Naktsskapīši

(242)

Praktiskā, rūpnieciskā, klasiskā un skandināvu stila naktsskapīši Jūsu guļamistabai 220.lv veikala sortimentā par pievilcīgām cenām. Gultas skapīši ir ne tikai dekoratīvs telpas interjera elements, bet arī ļoti funkcionāls. Jūs varat nolikt uz tā lampu, mobilo telefonu, brilles, modinātāju vai arī grāmatu, kuru Jūs lasat katru vakaru pirms miega. Naktsskapīši guļamistabai ir pieejami dažādos izmēros un krāsas, neaizmirstiet, ka to ir vēlams pieskaņot gultas un citu mēbeļu dizainam, lai radītu vienota stila sajūtu. Ja vēlaties uzglabāt vairāk mantu, tad ir vērts dot priekšroku ietilpīgam modelim ar atvilktnēm vai durvīm. Atvērtā tipa plauktos var glabāt lietas, kuras Jūs izmantojat katru vakaru vai rītu. Arī materiālu izvēle ir ļoti plaša - metāls, kokskaidu plātne, gobelēna apdare. Iepazīstieties ar mūsu piedāvājumiem un izvēlieties kvalitatīvas, izturīgas un drošas mēbeles savai mājai.

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu
Kādu naktsskapīti izvēlēties?

Naktsskapītis ir kā mazais, nemanāmais palīgs, kuru ikdienā tikpat kā neievērojam, līdz brīdim, kad dodamies gulēt vai mostamies no rīta. Šī praktiskā mēbele var noderēt ikvienā guļamistabā, atliek tikai atrast tādu naktsskapīti, kas pieskaņots gultai un Jūsu vajadzībām. Kā interneta veikalā 220.lv izvēlēties naktsskapīti, kas pilda savu funkciju un pievilcīgi izskatās, lasiet turpinājumā.

Funkcija

Naktsskapītis ir viena no kompaktākajām un vienlaikus daudzpusīgākajām mēbelēm mūsu mājoklī. To var uzskatīt gan par galdiņu, gan arī skapīti vai plauktiņu, atkarībā no dizaina. Aktīvāk izmantota tiek naktsskapīša virsma, uz kuras var novietot lampu, grāmatu vai žurnālu, ūdens glāzi, telefonu vai pulksteni, lai viss nepieciešamais būtu rokas stiepiena attālumā.

Savukārt, ja izvēlēsities naktsskapīti ar atvilktnēm, plauktiņiem vai durvīm, tajā varēsiet uzglabāt arī citas lietas. Plauktiņus var izmantot dekoru, grāmatu, žurnālu un citu mantu novietošanai. Svarīgi, lai skapītis būtu viegli aizsniedzams, kā arī tā nodalījumi būtu viegli pieejami un vienlaikus droši, lai nakts laikā netīšām pret to nesavainotos.

Izmērs

Naktsskapītim ir jābūt veidotam tādā izmērā, lai tas netraucētu ērti piekļūt gultai un izkāpt no tās. Tāpēc nozīme ir ne tikai tā platumam, bet arī dziļumam. Un, protams, vērā jāņem arī mēbeles augstums – tam vajadzētu būt līdzvērtīgam gultas augstumam, kā to nosaka ergonomikas principi. Ja tas būs augstāks, to lietot būs neērti un pat bīstami. Savukārt pārāk zemam galdiņam būs grūtāk piekļūt, kā arī tas neizskatīsies samērīgi, atrodoties blakus gultai. 

Dizains

Interneta veikals 220.lv piedāvā iespēju iegādāties dažādu dizainu naktsskapīšus, sākot ar klasiskiem un elegantiem, beidzot ar moderniem un oriģināliem. Izvēloties mēbeli savai guļamistabai, padomājiet, kāds ir esošais telpas iekārtojums un tā stils. Pieskaņojiet naktsskapīti šim stilam, un tas perfekti iekļausies telpā. 

Pie mums atradīsiet arī tādus nakts galdiņus, kas ir unikāli un uzmanību piesaistoši, tāpēc, ja gribat, lai tas kļūtu par Jūsu guļamistabas “odziņu”, izvēlieties šāda dizaina mēbeli. Kopumā 220.lv pieejami vairāk nekā 170 dažādi naktsskapīši dažādās krāsās – brūnajos toņos, baltā, melnā, pelēkā, sarkanā, zaļā un arī zilā krāsā.

Materiāls

Pie mums atradīsiet naktsskapīšus, kas izgatavoti no dažādiem materiāliem, tai skaitā, finiera, kokšķiedru plātnēm (MDF), kokskaidu plātnēm (MDP) un masīvkoka. Katram no materiāliem ir savas priekšrocības un trūkumi. Ja Jūs interesē klasiskas vērtības un elegance, iegādājieties masīvkoka naktsgaldiņu, savukārt, ja meklējat ko ekonomisku, praktisku un vienkāršu, izvēlieties no plašā finiera, MDF un MDP materiālu produktu klāsta.

Kādēļ iegādāties no 220.lv?

Izmēģiniet iepirkšanos, kas iepriecina un padara Jūsu ikdienu vienkāršāku. Ienāciet 220.lv, jo:

  • Tas ir droši. Mēs aizsargājam Jūsu datus.
  • Tas ir izdevīgi. Mēs piedāvājam vairākus preču piegādes veidus, lai Jūs varētu izvēlēties sev ērtāko un izdevīgāko, tai skaitā bezmaksas saņemšanu mūsu veikalos vai piegādi līdz mājokļa durvīm.
  • Tas ir ērti. Iepērcieties tūlīt vai jebkurā citā brīdī, esot mājās, skolā vai ceļā. Izmantojiet mūsu mājaslapu vai ērto mobilo aplikāciju!