Šūpuļtīkli

(331)

Jums karstajās vasaras dienās patīk atpūsties savā piemājas vai vasarnīcas dārzā? Tad Jums noteikti ir jāiegādājas šūpuļtīkls, jo Jūs varēsiet tajā lieliski atpūsties un izbaudīt siltu laiku. Tajā var nesteidzīgi lasīt grāmatu, klausīties iemīļoto mūziku vai arī vienkārši pagulēt. Viegla šūpošanās palīdz relaksēties un lieliski tiek galā ar stresu. Mūsu piedāvājumā ir gan klasiskie modeļi ar tīkliņu, gan arī ērti un praktiski varianti no izturīgiem audumiem. Ja agrāk bija pieejami šūpuļtīkli tikai gulēšanai, tad mūsdienās var iegādāties arī modernus variantus sēdēšanai. Plaša krāsu, dizainu un izmēru izvēle ļaus ikvienam atrast piemērotu modeli. Visbiežāk šūpuļtīkla nostiprināšanai tiek izmantoti augļu koki. Savukārt, ja nevarat atrast dārzā vietu, kur varētu piestiprināt šūpuļtīklu, tad Jūs varat izvēlēties speciālu statīvu, kuru var iegādāties atsevišķi. Pateicoties vienkāršai konstrukcijai un mazam svaram, tas ir ļoti prakstisks un ērts risinājums kvalitatīvai atpūtai dārzā. Iepazīstieties ar mūsu plašo piedāvājumu šūpuļtīkliem un izvēlieties modeli, kurš visvairāk atbilst Jūsu vēlmēm un vajadzībām! 

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Šūpuļtīkli

Vai Jūs zināt, ka mums ir jāpateicas Kristoforam Kolumbam par to, ka viņš atveda uz Veco pasauli šūpuļtīklu, un pakāpeniski tas iekaroja visu eiropiešu sirdis. Nevienam nav noslēpums, ka pašlaik šūpuļtīkls asociējas ar dārzu, terasi, vasaru un omulību. Galu galā, karstas dienas vakarā tā vēlamies iekārtoties šūpuļtīklā ar grāmatu un atsvaidzinošu kokteili un palikt tur līdz saulrietam.

Šūpuļtīkls – tā ir diezgan vienkārša dārza mēbele. Visvienkāršākais modelis – tas ir stiprs audums, virves, kuras galos tiek piesietas pie koka vai balstiem. Tas ir diezgan viegls, tāpēc to var transportēt tieši somā un atvērt jebkurā vietā, kur atbilstošā attālumā viens no otra stāv divi koki vai stabi. Ja dārzā nav divu blakus augošu koku, tas nekas – internetveikalā 220.lv Jūs varat iegādāties speciālus balstus vai komplektu kopā ar balstiem. Šūpuļtīkls ar statīvu ir ļoti ērts, jo to var novietot jebkurā vietā un baudīt atpūtu. Vispirms jau šūpuļtīkli pasargā  no mitras un aukstas zemes. Piemēram, ja nesen lijis lietus, bet tagad spīd saule, tad, guļot uz zemes traucēs mitrums, bet šūpuļtīklā būs tieši tā, kā vajag. Otrkārt, pateicoties brīvākai gaisa cirkulācijai ap šūpuļtīklu, tajā atrodoties nav tik karsti. Tāpēc karstajās zemēs tādās ierīcēs guļ arī naktīs, ne tikai pēcpusdienas miega laikā.

Kādi šūpuļtīkli ir vispopulārākie 2020. gadā?

Rekomendējamie šūpuļtīkli

Visaugstāk novērtētie šūpuļtīkli