Sauļošanās krēsli

(191)

Daudziem cilvēkiem karstajās vasaras dienās patīk sauļoties, bet ne vienmēr ir iespēja aizbraukt līdz pludmalei. Jums ir iespēja ierīkot savā piemājas teritorijā vai vasarnīcā ideālu vietu, kur var ne tikai kvalitatīvi atpūsties, bet arī iegūt skaistu iedegumu. Ja pludmalē visdrīzākais Jums būs jāapguļas vienkārši uz dvieļa, kas nav ļoti ērti, tad savā īpašumā ir iespējams novietot sauļošanas gultu. Jūs varēsiet sauļoties un neuztraukties par dažādiem kukaiņiem vai komfortu. Jūsu izvēlei ir pieejami gan klasiskie modeļi, gan arī modernizēti varianti ar papildus funkcijām - galvas paliktnis, jumts, šūpošanās funkcija vai arī riteņi, lai bez grūtībām varētu pārvietot zvilni. Mūsu piedāvājumā ir sauļošanās gultas no koksnes, plastmasas, sintētiskā pinuma un metāla. Modeļiem no metāla ir tērauda vai alumīnija rāmis un pamats ir pārklāts ar izturīgu audumu, krāsu izvēle arī ir ļoti plaša. Atkarībā no modeļa zvilnis var tikt izmantots gan sēdēšanai, gan gulēšanai. Iepazīstieties ar mūsu piedāvājumu un izvēlieties sauļošanās gultu, kas kalpos Jums ilgu laiku!

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Sauļošanās krēsli

Guļamkrēsls – tā ir neaizstājama dārza mēbele visiem, kas savas mājas vai savrupsētas pagalmā vēlas radīt omulīgu atpūtas stūrīti. Galu galā tieši ārā vēlamies atgulties, baudīt vasaras saules starus un vienkārši mierīgu atpūtu dabā. 220.lv sortimentā ir plašs sauļošanās gultu klāsts, pieejams arī guļamkrēsls ar jumtu, tāpēc mēs vēlamies dot dažus praktiskus padomus, kas, cerams, palīdzēs Jums izvēlēties.

Pievērsiet uzmanību dārza sauļošanās gultām ar vairākām funkcijām. Piemēram, saliekams sauļošanās krēsls ir praktiska izvēle tiem, kas bieži uzņem viesus. Gadījumā, ja pietrūkst krēslu ciemos atnākušajiem viesiem, var izmantot saliekamo modeli, kas lieliski saskanēs ar citām dārza mēbelēm. Bet plats guļamkrēsls vai sauļošanās gultas bez roku balstiem nepieciešamības gadījumā var būt improvizēta gulta Jūsu viesu bērniem. Vieni no populārākajiem guļamkrēsliem ir izgatavoti no tērauda karkasa un apvilkti ar mitrumizturīgu audumu vai izgatavoti no cieta plastikāta. Tādi sauļošanās krēsli ir noturīgi pret nelabvēlīgiem laika apstākļiem, tāpēc nav jāuztraucas, ka lietus vai saule tos sabojās. Saliekamamie sauļošanās krēsli izgatavoti no tērauda konstrukcijas un porolona apšuvuma. Tāds variants ir mīkstāks, taču to, vai vismaz segumu, nav ieteicams atstāt lietū. Tiem, kas plāno to ņemt līdz ceļojumā, iesakām izvēlēties vieglu saliekamu plastmasas guļamkrēslu. Tostarp guļamkrēsls ar ritenīšiem būs ērts tiem, kas vēlas maksimāli izmantot laika apstākļus un bieži maina pozīciju vai vietu dārzā. Guļamkrēslu ar ritenīšiem var pārnest, t.i., pārbīdīt uz citu vietu tikai ar vienu roku.

Kādi sauļošanās krēsli ir vispopulārākie 2020. gadā?

Rekomendējami sauļošanās krēsli

Visaugstāk novērtētās sauļošanās gultas