Foto rāmji un albumi

(660)

Pašlaik notiek liela digitalizācija. Viss kļūst digitāls un datoros pieejams, taču pastāv jautājums, vai tas ir pats labākais risinājums pilnībā visam? Fotokameras iegūst attēlu un pēc tam Jūs to ievietojat datorā. Fotorāmji - ievietojiet tajos!

Nav pārsteigums, ka cilvēkiem gribas ne tikai nesataustāmus failus, bet gan reāli aptaustāmas fotogrāfijas. Fotorāmji - palīgs, kas tās ļauj ievietot skaistā rāmī, izrotājot mājokli. Tas mūsdienās ir kļuvis stilīgi, ne tikai jauniešu vidū.

Nav obligāi nepieciešams tikai viens - lieciet vairākus kopā un izveidojiet veselu sienu. Tādam variantam labāk noder lieli fotorāmji, kas ir ekonomiski izdevīgāki un ir nepieciešams mazāks to skaits, lai aizpildītu telpu.

Izceliet savu istabu ar atmiņām, piedzīvojumiem. Gan seniem, gan pavisam neseniem. Fotorāmji ļaus atmiņām izskatīties vēl labāk. Tie var būt lieliska dāvana svētkos saviem draugiem vai radiem! Izprinēta fotogrāfija uz papīra ir krietni vien skaistāka, nekā ciparu formāts, kurš var nejauši izdzēsties vai pazust, sabojājoties datoram!

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Fotorāmji

Mājīgs mājas interjers rada komforta sajūtu, tomēr tam nepieciešami dažādi papildus aksesuāri, kas atdzīvina istabas stilu un piešķir tai jaunas nokrāsas. Tādos gadījumos bieži izvēlas fotorāmjus, kas ļauj vienmēr atcerēties pašus jautrākos fiksētos mirkļus un neapzināti liek nodoties nostaļģiskām atmiņām.

Šis aksesuārs jāpieskaņo mājās dominējošajam dizainam – klasiskajam stilam piemēroti būs bezietvara vai melni foto rāmji. Bet tiem, kas meklē interesantākus risinājumus vai akcenu pamatstilam, piemēroti būs roku darba rāmji vai elektroniskais fotorāmis fotogrāfijām. Neskatoties uz to, ka bieži vien rāmji pie sienas tiek izmantoti fotogrāfiju izvietošanai, mājas interjeru var papildināt arī ar citiem risinājumiem – tādā gadījumā piemēroti būs kolāžas fotorāmji, rāmji pateicības vēstulēm, diplomiem, kas atgādina par sasniegtajiem rezultātiem un sniedz vēl vienu iemeslu lepoties ar sevi. Bieži tiek izvēlēti arī rāmji vai fotorāmis kolāža par godu dzimšanas dienai, kāzām, kristībām – šo aksesuāru sortiments un fotorāmju cenas ļauj izvēlēties piemērotāko dāvanu svinību vaininiekiem.

Drošu risinājumu cienītājiem patiks koka rāmji, bet romatiķu uzmanību piesaistīs rāmji ziediņa formā – varianti var būt visdažādākie, tāpēc būs diezgan grūti izvēlēties, kādi rāmji būs vispiemērotākie. Situāciju vieglāku padara tas, ka fotorāmjus internetā var aplūkot vien pāris reizes noklikšķinot taustiņu – Jūs varēsiet tos salīdzināt un padomāt, kāds risinājums ir labākais Jūsu mājai.

Jums interesē bezietvara rāmji bērnu fotogrāfijām, bet varbūt meklējat, kur var iegādāties papīra vai kartona rāmjus un fotorāmjus vairākām bildēm? Ienāciet internetveikalā 220.lv, kur bilžu un fotogrāfiju rāmji tiek pārdoti par zemām cenām. Šo preču plašais sortiments ļaus katram atrast aksesuārus, kas vislabāk saskanēs ar mājās dominējošo stilu, bet tas, ka rāmji pateicības rakstiem vai Jūsu fotogrāfijām vistuvākajā laikā tiks piegādāti mājās, ļaus arī vēl ietaupīt laiku. Ikviens aktīva dzīvesveida piekritējs, kas augstu vērtē savu brīvo laiku, arī vēlas dzīvot mājīgā un patīkamā apkārtējā vidē. Tomēr pašlaik ir iespējams viegli apvienot šīs divas vajadzības. Rāmjus var pasūtīt internetā (online) ļoti ātri – Jums tikai jāizvēlas, kādi izstrādājumi (formāta A3, A4 rāmji, balti foto rāmji vai cits izvēlētais variants) nepieciešami, un drīz vien Jūs sagaidīsiet to piegādi mājās. Tāpēc, ja Jūs meklējat jaunus akcentus savas mājas interjeram, iepazīstieties ar mūsu sortimenta precēm.

Kādi foto rāmji un albumi ir vispopulārākie 2020. gadā?

Rekomendējamie foto rāmji un albumi

Visaugstāk novērtētie foto rāmji un albumi