christmas

Drēbju pakaramie

(231)
Preču atspoguļojums

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Kā izvēlēties drēbju pakaramo?

Lai priekšnamā vienmēr uzturētu kārtību un tīrību, nepieciešams iegādāties savām vajadzībām atbilstošas mēbeles, kas palīdz visas mantas salikt pa vietām tā, lai pēc tām Tu tās ērti varētu atrast. Gan mājinieku, gan viesu ērtībai noderēs funkcionāli drēbju pakaramie, kur pietiks vietas mēteļiem, virsjakām un, iespējams, arī dažādiem aksesuāriem, piemēram, šallēm, cepurēm, cimdiem un lietussargiem.

Tips

  • Brīvi stāvoši pakaramie – tie pieejami dažādos dizainos, gan kā drēbju pakaramie statīvi, kurus var ātri salikt un izjaukt, gan arī stieņa tipa pakaramais ar vairākiem āķiem. Tāpat var iegādāties arī atsevišķi stāvošus plauktus ar pakaramajiem apģērbam, aksesuāriem un arī apaviem.
  • Piekarināmi pakaramie – iespējams iegādāties gan pavisam vienkāršus pakaramos, kurus skrūvē, vai citādos veidos stiprina pie sienas, gan arī modeļus ar paneļiem, pie kuriem pievienoti drēbju pakaramie āķi. Atsevišķi modeļi aprīkoti arī ar nelieliem plauktiņiem vai atvilktnēm.

Izmērs

To, kāda izmēra drēbju pakaramo pirkt, ietekmē priekšnama platība un iekārtojums. Ja bez pakaramā tur atrodas arī citas mēbeles, piemēram, apavu plaukts, kumode, soliņš vai spogulis, jāpadomā, kā visu izvietot kompakti, lai telpa neizskatītos pārblīvēta. Savukārt plašā koridorā var izvēlēties lielāka izmēra drēbju pakaramo vai pat vairākus to veidus, piemēram, kombinēt piekarināmo ar drēbju pakaramo statīvu.

Apdare

Drēbju pakaramos izgatavo no dažādiem materiāliem un to kombinācijām. Populārākās izejvielas pakaramo ražošanā ir: masīvkoks, finieris, gobelēns, kokšķiedru plātne (MDF), kokskaidu plātne (MDP), audums, metāls, mākslīgā āda, plastmasa, keramika, stikls un pat akmens. Katram materiālam ir savas priekšrocības, kā arī kopšanas īpatnības, kuras pirms iegādes vajadzētu izpētīt.

Stils

Interneta veikalā 220.lv vari iegādāties dažādus stilu drēbju pakaramos un drēbju pakaramos statīvus. Šeit sev piemērotus modeļus atradīs gan tie, kam tuvāks klasiskais vai skandināvu stils, gan tie, kas meklē ko modernu vai praktisku.

Dizains

Drēbju pakaramie pieejami dažādās krāsās, sākot ar daudzveidīgiem brūnajiem toņiem, beidzot ar baltu, dzeltenu, melnu, zaļu, sudraba un citām krāsām. Iespējams iegādāties piekaramos pakaramos ar uzrakstiem, piemēram, “Welcome home” vai arī dažādiem pievilcīgiem attēliem. Izmantošanai kopmītnēs vai kā papildu pakaramo mājoklī / vasarnīcā, var iegādāties arī saliekamos drēbju statīvus uz riteņiem.

Cena

Interneta veikals 220.lv sortimentā ir vairāk nekā 260 dažādu drēbju pakaramo un statīvu cenu robežās no tikai 3,29 eiro līdz pat 140 eiro. Apģērbu pakaramo cenu ietekmē to materiāls, izmērs, funkcionalitāte, dizains un ražotājs. Lai atlasītu sev interesējošos modeļus, iesakām izmantot lapas kreisajā pusē esošos preču filtrus.

Kādēļ iegādāties no 220.lv?

Iepirkšanās internetā ir kļuvusi par ieradumu daudziem cilvēkiem, un katru dienu arvien vairāk klientu iepriecina sevi un citus ar jauniem pirkumiem 220.lv. Izmanto šo iespēju arī Tu, jo:

  • Tas ir izdevīgi. Katru dienu pie mums pieejamas lieliskas cenas daudzām precēm, turklāt regulāri piedāvājam arī dažādas akcijas un atlaides.
  • Tas ir droši. Kamēr Tu baudīsi iepirkšanos, mēs parūpēsimies par Tavu datu aizsardzību.
  • Tas ir ērti. Iepērcies no rīta, vakarā vai nakts vidū, ienākot mūsu mājaslapā vai mobilajā aplikācijā. Saņem preces ar to piegādes veidu, kāds Tev šķiet ērtāks.