Gultas restes

(45)

Dažādu izmēru koka gultas redeles 220.lv interneta veikalā piedāvājumā īpaši izdevīgi. Augsta materiālu kvalitāte un izturīgs pamats garantēs pilnvērtīgu miegu. Regulāri izjutat diskomfortu un no rītiem neesat izgulējies? Iespējams ir jāpadomā par jaunu redeļu iegādi. Kaut arī gultas restes ikdienā mēs neredzam, tās pilda ļoti svarīgu funkciju. Pareizi izvēlēts pamats garantēs Jums komfortu miega laikā un nodrošinās pareizu un efektīvu matrača ekspluatāciju. Neaizmirstiet pievērst uzmanību arī maksimālam pieļaujamajam svaram jeb slodzei. Papildus ērtības sniegs galvas balsta un kāju pacelšanas mehānismi. Vispieprasītākās ir gultas restes 160x200 cm un gultas restes 180x200 cm, kas atbilst divvietīgā modeļa izmēriem. Ja vēlaties kompaktu risinājumu, tad paceļams režģis ar veļas kasti, var palīdzēt būtiski ietaupīt vietu. Iepazīstieties ar mūsu sortimentu un izvēlieties mēbeles, kas rūpēsies par veselīgu atpūtu nakts laikā. 

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Gultas restes internetā

Gultas restes, gultas režģis, koka gultas režģis – tas ir kvalitatīvs un izturīgs pamats. Parasti šādi gultas režģi mēdz būt divu veidu – stacionāri un kustīgi, t.i., slīdoši. Savu pozīciju mainošs gultas režģis „palīdzēs“ matracim pielāgoties Jūsu ķermeņa aprisēm. Kā likums, gultas režģis ir iekļauts komplektā, taču šajā gadījumā, tas mēdz būt standarta risinājums, ne tik kvalitatīvs, tādējādi, Jums ir iespējams iegādāties gultas režģi atsevišķi, tostarp, izvēloties tieši to, kurš atbildīs Jūsu prasībām, būs piemērots Jūsu izvēlētajam matracim, tā izmēriem (pieejamas gultas restes 140x200, kā arī gultas restes 160x200 un gultas restes 180x200), būs izgatavots no daudz kvalitatīvāka koksnes materiāla, ar daudz kvalitatīvāku struktūru u.c. Pēc speciālistu domām, gultas režģim būtu jābūt vismaz 28 spraišļiem, kā starpā esošajam savstarpējam attālumam būtu jābūt aptuveni no 3 – 4 cm.

Kaut reizēm šķiet, ka gultas restes – tāds pavisam nenozīmīgs sīkums vien ir, 220.lv speciālisti vēlas atgādināt, ka tieši no šādiem sīkumiem būs atkarīgs Jūsu komforts un labs miegs. Tai skaitā, izvēloties atbilstošu gultas režģi, Jūs dubultīgi varat pagarināt matrača ilgmūžību, novērst nepatīkamas skaņas un matrača šūpošanos. Tikai tieši no Jums ir atkarīgs vai izvēlēties par labu plastmasas vai koka gultas režģim. Šobrīd milzīga popularitāte ir šim izstrādājumam no koka. Reizēm gultu režģu vietā, pārdevēji piedāvā paneļus ar tajos izveidotām ventilācijas atverēm, taču tie atpaliek kvalitātes ziņā no tradicionālajām, zem matrača esošajām, gultas restēm, kas nodrošina optimālu gaisa cirkulāciju. Daudziem moderniem zem matrača apakšā esošiem gultas režģiem ir īpaši cēlējmehānismi, tādēļ tie ir ideāli piemēroti gultām ar veļas atvilktnēm. Izvēloties kvalitatīvu gultas režģi, Jūs par vienu soli pietuvināsieties pilnvērtīgam miegam, savukārt, izvēloties gultas restes 220.lv interneta vietnē – Jūs varēsiet tās iegādāties krietni lētāk!