Dārza nojumes un lapenes

(126)

Lai varētu pilnvērtīgi atpūsties un patīkami pavadīt laiku vasarnīcā vai piemājas dārzā, Jums noteikti noderēs dārza nojume vai lapene. Zem tās Jūs varēsiet paslēpties ne tikai no negaidītā lietus, bet arī no tiešiem saules stariem. Vasaras nojume, tā ir vieta, kur siltā laikā pulcējas visa ģimene un tiek uzņemti ciemiņi. Mūsu piedāvājumā Jūs atradīsiet nojumes dažādos izmēros, ir pieejami nelieli modeļi piemājas dārziņam ģimenes vajadzībām un lielāki modeļi svētkiem. Lapenes karkass tiek izgatavots no metāla, lai tā būtu stabila un izturīga, un nojumes sienas izgatavo no kvalitatīva poliestera. Jūsu izvēlei ir pieejamas lapenes dažādās krāsās - baltā, zaļā, krēmrāsā vai melnā. Pievērsiet uzmanību vai Jums ir nepieciešama lapene ar sienām vai bez, jo tās var lieliski pasargāt no vēja. Moskītu tīkli pasargās Jūs no odiem vasaras vakaros, kad ir silti un gribas vairāk laika pavadīt ārā. Iepazīstieties ar mūsu piedāvājumu dārza nojumēm un izvēlieties modeli, kurš visvairāk atbilst Jūsu vajadzībām un vēlmēm! 

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Kā izvēlēties dārza nojumi un lapeni?

Organizējot lielāku pasākumu vai vienkāršu ģimenes sanākšanu brīvā dabā, viens no lielākajiem draudiem ir laika apstākļi, kas var izjaukt visus plānus. Par laimi, no tiem ir iespējams paglābties ierīkojot dārza nojumi vai lapeni, kas plašā un daudzveidīgākā klāstā pieejamas interneta veikalā 220.lv. Tās ne tikai nodrošinās komfortu, bet arī pasargās no lietus, vēja un pat uzbāzīgajiem odiem. Kā izvēlēties labāko lapeni, lasi turpinājumā!

Vēlmes un vajadzības

Izvēloties dārza nojumi, vērā jāņem vairāki aspekti, tai skaitā, Tavas vēlmes un vajadzības. Piemēram, ja nepieciešama nojume novietošanai piemājas dārzā, kur siltos vasaras rītos dzert kafiju, pilnībā var pietikt ar ko kompaktu un elegantu. Savukārt, ja nojume ir vajadzīga kuplai ģimenei vai arī cilvēkiem, kuriem bieži ciemos nāk viesi, vajadzēs plašu un funkcionālu modeli.

Protams, ne mazāk svarīgi ir ņemt vērā to, kādam mērķim nojume tiks izmantota. Piemēram, jāpadomā, vai nojumi izmantosi ikdienā, vai arī tā nepieciešama nelielu svinību rīkošanai. Iespējams, Tev ir nepieciešama nojume, kas piemērota pasākumiem ar lielu skaitu. Katrā gadījumā piemēroti būs atšķirīgi modeļi, kas pieejami interneta veikala 220.lv piedāvājumā.

Lapenes un nojumes tips, konstrukcija

Lai ikviens pircējs pie mums varētu atrast tieši to, ko meklē, lapenes konstrukcija var atšķirties un mūsu plašajā sortimentā ir dažādu tipu un konstrukciju nojumes:

  • Nojume bez sienām – šādas nojumes parasti ir vislētākās un vienkāršākās. Pateicoties vienkāršajai uzstādīšanai, tās var viegli paņemt līdz, piemēram, dodoties ar draugiem atpūsties pie jūras uz vairākām dienām. Tāpat, protams, šādu nojumi/telti var vienlīdz ērti izmantot arī citiem pasākumiem. Jārēķinās ar to, ka nojume bez sienām pasargās tikai no nokrišņiem un saules stariem, bet ne no vēja vai insektiem;
  • Nojume ar sienām – nojumes sienas ir noderīgs papildinājums vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, tās nodrošina aizsardzību pret vēju, mitrumu un insektiem, otrkārt, tās pasargā arī no nevēlamiem acu skatieniem un veido kopējo nojumes stilu un vizuālo tēlu. Interneta veikalā 220.lv iespējams iegādāties 3, 4, 5, 6 un pat 8 sienu nojumes;
  • Nojume ar moskītu tīklu – šī tipa nojumes ir līdzīgas iepriekš aprakstītajām, tikai šajā gadījumā viena vai visas sienas ir aizstātas ar caurspīdīgu moskītu tīklu, kas vasaras laikā pasargā no uzmācīgām mušām, odiem, lapsenēm, kā arī citiem insektiem;
  • Lapene grilēšanai – ikviens, kurš kaut reizi ir bijis atbildīgais par grilēšanu draugu sanākšanā, ģimenes pēcpusdienā vai lielākā pasākumā, zina, ka šie cilvēki ir pakļauti dažādu apstākļu ietekmei – pēkšņi var sākt līt lietus, pūst stiprs vējš vai spīdēt spēcīga saule. Lai padarītu grilēšanu vienkāršāku, drošāku un ērtāku, lieti var noderēt kāda no mūsu piedāvājumā esošajām lapenēm grilēšanai;
  • Telts bērniem – lai attīstītu mazo ķiparu fantāziju un padarītu viņu pasauli košāku, vari izmantot krāsainu telti, kur bērni varēs pavadīt laiku, spēlēties un pat mācīties. Šo telti var uzstādīt ne tikai telpās, bet arī, piemēram, verandā;
  • Lapenes jumts – gadījumos, kad esošais lapenes jumts jau nokalpojis savu laiku, vai arī vēlies izmēģināt ko jaunu, piedāvājam iegādāties arī atsevišķus jumtus lapenēm un nojumēm. Pirms iegādājies, rūpīgi izlasi, kuram modelim tas piemērots.

Apdare

Izvēloties nojumes apdari, vērā jāņem ne tikai tas, cik labi tā izskatīsies, bet arī, vai un kā tā spēs pasargāt no laika apstākļu ietekmes un cik ilgi tā kalpos un kāda būs tās kopšana. Izplatīti apdares materiāli, kurus izmanto, izgatavojot nojumes un dārza lapenes, ir polietilēns (PE) un poliesters (PVC). Poliesters izceļas ar vairākām priekšrocībām, tai skaitā, vieglumu, izturību pret UV stariem un ugunsdrošību. Tāpat lapenes apdarē var tikt izmantots arī gobelēns, kas rada mājīguma sajūtu, taču nebūs ūdensizturīgs un tā kopšana būs sarežģītāka.

Izmēri

Vasaras nojumes vai lapenes izmērs ir atkarīgs gan no tā, cik liela platība Tev pieejama, gan arī no tā, kādam mērķim būve tiks izmantota, proti, cik daudz cilvēku tajā atradīsies. Interneta veikalā 220.lv ir iespējams iegādāties lapenes, kuru platums ir, sākot no 1,8 līdz pat 12 metriem. Kopumā ir pieejamas lapenes, kuru platība variē no padsmit līdz pat vairākiem simtiem kvadrātmetru. Jo apjomīgāks pasākums paredzēts, jo lielāku nojumi vēlams iegādāties, lai visi apmeklētāji justos ērti. Jūsu ērtībām ir pieejamas saliekamās nojumes, kuras var ātri un ērti salikt, kad tas ir nepiciešams. Nojumes cena ir atkarīga ne tikai no izmēra, materiāla, bet arī no knstrukcijas.

Krāsa un stils

Šis ir vēl viens aspekts, kas jāņem vērā, izvēloties nojumi. Tiem, kuri plāno šo būvi izmantot tikai vienu reizi, iespējams, pilnībā pietiks ar klasisku, neuzkrītošas un neitrālas krāsas nojumi savukārt tie, kas meklē īpašu papildinājumu savam piemājas dārzam, noteikti patiks kāds no 220.lv piedāvājumā esošajiem elegantajiem modeļiem.

Mūsu sortimentā ir gan klasiska un moderna stila nojumes, saliekamās dārza nojumes gan arī tādas, kas atbilst mūsdienās tik ļoti iecienītajam Skandināvu stilam, kura pamatā ir gaišas krāsas, vienkāršība un minimālisms.

Arī krāsu daudzveidība ir plaša – sākot no baltām un bēšas krāsas nojumēm, beidzot ar modeļiem melnā, oranžā, rozā, zaļā un citās košās krāsās.

Kādēļ pasūtīt no 220.lv?

Interneta veikals 220.lv vairāku darbības gadu laikā ir iemantojis daudzu pircēju uzticību un turpina kļūt arvien populārāks un iecienītāks. Šī iepirkšanās vietne internetā ir noteikti jāizmēģina arī Tev, jo:

  • Tas ir ērti. neatkarīgi no tā, kur Tu atrodies, vari iepirkties 220.lv 24 stundas diennaktī, izmantojot datoru vai arī ērti lietojamo viedtālruņa aplikāciju. Izvēlies preci un sev ērtāko sūtījuma saņemšanas veidu, veic apmaksu un gaidi ziņu, kad pirkums būs klāt!
  • Tas ir izdevīgi. Mūsu interneta veikals rūpējas par to, lai lapenes cenas būtu pieejamas ikvienam. Turklāt pie mums regulāri pieejamas arī akcijas un atlaides, kuras noteikti ir vērts izmantot.
  • Tas ir droši. Iepērkoties pie mums, Tev nav jāuztraucas par savu datu drošību, veicot maksājumus un citas aktivitātes, jo mēs izmantojam kvalitatīvas aizsardzības sistēmas.

Kādas dārza nojumes un lapenes ir vispopulārākās 2020. gadā?

Visaugstāk novērtētās nojumes un lapenes