Rullo žalūzijas

(1117)

Vai atceraties, kad pēdējo reizi nomainījāt žalūzijas? Kādas tās izskatījās? Cik daudz Jums nozīmē mūsdienīgums? Rullo žalūzijas ir elegants risinājums, kas piešķirs telpai to īpašo detalizētību.

Pateicoties to vienkāršajam un kvalitatīvajam dizainam. Žalūzijas rullo - viegli atveras un aizveras. Tās ir praktiskas, ekonomiski izdevīgas. Protams, ar tām ir viegli darboties un to kopšana nesagādās nekādas problēmas.

Ja strādājat naktīs vai Jums ir mazi bērni, vai vienkārši pastāv problēmas ar miegu, jo traucē dienasgaisma, tad rullo žalūzijas diena-nakts būs vislabākais draugs, kas beidzot ļaus aptumšot istabu un kārtīgi izgulēties. Skaists - ne tikai praktiskums, bet arī dizains. Izmantojiet tās, lai izceltu guļamistabu vai jebkuru citu telpu. Izvēlieties vislabāko krāsu, kas Jums patīk.

Ja ar to nepietiek, tad atcerieties, ka šāda veida žalūzijas ir ļoti viegli uzstādīt. To var paveikt ikviens. Arī Jums tas nesagādās grūtības. Atsvaidziniet mājokli un izbaudiet kvalitatīvu miegu! Izmantojiet visas priekšrocības!


 

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Kā izvēlēties rullo žalūzijas?

Rullo žalūzijas ir lieliska aizkaru alternatīva ikvienai telpai. Tās iederas ne tikai guļamistabā un viesistabā, bet arī virtuvē un pat vannas istabā. Viena no lielākajām rullo žalūziju priekšrocībām ir to darbības princips, proti, atvēršanas laikā tās izveido kompaktu rulli, kas atbrīvo logu no liekiem traucēkļiem, kā tas ir aizkaru gadījumā. Turklāt, ja uz sienas ir maz vietas, rullo žalūzijas var viegli piestiprināt rāmim, logu padarot dizainu vienotu un pievilcīgu.

Tipi

Mūsdienās rullo žalūziju sortiments ir kļuvis ļoti daudzpusīgs, lai ikviens pircējs varētu atrast ko savām vajadzībām un vēlmēm atbilstošu. Pirmais aspekts, pēc kura žalūzijas atšķiras, ir to dizains. To arī vari redzēt interneta veikala 220.lv piedāvājumā. Taču svarīgi arī ņemt vērā citus faktorus, piemēram, žalūziju darbību. Klasiskās rullo žalūzijas tiek darbinātas, ar roku velkot speciālu aukliņu uz vienu vai otru pusi, kas nodrošina žalūziju atvēršanu un aizvēršanu. Taču mūsdienās ir pieejami arī tādi tipi, kuriem aukliņas nav, un žalūzijas kontrolē, pavelkot tās aiz apakšējās malas. Ķēdītes vai aukliņas neesamība ir īpaši noderīga mājokļos, kuros ir mazi bērni vai mājdzīvnieki.

Jāpiemin, ka ražotāji mēdz piedāvāt arī motorizētas rullo žalūzijas, kuras aprīkotas ar kontroles mehānismu, ko var viegli vadīt no attāluma, izmantojot pulti. Labs risinājums augstiem un lieliem logiem.

Stiprinājums

Rullo žalūzijas ir laba izvēle dažādu iemeslu dēļ. Viens no tiem ir daudzpusīgie stiprinājumu veidi. Šī tipa žalūzijas var stiprināt ne tikai pie griestiem vai sienas, bet arī loga ailē vai pie tā rāmja.

Pirms izvēlies to žalūziju modeli, kas Tev šķiet piemērotākais, vajadzētu uzdot sev vairākus jautājumus:

  • Vai žalūziju sistēmas stiprinājums neietekmē loga atvēršanu?
  • Vai vēlies, lai aptumšojumu varētu kontrolēt katram logam atsevišķi vai visiem kopā?
  • Vai palodze ir šaura/plata, un vai uz tās plānots novietot priekšmetus, piemēram, telpaugus?

Pie griestiem vai sienas žalūzijas stiprina gadījumos, kad ir plānots aizklāt ne tikai pašu stiklu, bet visu loga aili. Jāņem vērā, ka šis risinājums nebūs piemērotākais gadījumā, ja vēlēsies bieži atvērt logu, kad žalūzijas ir nolaistas. Tajā pašā laikā šis variants netraucēs likt uz palodzēm telpaugus un citas mantas.

Ja izvēlies žalūzijas stiprināt pie loga rāmja, ņem vērā, ka tas parasti tiek darīts izmantojot speciālu līmi. Šāds montāžas veids nodrošina iespēju viegli atvērt pakešu logu vēdināšanas režīmā. Tāpat šī būs laba izvēle, ja blakus atrodas vairāki logi, taču aptumšot vēlies tikai dažus no tiem, lai, piemēram, lietotu datoru vai skatītos televizoru.

Lai žalūzijas būtu iespējams piestiprināt logu ailē, ir jāizvērtē, vai tajā būs pietiekami daudz vietas, kā arī jāņem vērā, ka šāds risinājums apgrūtinās telpaugu un citu objektu novietošanu uz palodzes.

Nepieciešamais aptumšojums

Ņemot vērā pircēju individuālās vajadzības un vēlmes, piedāvājumā ir žalūzijas, kas nodrošina atšķirīgu pakāpju aptumšojumu un privātumu. Neatkarīgi no tā, vai Tev ir nepieciešams modelis, kas pilnībā aptumšo telpu, vai arī rada telpā krēslu, mums ir, ko Tev piedāvāt.

Viena no populārām izvēlēm, kura piemērota telpām, kas atrodas saules pusē, ir žalūzijas, kas atstaro saules starus. Tas nozīmē, ka telpā ieplūdīs pietiekams gaismas daudzums, taču tas neradīs diskomfortu, kā arī istaba neuzsils karsto saules staru dēļ.

Tiem, kas meklē ko nopietnāku, derēs biezās jeb blackout žalūzijas, kas ne tikai parūpēsies par pilnīgu telpu aptumšojumu, bet arī slāpēs trokšņus, ļaujot Tev nakts laikā izbaudīt mierpilnu miegu. Ir pieejami arī tādi žalūziju modeļi, kas ietver abu veidu aptumšojumu, ko var pielāgot gan dienas, gan nakts vajadzībām. Der zināt, ka mūsdienās tiek ražotas žalūzijas, kas arī nodrošina siltumizolāciju, kura īpaši nepieciešama aukstajā ziemas sezonā.

Krāsas un raksti

Līdzīgi kā aizkariem, arī žalūzijām ir dažādi raksti un krāsas, ko vari aplūkot arī 220.lv piedāvājumā.

Rullo žalūziju dizainu lielā mērā ietekmē ne tikai Tavas individuālās vēlmes, bet arī tas, kādu funkciju tās ikdienā pildīs. Piemēram, ja žalūzijas galvenais uzdevums ir aptumšot telpu vakarā un naktī, jo dienas laikā tiek izmantoti plānie aizkari, vienkrāsains, neitrāls dizains būs laba izvēle.

Savukārt, ja vēlies, lai žalūzijas būtu pamanāmas, izvēlies modeli ar vairākām krāsām un rakstiem. Ņem vērā – ja sienas ir ar rakstiem, žalūzijām vajadzētu būt pēc iespējas neitrālākām, kā arī izvēlētām kādā no toņiem, kas redzams uz tapetēm vai citur telpā. Un, protams, ja siena ir vienkrāsaina, žalūzijas var izvēlēties košākas un rakstainākas.

Jo tumšāks un blīvāks būs žalūziju audums, jo mazāku gaismas daudzumu tas laidīs cauri, papildus arī nodrošināt augstāku privātuma līmeni. Šāda veida žalūzijas būs piemērotākas dzīvojamai istabai vai guļamistabai savukārt virtuvei derēs gaišāks un plānāks modelis. Vērts arī padomāt par UV aizsardzību.

Izmēri

Lai noteiktu, kāda izmēra žalūzijas Tev nepieciešamas, vispirms jāzina, kāds būs žalūziju stiprināšanas veids. Tas attiecīgi arī noteiks mērījumu veikšanas procesu. Lai to izdarītu, Tev būt nepieciešama mērlente, papīra lapa, lineāls un zīmulis.

Pirmais, ko Tev vajadzētu izlemt – vai žalūzijas tiks stiprinātas loga iekšpusē, proti, pie rāmja, vai ārpusē – pie sienas vai griestiem.

Pēc tam uzzīmē uz papīra lapas katra loga plānu, pievienojot tā platumu un augstumu. Ņem vērā – ja plāno žalūzijas stiprināt loga iekšpusē – katrā malā vajadzēs atstāt brīvus vismaz 2 cm. Tas attiecas gan uz augšu un apakšu, gan uz sāniem. Proti, ja loga aile ir 90 cm plata, izvēlies žalūzijas, kuras ir 86 cm platas.

Savukārt, ja žalūzijas plāno montēt pie sienas vai griestiem, vērā jāņem 7 cm likums. Uzstādīšanas laikā jāpievērš uzmanība tam, lai abās pusēs žalūzijas veidotu vienādas atstarpes. Ja žalūzija pārklās loga malu vismaz 7 cm platumā (aptuveni 3,5 cm uz katru pusi), tiks nodrošināts pilnvērtīgs aptumšojums. Vienmēr atceries veikt mērījumus divreiz, lai pārbaudītu, vai esi visu piefiksējis pareizi.

Kādēļ iegādāties interneta veikalā 220.lv?

Interneta veikals jau vairākus gadus sevi ir apliecinājis kā Latvijā iemīļota un uzticama iepirkšanās vietne. Kādēļ arī Tev vajadzētu izmēģināt mūsu piedāvātās iespējas?

Tas ir izdevīgi. Mēs nebaidāmies teikt, ka pie mums iespējams atrast preces par ļoti izdevīgām cenām. Neatkarīgi no tā, vai meklē ruļļveida žalūzijas, aizkarus, mēbeles, sadzīves tehniku vai ko citu, to visu atradīsi pie mums. Turklāt mēs regulāri piedāvājam dažādas akcijas gan precēm, gan to piegādei, lai iepirkšanās būtu vēl izdevīgāka.

Tas ir droši. Mēs izvēlamies augsta līmeņa drošības sistēmas, kas pasargā visus Tavus datus, kurus nodod mūsu rīcībā, tādēļ izbaudīt iepirkšanās prieku bez liekām raizēm.

Tas ir ērti. Ietaupi laiku, naudu un pūles, ienākot pie mums jebkurā diennakts laikā, kad Tev ir ērtāk! Netērē laiku staigājot pa veikaliem, aplūko plašu un daudzveidīgu preču piedāvājumu vienuviet un saņem pirkumus ar sev izdevīgāko piegādes veidu!

Nekavējies ilgāk un aplūko 220.lv žalūziju sortimentu. Šeit pieejami dažādi modeļi – vienkrāsaini un neitrāli, kā arī koši un acīm tīkami. Rūpīgi pārbaudi žalūziju izmēru, lai tas atbilstu logam, kuras modelis paredzēts. Izlasi preces aprakstu, salīdzini modeļus un to cenas, kā arī pircēju atsauksmes. Pie mums vienmēr labākās cenas un plašākais piedāvājums!