Atpūtas krēsli

(1503)

Atpūtas krēsli - nenoliedzami svarīga detaļa. Nav noslēpums, ka viesistaba ir telpa, kurā tiek pavadīts tiešām daudz laika. Skatoties televizoru, lasot kādu grāmatu, spēlējot kādu galda spēli kopā ar ģimeni. Ja ir pienācis laiks kaut ko tajā atjaunot, tad labākais veids kā to panākt, ir ar jaunām mēbelēm. Kāpēc nesākt tieši ar krēsliem? Tie savā starpā ir tik ļoti atšķirīgi un dažādi. Izprotiet savus dizana sapņus. Izvēlieties, piemēram, pēc cietības. Mīkstie krēsli viesistabai radīs superīgu komfortu, cietie - patīkamu vietu, kur varēs strādāt. Pievērsiet uzmanību apdarei - āda, masīvkoks, velūrs un citi. Pieejami neskaitāmi varianti, tāpēc varat būt droši, ka atradīsiet to, ko meklējat. Ja apdare vai cena nav primārais atlases punkts, tad varat pievērst uzmanību stilam. Klasisks, moderns, praktisks, skandināvu. Atpūtas krēsli viesistabai ir burvīgs veids, kā istabu padarīt atmiņā paliekošu ikkatram viesim, kas pie Jums ierodas ciemos! Pārveidojiet savu mājokli ar interesantiem dizaina risinājumies, kas citos raisīs vēlmi Jums līdzināties!

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 079 vērtējumi. Apskatīt visu

Kādu klubkrēslu izvēlēties?

Viens no elementiem, kas nepieciešams katrā mājoklī, ir krēsls. To izvēle ir gana plaša, lai katrs varētu izvēlēties ne vien praktisku, bet arī telpas iekārtojumam atbilstošu risinājumu. Kā viena no populārākajām izvēlēm viesistabas iekārtojumā ir klubkrēsli – tie ir gana ērti, un ir arī gaumīgs interjera papildinājums.

Šobrīd nopērkami dažāda veida mīkstie atpūtas krēsli. Turpinājumā vairāk par to, kā izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko variantu. 

Izmantošanas mērķis

Viens no aspektiem, kas jāizvērtē, izvēloties piemēroto modeli ir izmantošanas mērķis. Vai tas vairāk kalpos kā interjera elements, tiks izmantots atpūtai, vai varbūt nepieciešams tāds modelis, kurā, nepieciešamības gadījumā, var izguldīt ciemiņus?! Zinot atbildi uz šo jautājumu, orientēties piedāvājumā un atrast sev vajadzīgo būs daudz vienkāršāk. 

Apzinoties, kādam mērķim mīkstie atpūtas krēsli galvenokārt tiks izmantoti, būs arī skaidrs, kādam funkcijām un detaļām pievērst papildu uzmanību. Tā, piemēram, ja mēbeles vairāk paredzētas kā interjera elements, svarīgākais kritērijs būs dizains, lai tas harmoniski iekļautos kopējā telpas interjerā. Savukārt, ja vajadzīgs tāds atpūtas krēsls, kuru var izmantot arī kā guļvietu, uzmanība jāpievērš guļamvietas platībai un ērtībām. 

Izmērs

Ne mazāk būtisks faktors ir izmērs. Lai saprastu, kādi parametri būs piemērotākie, vispirms jānovērtē telpas platība un jāizdomā, kur jaunais klubkrēsls tiks novietots. Svarīgi ir arī praktiskie apsvērumi – vai tam būs ērti piekļūt, vai mēbele telpā ietilps arī izlaistā veidā. Šos aspektus svarīgi izvērtēt vēl pirms izvēles, jo ir taču svarīgi, lai tas ne vien labi izskatās, bet ir arī praktisks lietošanā. Modeļa platums, augstums un dziļums arī ir svarīgi, no tiem ir atkarīga atpūtas kvalitāte. Augstums - izmēriet, kād augstums ir piemērotākais Jūsu augumam. Dziļums - ja vēlaties relaksēties pusguļus pozīcijā, jādod priekšroka lielākam izmēram. Platums - ņemiet vērā vai plānojat novietot papildus spilvenus. Ja varat novietot blakus rokas, tad platums ir pietiekams. Platums ietekmē kopējos mēbeles izmērus un jāņem vērā vai telpā pietiks vietas.

Virsmas materiāls

To, cik viegli kopjams un praktisks būs iegādātie mīkstie atpūtas krēsli, lielā mērā ietekmēs to virsmas materiāls. Te atkal jāņem vērā vieta, kur mēbeles tiks novietotas. Piemēram, plānojot novietot vannas istabā vai citā mitrā vietā, svarīgi, lai tā virsmas materiālam mitrums nekaitētu. 

Ja mājoklī ir mājdzīvnieki, darīsiet gudri, ja izvēlēsieties materiālu, kas neaplīp ar dzīvnieku spalvām. Savukārt, ja ģimenē aug mazi bērni, praktiskāk un tālredzīgāk izvēlēties tumšāku toņu modeļus. Ādas atpūtas krēsli izskatīsies eleganti ikvienā interjerā.

Dizains

Svarīgs kritērijs izvēlē ir arī dizains. Būtiski, lai tas ir pielāgots kopējam telpas interjeram. Piemēram, skandināvu stilam piemēroti būs mīkstie atpūtas krēsli spilgtākos toņos, savukārt telpā, kur dominē klasiskais stils, kā lielisks papildinājums būs modelis ar izgrebtiem elementiem, kas telpai piešķir īpašu akcentu. 

Interneta veikala 220.lv piedāvājumā dažādu dizainu atpūtas krēsli, kas pircēju ērtībām sakārtoti pēc tiem atbilstošiem stiliem. Tas ļaus daudz ātrāk un vienkāršāk atrast aktuālo. 

Ekstras

Vērts aplūkot arī papildu ekstras:

  • Krēsls ar kāju balstu sniegs lielāku komfortu atpūtas laikā. Pieejami arī modeļi, kur kāju balsts izmantojams kā atsevišķa sēdvieta;
  • Arī regulējams krēsls, ko pielāgot savām vajadzībām, var kļūt par iecienītu atpūtas vietu;
  • Izplatīta izvēle ir šūpuļkrēsli – tie labi izskatās un nodrošina komfortu;
  • Izvēloties krēslu ar guļvietas funkciju, noderīga var būt veļas kaste 

Cena

Vēl viens aspekts, kas ietekmē izvēli, ir cena. To ietekmē dažādi faktori – veids, funkcijas un ekstras, materiāls, ražotājs un citi aspekti. Lai iegādātie atpūtas krēsli kalpotu ilgi un labi, vērts ieguldīt kvalitātē, taču ieteicams salīdzināt vairākas opcijas, lai izvēlētos izdevīgāko risinājumu. 220.lv interneta veikala klāstā ir pieejami lēti atpūtas krēsli, bet no kvalitatīviem materiāliem.

Zīmols

Izvēloties, jāņem vērā arī zīmols. Iespējams, tas nebūs izšķirošais kritērijs, tomēr, lai būtu pārliecība par izvēlētā krēsla kvalitāti, ir vērts zināt kaut ko vairāk par ražotāju, tā darbību, pārstāvēto stilu, izmantotajiem materiāliem un darbības filozofiju. Īpaši svarīgi tas ir, ja ir vēlme ieguldīt labā ilgtermiņa risinājumā. 

Kādēļ iegādāties 220.lv?

Atpūtas krēsli plašā izvēlē arī interneta veikala 220.lv piedāvājumā. Rūpējoties par pircēju dažādajām vajadzībām, nodrošinām:

  • Plašu atpūtas krēslu izvēli – piedāvājumā dažādu veidu, stilu, izmēru klubkrēsli visām gaumēm;
  • Ērtu un ātru pasūtījuma noformēšanu – jebkurā diennakts laikā;
  • Pieejama cena;
  • Izdevīgus piegādes noteikumus, dažādas piegādes iespējas 

Mīkstie atpūtas krēsli – lielisks ieguldījums komfortablā atpūtā! Ieskatieties – 220.lv.