Krēsli viesistabai

(1392)

Krēsli viesistabai - nenoliedzami svarīga detaļa. Nav noslēpums, ka viesistaba ir telpa, kurā tiek pavadīts tiešām daudz laika. Skatoties televizoru, lasot kādu grāmatu, spēlējot kādu galda spēli kopā ar ģimeni. Ja ir pienācis laiks kaut ko tajā atjaunot, tad labākais veids kā to panākt, ir ar jaunām mēbelēm. Kāpēc nesākt tieši ar krēsliem? Tie savā starpā ir tik ļoti atšķirīgi un dažādi. Izprotiet savus dizana sapņus. Izvēlieties, piemēram, pēc cietības. Mīkstie krēsli viesistabai radīs superīgu komfortu, cietie - patīkamu vietu, kur varēs strādāt. Pievērsiet uzmanību apdarei - āda, masīvkoks, velūrs un citi. Pieejami neskaitāmi varianti, tāpēc varat būt droši, ka atradīsiet to, ko meklējat. Ja apdare nav primārais atlases punkts, tad varat pievērst uzmanību stilam. Klasisks, moderns, praktisks, skandināvu. Atpūtas krēsli viesistabai ir burvīgs veids, kā istabu padarīt atmiņā paliekošu ikkatram viesim, kas pie Jums ierodas ciemos! Pārveidojiet savu mājokli ar interesantiem dizaina risinājumies, kas citos raisīs vēlmi Jums līdzināties!

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Kādu klubkrēslu izvēlēties?

Viens no elementiem, kas nepieciešams katrā mājoklī, ir krēsls. To izvēle ir gana plaša, lai katrs varētu izvēlēties ne vien praktisku, bet arī telpas iekārtojumam atbilstošu risinājumu. Kā viena no populārākajām izvēlēm viesistabas iekārtojumā ir klubkrēsli – tie ir gana ērti, un ir arī gaumīgs interjera papildinājums.

Šobrīd nopērkami dažāda veida klubkrēsli. Turpinājumā vairāk par to, kā izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko variantu. 

Izmantošanas mērķis

Viens no aspektiem, kas jāizvērtē, izvēloties klubkrēslu, ir tā izmantošanas mērķis. Vai krēsls vairāk kalpos kā interjera elements, tiks izmantots atpūtai, vai varbūt nepieciešams tāds krēsls, kurā, nepieciešamības gadījumā, var izguldīt ciemiņus?! Zinot atbildi uz šo jautājumu, orientēties piedāvājumā un atrast sev vajadzīgo būs daudz vienkāršāk. 

Apzinoties, kādam mērķim klubkrēsls galvenokārt tiks izmantots, būs arī skaidrs, kādam funkcijām un detaļām pievērst papildu uzmanību. Tā, piemēram, ja krēsls vairāk paredzēts kā interjera elements, svarīgākais kritērijs būs tā dizains, lai tas harmoniski iekļautos kopējā telpas interjerā. Savukārt, ja vajadzīgs tāds atpūtas krēsls, kuru var izmantot arī kā guļvietu, uzmanība jāpievērš guļamvietas platībai un ērtībām. 

Izmērs

Ne mazāk būtisks faktors ir klubkrēsla izmērs. Lai saprastu, kādi parametri būs piemērotākie, vispirms jānovērtē telpas platība un jāizdomā, kur jaunais klubkrēsls tiks novietots. Svarīgi ir arī praktiskie apsvērumi – vai krēslam būs ērti piekļūt, vai klubkrēsls telpā ietilps arī izlaistā veidā. Šos aspektus svarīgi izvērtēt vēl pirms klubkrēsla izvēles, jo ir taču svarīgi, lai tas ne vien labi izskatās, bet ir arī praktisks lietošanā. 

Virsmas materiāls

To, cik viegli kopjams un praktisks būs iegādātais klubkrēsls, lielā mērā ietekmēs tā virsmas materiāls. Te atkal jāņem vērā vieta, kur krēsls tiks novietots. Piemēram, plānojot klubkrēslu novietot vannas istabā vai citā mitrā vietā, svarīgi, lai tā virsmas materiālam mitrums nekaitētu. 

Ja mājoklī ir mājdzīvnieki, darīsiet gudri, ja izvēlēsieties materiālu, kas neaplīp ar dzīvnieku spalvām. Savukārt, ja ģimenē aug mazi bērni, praktiskāk un tālredzīgāk izvēlēties tumšāku toņu atpūtas krēslus.

Dizains

Svarīgs kritērijs klubkrēsla izvēlē ir arī tā dizains. Būtiski, lai tas ir pielāgots kopējam telpas interjeram. Piemēram, skandināvu stilam piemērots arī krēsls spilgtākos toņos, savukārt telpā, kur dominē klasiskais stils, kā lielisks papildinājums būs krēsls ar izgrebtiem elementiem, kas telpai piešķir īpašu akcentu. 

Interneta veikala 220.lv piedāvājumā dažādu dizainu krēsli, kas pircēju ērtībām sakārtoti pēc tiem atbilstošiem stiliem. Tas ļaus daudz ātrāk un vienkāršāk atrast aktuālo. 

Ekstras

Izvēloties klubkrēslu, vērts aplūkot arī papildu ekstras:

  • Krēsls ar kāju balstu sniegs lielāku komfortu atpūtas laikā. Pieejami arī krēslu modeļi, kur kāju balsts izmantojams kā atsevišķa sēdvieta;
  • Arī regulējams krēsls, ko pielāgot savām vajadzībām, var kļūt par iecienītu atpūtas vietu;
  • Izplatīta izvēle ir šūpuļkrēsli – tie labi izskatās un nodrošina komfortu;
  • Izvēloties krēslu ar guļvietas funkciju, noderīga var būt krēslā esošā veļas kaste 

Cena

Vēl viens aspekts, kas ietekmē klubkrēsla izvēli, ir tā cena. To ietekmē dažādi faktori – krēsla veids, funkcijas un ekstras, materiāls, ražotājs un citi aspekti. Lai iegādātais krēsls kalpotu ilgi un labi, vērts ieguldīt kvalitātē, taču ieteicams salīdzināt vairākas opcijas, lai izvēlētos izdevīgāko risinājumu. 

Zīmols

Izvēloties krēslu, jāņem vērā arī tā zīmols. Iespējams, tas nebūs izšķirošais kritērijs, tomēr, lai būtu pārliecība par izvēlētā krēsla kvalitāti, ir vērts zināt kaut ko vairāk par ražotāju, tā darbību, pārstāvēto stilu, izmantotajiem materiāliem un darbības filozofiju. Īpaši svarīgi tas ir, ja ir vēlme ieguldīt labā ilgtermiņa risinājumā. 

Kādēļ iegādāties 220.lv?

Klubkrēsli plašā izvēlē arī interneta veikala 220.lv piedāvājumā. Rūpējoties par pircēju dažādajām vajadzībām, nodrošinām:

  • Plašu atpūtas krēslu izvēli – piedāvājumā dažādu veidu, stilu, izmēru klubkrēsli visām gaumēm;
  • Ērtu un ātru pasūtījuma noformēšanu – jebkurā diennakts laikā;
  • Izdevīgus piegādes noteikumus, dažādas piegādes iespējas 

Klubkrēsls – lielisks ieguldījums komfortablā atpūtā! Ieskatieties – 220.lv.