christmas

Apavu skapji, apavu plaukti, priekšnama soliņi

(258)
Preču atspoguļojums

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Kā izvēlēties apavu plauktus un priekšnama soliņus?

Priekšnams ir pēdējā vieta, kuru redzam, dodoties prom, un pirmā vieta, kuru ieraugām, atgriežoties mājās. Šī telpa kalpo kā Tava mājokļa vizītkarte vai “seja”, kura pastāsta gan par Tevi, gan par Tavu personību, ieradumiem un gaumi. Ir vērts ieguldīt laiku, pūles un arī līdzekļus, lai padarītu koridoru par pievilcīgu un vienlaikus arī funkcionālu zonu, un to palīdzēt var izdarīt pareizi izvēlēti apavu plaukti, skapīši un priekšnama soliņi.

Funkcionalitāte

Ir svarīgi izvērtēt, kādas mēbeles visvairāk noderētu Tavā priekšnamā. Ja, piemēram, pie durvīm nereti krājas kaudze ar kurpēm un zābakiem, noteikti noderētu apavu plaukti vai apavu skapji. Pēc tam var padomāt par to, vai šo mēbeli būtu iespējams izmantot arī citiem mērķiem, ne tikai apavu novietošanai, piemēram, funkcionāls plaukts vai skapītis ar atvilktnēm var noderēt dažādu priekšmetu uzglabāšanai – atslēgām, vēstulēm, aksesuāriem un citām mantām. Savukārt priekšnama soliņi vienlaikus var noderēt apavu uzglabāšanai un arī kalpot kā mēbele, uz kuras apsēsties, lai apautu kājas.

Izmērs

Lai izvēlētos apavu plaukta vai soliņa lielumu, vispirms vērā jāņem kopējā priekšnama platība. Nelielos mājokļos ieteicams iegādāties kompaktu plauktu, skapīti vai soliņu, kas pilda vairākas funkcijas un vienlaikus aizņem maz vietas. Lielākos mājokļos var izvēlēties apjomīgākus apavu plauktus vai skapīšus, kas līdzinās kumodēm. Uz to virsmas ērti varēs novietot arī dažādus dekorus vai ziedu kompozīcijas.

Plauktu sistēma

Funkcionāla apavu plauktu sistēma ne tikai aizņems mazu platību uz grīdas, bet arī vienlaikus nodrošinās pietiekami daudz vietas, kur salikt vairākus apavu pārus. Šādas sistēmas noderēs mājokļos, kuros mitinās vairāki cilvēki, palīdzot organizēt kurpes un zābakus, lai tās nestāvētu kaudzē pie durvīm.

Forma

Interneta veikalā 220.lv pieejami dažādu formu apavu skapji, apavu plaukti un priekšnama soliņi. Ja uz grīdas ir pietiekami daudz vietas, vari izvēlēties zemāku un platāku skapīti vai plauktiņu, kur nodalījumi izvietoti gan viens virs otra, gan arī blakus. Savukārt, ja telpā vietas ir maz, prātīgāk izvēlēties augstāku un šaurāku apavu plauktu vai skapi, kur nodalījumi izvietoti viens virs otra.

Dizains

Pie mums vari iegādāties dažādu dizainu apavu plauktus, apavu skapīšus un priekšnama soliņus. Tiem, kuriem patīk klasiskais dizains, pieejami dažādi koka modeļi gaišos un tumšos toņos savukārt tiem, kas meklē ko modernāku, iesakām aplūkot modeļus ar metāla un plastmasas detaļām, kas iederēsies mūsdienīgā un praktiskā iekārtojumā.

Materiāls

Apavu plauktus, skapjus un priekšnama soliņus mūsdienās izgatavo no dažādiem materiāliem, tai skaitā, finiera, masīvkoka, kokskaidu plātnēm (MDP), kokšķiedru plātnēm (MDF), metāla, plastmasas un citām izejvielām. Ja vēlies savā mājoklī dabīga izskata mēbeles, kas nemaksā dārgi, laba izvēle ir kokskaidu un kokšķiedru plātņu modeļi.

Cena

Interneta veikalā 220.lv pieejami vairāk nekā 260 dažādi apavu plauktu, apavu skapju un priekšnama soliņu modeļi cenas robežās no 9 eiro līdz 370 eiro. Mēbeļu cenu ietekmē ne tikai to materiāls, bet arī dizains, funkcionalitāte un izmērs.

Kādēļ iegādāties no 220.lv?

  • Tas ir izdevīgi. Katru dienu pie mums pieejamas zemas cenas tūkstošiem preču. Seko līdzi jaunumiem un uzzini par dažādām akcijām un atlaidēm!
  • Tas ir ērti. Iepērcies, kad vēlies un sāniem preces ar sev izdevīgāko piegādes metodi.
  • Tas ir droši. Mēs aizsargājam Tavus datus.