļu varianti.

Tās var būt gan pītās mēbeles - pīti dīvāni ar kafijas galdiņiem, gan saliekamo mēbeļu komplekts piknikam, kuru ērti ņemt līdz, gan galds ar krēsliem, pie kura ģimene sapulcējas ārā pusdienot, gan šūpuļtīkli, kuros var iekārtoties un sauļoties, kā arī bērnu dārza mēbeles.  Izvēle liela, tāpēc vispirms jāizlemj, kāds būs dārza mēbeļu pielietojums, kādā telpā tās tiks uzglabātas, un kas tās lietos. Ja Jūs plānojat pusdienot ārā, tad vajadzētu izvēlēties liela izmēra galdu ar soliem vai krēsliem. Ja Jūs plānojat vienkārši pasēdēt ar kafijas tasīti, tad pilnībā piemērotas būs plastmasas dārza mēbeles - mazs galdiņš ar krēsliem, vai pītās dārza mēbeles - pīts dīvāns ar zemu kafijas galdiņu. Pievērsiet uzmanību, ka dīvāns ir lielāks un masīvāks, salīdzinot ar galdiņu un krēsliem, tāpēc, izvēloties mēbeles vai pītās mēbeles dārzam, ir jāizvērtē, cik daudz Jums ir vietas dārza mēbelēm.

Mēbelēm jābūt proporcionālām telpai – neizvēlieties lielas, masīvas mēbeles mazai terasei vai balkonam, kuru dēļ telpa tiks pārblīvēta, un drīz vien tā būs problēma. Svarīga nozīme ir arī tam, kur mēbeles stāvēs – atklātā pagalmiņā vai zem lapenes, terases jumta. Ja dārza mēbeles atradīsies tiešu saules staru un lietus iedarbībā, tad vajadzētu padomāt par tādu mēbeļu iegādi, kas izgatavotas no stipriem, pret nelabvēlīgiem laika apstākļiem noturīgiem materiāliem, tādiem, kā tērauds vai rotangpalma.