Vāzes

(348)

Modernas vāzes ne tikai atdzīvinās mājas interjeru, bet arī kļūs par praktisku elementu griezto ziedu skaistuma izcelšanai. Dažādi dizaini, formas un krāsas. Par šī aksesuāra praktiskumu nevar šaubīties, krāšņi pušķi izskatīsies izcili piemērotā dekorācijā. Īpaši svētku laikā tā kļūst par neaizvietojamu priekšmetu, ko var nolikt galda vidū un sajust rožu vai liliju aromātu. Pie mums Jūs atradīsiet gan īsas, gan garas vāzes ziediem. Floristi iesaka mazām puķēm izmantot kompaktus risinājumus, tad puķēm ar garu kātu, ir nepieciešami augsti modeļi, kuri nodrošinās stabilitāti un kompozīcijas veselumu. Sortimentā ir izstrādājumi no keramikas, metāla, porcelāna, stikla, sveķiem, bambusa, plastmasas un dolomīta. Kristāla vāzes ir ļoti elegantas un lieliski iederēsies ikvienā telpā. Iepazīstieties ar 220.lv interneta veikala īpašajiem piedāvājumiem un izvēlieties vairākas dekoratīvās vāzes vienotā stilā telpas interjera papildināšanai. 

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Vāzes internetā

Ja jūs vēlaties izveidot skaistu mājas interjeru, tad nepieciešamas papildu dekorācijas. Tāpēc šai gadījumā bieži izvēlas vāzes – kopā ar ziediem tās rada vairāk mājīguma un kļūst par vienu no visspilgtākajiem stila akcentiem istabā, kas pirmām kārtām piesaista sapulcējušos viesu uzmanību.

Ja telpā ir daudz vietas, tad viens no variantiem var būt augstas, lielas vāzes, kuras ir labi piemērotas gariem ziediem. Greznu risinājumu cienītājiem patiks stikla un kristāla vāzes, bet sarkanas vāzes izvēlas, lai atdzīvinātu interjeru ar spilgtu detaļu. Tiem, kas meklē drošus risinājumus, patiks bronzas vāzes, tostarp klasikas cienītājiem jāpameklē baltas vāzes. Šai gadījumā viss atkarīgs no istabā dominējošā interjera un no jūsu fantāzijas – nedaudz pacenšoties pat visvienkāršākā vāze var iemirdzēties jaunās krāsās.

Ikviens vēlas mājās mājīgumu, tāpēc vāzes kāzām, mātes dienai var būt lieliska dāvana, kas pārsteigs tuvu cilvēku. Tādos gadījumos bieži izvēlas vāzes orhidejām vai citiem ziediem, kuru ornaments papildina rūpīgi pārdomātu mājas interjeru. Var šķist, ka tas ir tikai neliels aksesuārs, tomēr – ja uz galda stāv skaista vāze, tad ir grūti nepievērst tai uzmanību.

Tiem, kas meklē, kur vāzes pārdod par zemākām cenām, mēs piedāvāsim iepazīties ar mūsu piedāvāto preču sortimentu. Internetveikalā 220.lv vāzes pārdod lētāk, bet to plašā daudzveidība pat izvēlīgākajiem pircējiem ļauj atrast izstrādājumus, kas vislabāk iederas mājas interjerā. Šeit bieži ir aktuāli piedāvājumi vāzēm – tad jūs varat izmantot iespēju un ienest savās mājās vēl vairāk mājīgu un elegantu detaļu.

Tiem, kas rūpīgi plāno savu laiku, patiks arī tas, ka tad, ja vēlaties iegādāties oriģinālu, mūsdienīgu vāzi – to var nopirkt ļoti ātri un ērti. Vāzi ziediem var pasūtīt internetā tikai ar pāris klikšķiem – pēc tam tā tuvākajā laikā tiks piegādāta uz jūsu norādīto adresi, kam pateicoties izdosies ietaupīt diezgan daudz laika. Stilīga māja ir attiecīgi jākopj, tāpēc vienmēr ir patīkami, kad izdodas efektīvi parūpēties par skaistiem risinājumiem.

Kādas vāzes ir vispopulārākās 2020. gadā?

Rekomendējamās vāzes

Visaugstāk novērtētās vāzes