Kājslauķi

(177)

Mitrajā gadalaikā aktuāli kļūst kvalitatīvi kājslauķi, kas spēj aizturēt mitrumu un netīrumus no apaviem. Pieejami dažādi izmēri, materiāli, tekstūras, formas. Ļoti praktiski ir ieejas paklāji no poliamīda un gumijas, arī to kopšana ir ļoti vienkārša un ērta. Izcels priekšnama interjeru durvju paklāji no kokosriekstu šķiedras vai poliestera ar gariem sariņiem. Neaizmirstiet iegādāties divus gabalus, vienu ārpusei, kas aizturēs lielākos netīrumus, un otru novietosiet mājas priekštelpā. Ja āra paklāji ir tumšāki un praktiski, tad iekštelpām var izvēlēties dekoratīvu izstrādājumu un pieskaņot to telpas dizainam un saimnieku raksturam. Ziemā, kad ārā ir slapjš sniegs, lieliski noderēs plastmasas paplāte netīru apavu novietošanai, kas aizsargās grīdu no mitruma un atvieglos uzkopšanu. Iepazīstieties ar 220.lv interneta veikala sortimentu un izvēlieties modernu aksesuāru savaj mājai.

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Kājslauķi

Lai Jūs mājokļa grīdas ilgāku laiku saglabātos tīras, mēs rekomendējam iegādāties durvju paklāju, kur būs iespējams noslaucīt kājas. Šobrīd ir ļoti plaša durvju paklāju izvēle, tādēļ ikvienam būs iespējams izvēlēties tādu variantu, lai to būtu iespējams maksimāli labi sakombinēt ar mājokļa interjeru vai eksterjeru.

Kā izvēlēties durvju paklājiņu? Kaut arī rupja auduma durvju paklāji ne vienmēr izskatās pievilcīgi, tieši šādi paklājiņi ir vispraktiskākie. Rupjais audums nodrošina daudz spēcīgāku berzi, tādējādi netīrumi no apaviem tiek notīrīti labāk un ātrāk. Kā vēl viens variants - kokosšķiedras paklāji. Ar to starpniecību ir iespējams ne tikai notīrīt apavus, bet tie arī teicami absorbē mitrumu. Gumijas durvju paklāji arī var būt teicama izvēle – tie lieliski notīra zoles, tostarp, neuzsūcot mitrumu (zem gumijas paklājiem mēs rekomendējam novietot mitrumu absorbējošus paklājus). Protams, Jūs tostarp varat izvēlēties cita materiāla paklāju – piedāvāto krāsu toņu un dizainu dažādība palīdzēs izvēlēties vislabāko risinājumu.

Durvju paklāji mēdz būt vientoņa, raibi vai pat ar rakstiem. Interneta veikals 220.lv piedāvā visdažādāko durvju paklāju plašu sortimentu, kā starpā Jūs pavisam droši varēsiet atrast Jums tīkamu variantu, kas maksimāli atbildīs Jūsu prasībām, harmoniski iekļaujoties Jūsu mājokļa interjerā. Mēs piedāvājam durvju paklājus par ļoti izdevīgām cenām. Mūsu interneta vietnē Jūs vienmēr varēsiet pasūtīt visnepieciešamākās un noderīgākās preces mājai, tostarp, neiztērējot pārāk daudz naudas.

Kādi kājslauķi ir vispopulārākie 2020. gadā?

Visaugstāk novērtētie kājslauķi